Bank Asya 1.Lig, 22.Hafta | Orduspor 1 - 1 SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 09 Şubat 2008, 15:54:20

« önceki - sonraki »

umuttekin55

yaman55

HaSaNCaN

Evet ne olursa olsun taraftara laf ettirmemeliyiz. Orduya akmalıyız. Takımımızın yanında olmalıyız. Yeni teknikdirektörde geldi. Yenersen güzel bir başlangıç olur. Bu yıl zaten çıkamayız. Seneye artık.

ali ihsan

Kral ne zaman iyileşecek haberi olan varmı.Maça gelince beraberlik iyi sonuç olur.

veis

ordudan kesinlikle bizim takım puan veya puanlarla dönecekdir bundan şüphem yok bizimkile tutarsızdır.evinde destek var heyecan var taraftar var ama adamlarda tık yok deplasmanda daha derli toplu oynuyorlar.

samsun155

abi adamlar bize çok kzıgın.7-5 in acısını çıkaracaklar bizden.bu hafta galibiyet aldılar moralliler

onurbas

ordu taraftarı iii dir arkadaslar bız ne kadar kendı aramızda kavgada etsek onlar bızı sevıyor bızde onları zaten bu hafta ordu dan ABILARIMIZ VE KARDESLERIMIZ samsunsporu destekledıler kocaelı macında AKINCILAR grubuna tesekkur edıyoruz alah razı olsun onlardan son gunlerde bıle yanımızdalar BEYTULLAH ABIYE SELAM OLSUN

söğütlübahce_akıncılar kardesligi hiç bitmeyecek

bızı zaten bu hafta karsılayacaklar ve sehırde gezdırcekler

veis

evet ordudanyana bi şikayetimiz yok.akıncılar grubuda herdalda bize destek veriyorlar taraftar anlamında sıkıntı yaşamayız ama maça gelince ben puanla döneriz diye düşünüyorum yada kendimi kandırıyorum ama artık bu işin ligde kalırız rahatız yanı kalmadı ve dibe koşarak gidiyoruz allahdan giresun ve mardin kötülerde bize bişey olmuyor ama elazıg toplandı bizi çok zorlayacaklar artık içeride milanda olsa puan almak zorundayızzzz.

samsunmania

Orduda basa bas oynamalıyız. O zaman dağılıyorlar. Defansları ağır. Çok mücadele etmemiz lazım.Orhan'ın teknik direktörlüğü de futbolculuğu gibi inat ve hırs üzerine kuruludur inşallah. O zaman puan alırız işte.

celebi

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 11 Şubat 2008, 17:10:11
Kral ne zaman iyileşecek haberi olan varmı.Maça gelince beraberlik iyi sonuç olur.

2 hafta sonra diye biliyorum ben.

veis

zaten sorunda orada tam verimli oynamadı gitdi yıldızlarımız yoksa biz erciyese istanbula veya başka baytar takımlara yenilecek takım degildik ama bizim yıldızlarımız iyileşmiyorlarki.

s_uzunkaya

orduyu yenerizzzz...küme düşme söz konusu olamaz,rahat olun...gençler için iyi bi fırsat doğdu, bence gençler takıma alıştırılmalı ve tecrübelendirilmeli...ben t.doğan ı beğendim. birkere hırs akıyor hırs...

s_uzunkaya

sahi kim bu t. doğan? alt yapıdan mı?

pitbul055

ŞİMDİ BİRLİK BERABERLİK ZAMANI.ORDUYA ORGANİZASYON VARMI.YERİ VE SAATİ YAZILSIN.ADAM GİBİ GİDELİM TAKIMIMIZI DESTEKLEYELİM.BIRAKALIM SKOR MUHABBETLERİNİ.OTOBÜS GİDECEKMİ BİLNEN VARSA YAZSIN BURAYA

celebi

KOMŞU İLLER GENELDE ÇOK YOĞUN GİDİYOR MALARINA BİZİMDE EN AZ 750 1000 KİŞİ GİTMEMİZ GEREK.