Samsunspor'da Erdoğan Arıca dönemi..

Başlatan supporter, 12 Eylül 2005, 20:58:51

« önceki - sonraki »

oğuzhan55

Erdoğan Arıca'nın samsunspor.org.tr resmi sitesinde yer alan açıklamasına bakılırsa takımın son durumunu iyi biliyor.Özelliklede futbolcuların kendilerine güvensizliklerinden dolayı istenilen başarının yakalanamadığını ifade etmesi artık istenilen sonuçların alınması için yapılmış doğru bir analiz.Arıca Samsunspor hakkındaki tecrübesiyle bu güvensizliği yıkarsa istenilen başarı muhakkak sağlanacaktır.
Murat Sözkesen'in sakatlığı konusunda yaptığı açıklamada bu oyuncudan yararlanmak istediğini gösteriyor.Anlaşılan Erdoğan Arıca bu sakatlık sorununun bir an önce çözülmesi için çaba gösterecek.
Serkan Aykut,Celil üzerinde de duran Arıca görünen o ki bütün futbolculardan verim alarak takımı yeni bir hava içersine sokma düşüncesinde.İnşallah kendisi bunları gerçekleştirir.Biz Samsunspor taraftarlarıda başarılı sonuçlar alması için takımımıza gereken desteği veririz.

sejoe

Yaptıklarından sonra erdoğan arıcanın takımın başına getirilmesini bir çok samsunsporlu gibi bende hazmedemiyorum.ikinci gidişindeki süleyman hurma olayı, ben de dahil hurmayı sevmeyen samsunsporlular için hafifletici bir neden olabilir.Ama o zaman da mehmet nası peşine takıp gençlere götürmüştü.Yalnız şunu da unutmamak gerekir ki son yıllarda samsunspora erdoğan arıcadan başka iyi futbol oynatan bir hoca gelmedi.(Bunu samsunsporumuzun son 7-8 yıldır içerdeki maçlarının yaklaşık %95'ini seyretmiş biri olarak söylüyorum,sanırım samsunspor maçlarını devamlı takip eden arkadaşlar da bu görüşüme katılacaktır). Erdoğan arıcalı dönemlerde rakip kim olursa olsun stada gittiğimizde her zaman galibiyet yönünde bir beklentimiz olurdu.Ama bu kez erdoğan arıcanın da işi zor.Kağıt üzerinde kaliteli oyunculara sahibiz.Serkan,celil,kais gibi yıldızlarımız var.Ama ne serkan eski serkan, ne de celil eski celil.Kais ise nadiren yıldız;çoğu zaman düz topçu(Maçlarda öyle anlar oluyor ki,bu adam nasıl 1.ligde futbol oynuyor dedirtiyor).Geçen senenin yıldızları adnan,muhammet,kenan ve petkov ise formsuz.Takımın kalesinde ve sağ kulvarında büyük problemler var.Umarım erdoğan arıca tüm bu olumsuzlukları düzeltebilir ve eski günlerdeki gibi takıma iyi futbol oynatır.Başaramazsa, ne yazık ki hiçbirimiz istemesek te yolun sonu görünüyor.Bu yüzden ben de dahil bir çok samsunsporlu, erdoğan arıcanın yaptıklarını unutamasak ta, samsunsporumuz için katlanmak zorundayız.

samsunsevdalısı

Alıntı yapılan: "sejoe".Bu yüzden ben de dahil bir çok samsunsporlu, erdoğan arıcanın yaptıklarını unutamasak ta, samsunsporumuz için katlanmak zorundayız.

aslında herşeyi bu iki satır çok iyi ifade ediyor.
biz samsunsporluyuz,hemde herşeye rağmen...

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "sejoe"Bu yüzden ben de dahil bir çok samsunsporlu, erdoğan arıcanın yaptıklarını unutamasak ta, samsunsporumuz için katlanmak zorundayız.

Aslında bundan sonra sejoe'nin düşüncelerine katılmak beklediğimiz başarının sağlanması için takımımıza vereceğimiz desteğin ilk adımıdır.Çünkü hala hocayı kabul etmezsek olan yine Samsunsporumuza olur.Herkes yine kendine çalıştırmak için bir takım bulur.Ama biz destekleyecek bir Samsunspor bulamayız.

berusa55

arkadaslar her zaman takımımıza sahip çıkalım ve simdilik arıcaya olumsuz elestirilerden vazgecelim bakalım eskisi gibi yine takıma ilac olabilecek mi!ben daha önceki arıcalı samsunsporu da bildiğim için bu konuda ümitliyim!takımımızı ayaga kaldıracagına süphem yok!insallah yanılmam!daha pozitif görüsler sergileyip moralimizi düzgün tutmak hem bizim hem de samsunsporumuz için daha hayırlı olacak!ne malum belki samsunsporlu futbolcu arkadaslarımız da burdaki yazıları takip ediyorlardır onlara da moral oluruz!her zaman her yerde SAMSUNSPOR'LUYUZ...

