TFF 1.LİG 2020-2021 PLAY-OFF YARI FİNAL 1.MAÇ / Altınordu 1-0 SAMSUNSPOR`umuz

Başlatan Elyesa, 10 Mayıs 2021, 01:51:02

« önceki - sonraki »

Stoper

Bu play off da böyle geçsin ya. Mersin ve Antalya finallerinde iyi organize olunmuştu. Sonuç olumsuz.

Lige çıkan Alanya, Gaziantep FK, Karagümrük cılız taraftar kitlesi olan takımlar. Finallerde çatır çatır oynadılar.
Akışına bırakalım bu play offda da.
Olacağı varsa olur.
Taraftar istediği kadar sıkı olsun, iş futbolcu topluluğunda.

Ayberk

Alıntı yapılan: Stoper - 11 Mayıs 2021, 15:48:34Bu play off da böyle geçsin ya. Mersin ve Antalya finallerinde iyi organize olunmuştu. Sonuç olumsuz.

Lige çıkan Alanya, Gaziantep FK, Karagümrük cılız taraftar kitlesi olan takımlar. Finallerde çatır çatır oynadılar.
Akışına bırakalım bu play offda da.
Olacağı varsa olur.
Taraftar istediği kadar sıkı olsun, iş futbolcu topluluğunda.
Kesinlikle. Antalya finalinde tıklım tıklım doldurmuştuk. Maç başakşehirde değil, olimpiyat stadında olsa da doldururduk, dışarıda da bir o kadar kalırdı. Antalya tribünü toplasan 2 Bin kişi var yoktu. Onun da en az yarısı Kocaeli Hodri Meydan'dı. Sonuç? Antalya hala süper ligde.

Elyesa

Bizde mersin idmanyurdunda doldurmusduk sahada tahminim % 60 samsunsporluydu..ama maalesef olmadi 2.golu yedigimizde stadi terk ettik ve herkez terk etmis gibiydi..Zaten taraftarlari yokdu onlara destege gelen kocaelisporlulari hicbirzaman unutmuyacam..

Insallah bu sefer korkdugumuz olmaz Finalde gulen taraf biz oluruz insallah

Sadece Samsunspor

Bu mac gunu saati niye durmadan degisiyor. Amac ne ? Suan sali gunu 18.00da gozukuyor. Normalde pazartesi 20.00di

Elyesa

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 13 Mayıs 2021, 13:59:23Bu mac gunu saati niye durmadan degisiyor. Amac ne ? Suan sali gunu 18.00da gozukuyor. Normalde pazartesi 20.00di
ona bizde anlamak veremedik kardesim var bi oyunda hayirlisi ALLAH buyukdur

samsunluhakan

Playoff maçlarına çubuklu forma ile çıksak çok iyi olur.
7 maç 5 galibiyet 2 beraberlik

atalay

Play off'da ne olur bilmiyorum. İnşallah başarır ve lige çıkarız. Çıkamasak da çok üzülürüm ama ben yine Samsunspor'luyum. Fakat şu anda bir İstanbul takımının şampiyonluğunu kutlayan sesler duyuyorum bu şehirde. Asıl üzüntüm bunadır.

Raqua55

Kaybetsekde Samsunsporluyum. Kaybetmeye karsi bagisikligimiz varda ama artik Su finalde sampiyon olalim bitsin bu is. Kaybettigimiz o  2 finali unutalim.

Sadece Samsunspor

1de olmadi 2de olmadi 3.de cikacaz insallah playofftan. Sahsen pek korkum yok. Tek istegim bence altay gelsin finale bizle. Istanbulspor macinda her sey olabilir cunku masabasini kastediyorum

mehmet yılmaz

https://www.youtube.com/watch?v=5obrpg4g_CI

Maç günü yaklaştıkça heyecan seviyemiz de artıyor. Ben takımımıza çok güveniyorum. İnşallah önce Altınordu'yu geçecek, sonra da Süper Lig'e çıkacağız.

Sadece Samsunspor

Şu maca Abdulkadir Bitigen i vermek tamamen serefsizlik baska bisey degil. Baska hakemmi kalmadi. 1 kere dogru atama yapin be kardesim. Samarasin %100 penalti pozisyonunu gozunun onunde gordugu halde vermeyen dusmememize sebep olanlardan birisidir kendisi. Operasyon cocugu.

Sadece Samsunspor

Su istanbulsporun kaleciye yaptigi faulu biz yapsak kirmizi verirlerdi kart bile vermedi

ata55

Önce Altınordu'ya finalde de kim gelirse basıp geçeceğiz.
Bu kez Play Off işi farklı.

brigand

Yine tarihimizin zorlu süreçlerinden birine başlıyoruz. Umarım önce 3.maçı sonra da Süper Ligi görmüş oluruz bu süreçte.

Altınordu bir taktiği olan, bunu müthiş disiplinle uygulayan bir takım değil. Onlara skorları getiren enerjileri ve mücadeleleri oldu.
Özellikle Ahmet İlhan'la hızlı hücum fırsatlarını iyi kullanan ve ikinci devre etkili olmaya başlayan Enis Destan ve Metehan Mimaroğlu ile ofansif anlamda hızlı çoğalabilen bir takım görüntüsündeler. 

Bu akşam maça muhtemel 3-5-2 formasyonlarını devam ettirerek çıkacaklardır. Daha dengeli olmaları gereken maçlarda Ahmet İlhan'ı kanatlarda değil, Enis'le beraber ileri ikilide kullanıyorlar. Bu da özellikle sağ kanatlarındaki etkinliği azaltıyor. Ki bu bence bizim açımızdan avantajlı bir durum teşkil ediyor. Özellikle ortasahada baskın olabileceğimizi düşünürsek, 3'lü savunmalarına karşı zaman zaman yapacağımız preslerle pozisyon sayımızı artırma şansımız oldukça fazla. Diğer taraftan, çizgilere biraz daha fazla basarak oynamayı düşünmek, savunmalarında ki genişliği artıracak ve Gökhan, Savi ve ters kanat oyuncularımıza alan yaratacaktır.

Bizim tarafımızdan bakacak olursak, topun arkasında kalmaya çalışan, geri dönüşleri eksiksiz yapan ve topu ayağında tutabilen bir görüntümüzün olması gerekiyor. Özellikle ortasaha direncimizi olabildiğince yukarıda tutmamız şart. Bunun için de Gökhan'ın, sık sık Savi - Djedje ikilisine katılması gerekecek.

Dengeli başlayıp, gol avantajını bulduğumuzda topun arkasına geçeceğimiz ve hızlı hücumlarla skoru artırmaya çalışacağımız bir maç görüntüsü seziyorum. Umarım Samsun'a skoru bulmak için değil korumak için dönmüş oluruz.

Sadece Samsunspor

Dun altayin oynadigi stadda oynicaz baska stad yokmus gibi. Bide izmir sicaginda saat 18de. Samsun bile bugun yaniyorsa izmir nasildir kim bilir