Samsunspor video-klip

Başlatan timofte, 21 Ekim 2006, 19:23:49

« önceki - sonraki »

King Of The North

http://www.youtube.com/watch?v=Gmgn4d0q3G8
Üstteki linke tıklayın.
İnşallah birgün şöyle bir tribüne sahip oluruz 50 kişi 100 kişiyle değil 5000 kişi aynı ağızdan.

Sadece Samsunspor

işte bu ya samsunspor a için canını veren futbolcular onları tekrar tekrar anıyoruz samsunspor buralarda ise onların gücüyle buralarda

TARİHİN KRALI SAMSUNSPOR

Amsterdamli

Eline saglik sevgili Timofte, ara ara bu klibi tekrar tekrar izleyecegiz bundan sonra.

Haydi don derken sadece super lige degil Avrupa sahalarinada don diyorum ben. Sen nedemek istedigimi cok iyi anlamisindir ;)

ender

tmofte bu guzel paylasim icin cok tesekkur ederim.

ender

tekrar yazasim geldi.timofte gercekten harika lmus bunun gibi bir tane daha yapmam mumkunmu?

baha55

selam.. başda  timofte olmawk üzerre emeği gecen herkeze  çok  tesekkür  ederiz...izleyipde  gözleri yasarmayan samsunsporlu yoktur heralde...cok duygulandım hele dün aksam ki maçdan sonra böyle bi tarihi olan bi klubün yeri burası değil...ayrıca benim için baska bi önemi daha  var klibin  klibin sonunda  biterken elinde bayrak olan benim  :)  evet bende  varım bi kez  daha tesekkür  ederim..böyle anlamlı bi  şeyde  benim de olmam gerö,çekden cok ama  cok  gururlandırdı beni...ayrıca yanımdaki de gökhan ve onun yanındaki fatih şirinler  grubu  ve  olaylı fener  maçımız :)  gerçekten cok duygulandım ...tesekkürler timofte

mehmet yılmaz

O sabah uyandığımda yoktun yanımda...
İki sabah hatırlarım bu sözlere uygun. Birisi 21 ocak 1989'dur. Bir gün önce kaza geçiren takımımız ertesi gün uyandığımızda yoktu yanımızda; Allah'ım ne büyük bir acıydı öyle... Çocuk yüreğimiz kederlere bürünmüştü.

Bir de yine bir Malatya deplasmanı sonrası var. İşte o gün, küme düşmüş bu takımı daha çok sevdim... İyi günde değil en kötü günde bile Samsunsporlu olmanın, Samsunspor ismini duyunca içimde heyecanlar uyanmasının keyfini yaşıyorum artık. Ondan bahsederken kimselerin anlayamayacağı bir aşktan bahsediyorum artık... Seviyorum Samsun'umu, Samsunspor'umu...

Eee Timofte sana ne diyeyim ben? Hani, filmler için casting olur ya, sen de mükemmel bir parça seçmişsin. Yıllarca bana sevimsiz bir adam olarak görünen Suavi'yi bile sevdim bu şarkıyla. Şimdi nerede bu şarkıyı duysam, dönmesini beklediğim ve rücu edeceğini bildiğim Samsunspor'umu hatırlayacağım.

Elindeki kısıtlı malzemeyle ortaya çıkardığın bu güzel eser o kadar büyük ama senin Samsunspor sevginin yanında bu bile sönük kalıyor.

Ne demiş Mevlana; gönlüme girince sen, kapıyı arkadan kilitledim...

Kovduk başka sevdaları, Samsunspor uğruna!

canocak160

emegine ve yüregine saglık gerçekten çok güzel olmuş

Tamer55

tebrikler kardeşim güzel olmuş seçtin şarkıda eski günlerimize dönülmesi için anlamlı olmuş tabiri caizze cuk oturmuş.

bengülü

tebrikler timofte kardeşim ellerine sağlık gerçekten harika bir video yapmışsın gene bizi eski günlere taşıdığın için sana tşk ederim inşallah efsane geri dönecek'tir SAMSUNSPORUMUZ

tuzlalı

Helal olsun.

Süper olmuş.

Turkoman

süper olmus timofte kardes... abi forzasirinler.com a noldu yav kac günden beri giremiyom delircem vallaha selamlar

Tribün_ali

emegi gecen herkezi eline  yüregine saglık böyle güzel videoların cuvalmasını istiyorum

timofte

sevgili Amsterdamlı, samsuni,tuzlalı, battal55,tamer55,tuğberk,bengülü canocak mesajlarınız için sağolun.. sizler de beğendiğiniz ve bunu paylaşarak beni mutlu ettiğiniz için  teşekkür ederim..
Suavi'nin bu şarkısının bizim bugünkü durumumuzu hakikaten güzel anlattığını düşündüm. küme düştüğümüz bir dönemde "bu gidiş yakışır mı hiç bizim sevdamıza" beni en çok etkileyen sözleri.. İnşallah en kısa sürede hak ettiğimiz yere döneriz.
@ turkoman, klibi forzasirinler.com forumda da paylaşmıştım. sitede birkaç gündür sorun vardı galiba
ama şu an girilebiliyor..
sevgili ender buna benzer başka klipler de neden olmasın inşallah yapmaya çalışırız ..

sezgin

Yapanların eline koluna sağlık çok güzel olmuş.