maviay55

bu hocanın bu takıma kaçıncı gelişi??bilen var mı yeter artık bizi satanı biz neden geri alıyoruz anlamadım bi türlü..
ama en azından şaban yıldırımdan iidir..

oğuzhan55

Erdoğan Arıca'nın yardımcılarının kimler olduğunu bilen var mı?Şaban Yıldırım'ın teknik kadrosundaki yardımcılar devam edecek mi?

ngonge

Alıntı yapılan: "oğuzhan55"Erdoğan Arıca'nın yardımcılarının kimler olduğunu bilen var mı?Şaban Yıldırım'ın teknik kadrosundaki yardımcılar devam edecek mi?

teknik direktör Erdoğan Arıca'nın yardımcılığına Şakir Özkayınoğlu ve Besim Durmuş ile kaleci antrenörlüğüne ise Nejat Topal'ın getirildiği bildirildi.

yönetici

Menajer Yücel Uyar'ın açıklaması..
Alıntı
Erdoğan Arıca

**

Y.UYAR: Arıca'ya güveniyoruz.

Ankaraspor maçı hazırlıklarını sürdüren Samsunspor'da genel menajer Yücel Uyar, Erdoğan Arıca ile başarılı sonuçlara imza atacaklarına inandıklarını söylerken, "Takımlarda teknik direktör değişiklikleri her zaman pozitif sonuçlar ortaya çıkarmıştır" dedi..

Nuri Asan Tesisleri'nde teknik direktör Erdoğan Arıca gözetiminde yapılan çalışmaya, sakat olan Marciel ve Murat Sözkesen katılmadı.

Yaklaşık 1.5 saat süren idmanda takım taktik ağırlıklı çalışma yaptı. Çalışma sonrası açıklama yapan kulüp genel menajeri Yücel Uyar, Ankaraspor maçı hazırlıklarını sık bir şekilde sürdürdüklerini söyledi.

Göreve yeni başlayan teknik direktör Erdoğan Arıca ile başarılı sonuçlara imza atacaklarına inandıklarını ifade eden Uyar, ''Takımlarda teknik direktör değişiklikleri her zaman pozitif sonuçlar ortaya çıkarmıştır. Yeni hocamız ile oynayacağımız ilk karşılaşmada başarılı sonuç alacağımızı düşünüyorum. Samsunspor bundan sonra nerede oynarsa oynasın kazanmak için sahaya çıkacaktır. Artık bundan sonraki karşılaşmalardan alınacak puanlarla lig sıralamasında üst seviyelere çıkmayı hedefliyoruz'' dedi.  

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "ngonge"[teknik direktör Erdoğan Arıca'nın yardımcılığına Şakir Özkayınoğlu ve Besim Durmuş ile kaleci antrenörlüğüne ise Nejat Topal'ın getirildiği bildirildi.

sağolasın ngonge.
Besim Durmuş hakkında bilgim var ama diğerlerini tanımıyorum.Erdoğan Arıca'nın daha önce çalıştığı kadrodan mı?

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"
nejat hoca ertugrul zamanında da vardı şakir hoca içinde alaty da oynayan şakir dediler idmanda ben hatırlamıyom ama hatırlayanlar olabilir

Teşekkürler şirinler_1965.

baha55

ve geldiği ilk maçda erdogsn hoca farkı hissedildi.bu adam samsuna iyi top oynatıyor kim ne derse desinn

berusa55

kesinlikle...arıcanın farkı hissedildi!bosa gecen 5hafta yazık!

bengülü

slm arkadaşlar erdoğan hocayla iyi başladık inşallah bu hafta galatasarayı yenersek bizi kimse tutamaz

gezegenX

mesajların hepsini okumadım ama genelde Erdoğan hocaya hoşgeldiniz deniyor gibi. Bundan önceki "mesajlar" bölümünde Erdoğan hocaya hep destek vermiştim. Ancak 3.kez hayır diyorum. Erdoğan hoca Samsunsporda elde ettiği başarılarla kendine kariyer yaptı. Ama hep başarısız oldu. Aslında hedefi Feneri çalıştırmak. Ama bir türlü olmuyor. Sadece Samsunsporda başarılı oldu bugüne kadar. İyi bir hoca şüphesiz. Maçı iyi okuyor. Ama asla Samsuna dönmemeliydi. Şunu yapamazsak asla büyük takım olamayız. "Samsunspordan daha büyük kimse olamaz" diyebilmeliyiz. Gençlerbirliğinde daha fazla para var deyip Samsunsporu satan, Gaziantep avrupa kupasına katılacak başarılı olurumda Fener beni transfer eder diye Samsunsporumu satan bir hoca asla olmamalıydı. Gerçekten iyi bir hoca olmasına rağmen Erdoğan hoca Samsunuma yakışmadı.