TFF 1.Lig, 20.Hafta | K.Erciyes - SAMSUNSPOR: 2-0

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Ocak 2008, 16:03:03

« önceki - sonraki »

körfez55

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: körfez55 - 23 Ocak 2008, 11:30:29
celil cezalı falan değil...

eminmisin celil kart görmedi mi ya maçta - eğer öyleyse çok iyi çünkü serkanında oynama şansı yüksek allahım sen bize yardım et

Sadece Samsunspor

arkadaşlar madem bu maçı yenileceğimiz belli bari az ramazan sal,feridun sungur,tanju con falan oynasın ya bide onları izleyelim bakalım  ;)

celebi

Alıntı yapılan: körfez55 - 23 Ocak 2008, 11:30:29
celil cezalı falan değil...

RESMİ SİTEDE CEZALI OLDUĞU SÖYLENİR AMA NEYE İNANACAĞIMIZI DA ŞAŞIRDIK ARTIK :-[

Sadece Samsunspor

evde d-smart olmadığı için dün gs tv yi açtım özetler için ama bizim maç geçmişti diğer maçları izleyeyim dedim ve erciyes maçı çıktı erciyesda aslında hiçbişe yok sadece kanatlardan ortalar yapıyorllar bu kadar sadece defans yapsak 1 puan garanti istanbulspor iyi bir defans kurgusu ile erciyesden 1 puanı aldı inş. bizde alacaz

Sadece Samsunspor

bizim yönetim harbiden bi acayip yaw bi gün kümeye gidiyoruz diyolar bigün transfer hız kazandı deniyor sonra yine olmadı deniyor harbiden bu takımı tutmak sabır ve cesaret ister yaw

Kadir ÇELEBİ

Samsunspor'da üç kart cezalısı ve 5 sakat futbolcu Antrenör Muhammed Dilaver'i düşündürüyor. Dilaver, Erciyesspor maçına sürpriz bir kadroyla çıkabileceklerini söyledi

8 EKSİKLE GİDİLECEK
Antalyaspor maçında kırmızı kart gören Kenan ile sarı kart görüp cezalı duruma düşen Sefa ve Celil Kayseri Erciyesspor maçında forma giyemeyecek. Ayrıca sakat olan Serkan Aykut ve Caner'in bu maçta mutlaka oynatılacağı bildirildi. Erciyesspor karşısına sürpriz bir kadroyla çıkacaklarını belirten Antrenör Muhammet Dilever," Aksayan yönlerimizi gidermek için çalışıyoruz. Serkan Aykut ve Caner maç gününü kadar oynayacak duruma gelecekler. Bu da bizim için avantaj. Erciyes daplasmanında, Antalya'da oynadığımız futbolu sahaya yansıtabilirsek puan veya puanlarla dönebiliriz" dedi.

O.YILMAZ

Her ne kadar mevcut durumumuz iç karartıcı bir durumda olduğumuzu göstersede ben bu maçtan puan ya da puanlar bekliyorum.

MeL_55

celebi

VE İNŞAALLAH TA OLUR OLUMULU VE GÜZEL ŞEYLER

s_uzunkaya

bu d-smratın yayınlıycağı maçları nerden görebiliriz. dangozların sitesine bakıyorum yok...

MeL_55

rotweiß55

serkanla celil oynarsa bir umut belki beraber kalabiliriz.......

cem 55

mustafa tff sitesindede celilin antalya macında sarı kart gördügü yazıyo malesef celil erciyes macında cezalı durumda kardeşim işimiz gerçekten zor

jean