ZTK 3. TUR 2020/2021 | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 3 Muğlaspor

Başlatan ata55, 02 Kasım 2020, 14:59:57

« önceki - sonraki »

ata55

02 Kasım 2020, 14:59:57 Son düzenlenme: 19 Kasım 2020, 16:07:39 brigand
ZTK 3. TUR - Samsunspor'umuz - Muğlaspor
Samsun 19 Mayıs Stadyumu
5 Kasım Persembe
Saat: 13.00
A Spor

3. lig takımlarıdan Muğlaspor ile oynayacağız. Yedek kadro ile çıkar, turu atlarız.

_SoN_

Bu bizim gyse ve Plumain ile maça başlayıp iyice bir görmek alıştırmak lazım, aynı zamanda yameogo'da oynamalı, yedekler için çok iyi bir maç olacak. Zorlanacağımızı sanmıyorum.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: _SoN_ - 02 Kasım 2020, 16:43:58Bu bizim gyse ve Plumain ile maça başlayıp iyice bir görmek alıştırmak lazım, aynı zamanda yameogo'da oynamalı, yedekler için çok iyi bir maç olacak. Zorlanacağımızı sanmıyorum.

Bu maçta da oynamayacaklarsa zaten biz ümidi keselim Gyasi ve Plumain'den... :D Enes ve Ahmethan da oynar.

evolution55

yameogo,gyasi,plumain ve hatta maç kondisyonu için boliyi de en azından maçın gidişatına göre görmeliyiz. yalçın covidten sonra ne durumda bilmiyoruz. yedeklerin kendini göstermesi adına sakatsız iyi bir maç olsun

jean

Gidebildigimiz kadar gidelim kadromuz genis bu sene

Stoper

Ceyhun'u izleyelim,umarım şans verir hoca.

brigand

Kadro tercihini açıkçası merak ediyorum. Aslında çok da hazır olmayan veya sezon başından beri sahaya ayak basmamış oyuncumuz gençler dışında yok gibi.
Kadro tahminim; Furkan, Erhan, Yameogo, Yalçın, Buğra, Ercan, Oğuz, Alsan, Plumain, Gyasi, Ahmethan
Enes ve kadroya alınacak genç oyuncularımız da hamlelerde kullanılacak diye düşünüyorum. (Ali ve Ceyhun gibi)

İnşallah bizim açımızdan rahat, güzel ve verimli bir maç olur.

binikalamadım

Nurullah dinlendirilerek 1. yarı farklı 2. yarı farklı olacak şekilde 2 yedek kaleci denenmeli diye düşünüyorum

Lusage

Kazanırız.

Ama bu maca çıkan 11 transfer sezonunu ne kadar kötü geçirdiğimizin resmidir.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: brigand - 05 Kasım 2020, 10:25:11Kadro tercihini açıkçası merak ediyorum. Aslında çok da hazır olmayan veya sezon başından beri sahaya ayak basmamış oyuncumuz gençler dışında yok gibi.
Kadro tahminim; Furkan, Erhan, Yameogo, Yalçın, Buğra, Ercan, Oğuz, Alsan, Plumain, Gyasi, Ahmethan
Enes ve kadroya alınacak genç oyuncularımız da hamlelerde kullanılacak diye düşünüyorum. (Ali ve Ceyhun gibi)

İnşallah bizim açımızdan rahat, güzel ve verimli bir maç olur.

kahinmisin mübarek. buğra hariç hepsi doğru tahmininin

muzaffer4

Şu kadronun Muğla'ya 5 atması lazım ama bakalım

Sadece Samsunspor

Yilport trabzonspor mu dedi o yoksa ben mi yanlis duydum demin

5trawberry

Pilot kamerada Stadın yarısi mağara gibi kapkaranlık.

Sadece Samsunspor

Gyasi sanki sezon sonuna kadar yatacakmis gibi bi his var icimde

Sadece Samsunspor

Ahmet su kaleciye 2 net pozisyonu harcadin tebrikler