TFF 2. LİG 2019/2020 7. HAFTA | Amed SFK 0 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Levent ÖCAL, 07 Ekim 2019, 09:43:10

« önceki - sonraki »

muzaffer4

Yayın hakkında bilgisi olan var mı?Galiba burada.tv de yayınlanmayacak

_Jack Daniels_

Hoca 4-3-3 dizilişinde diretecek olursa Kubilay'ı sağ kanat forvet tarzında içeri kat ederek kullanmalı bence. Orta alanda Ferhat-Gökhan-Oğuz üçlüsü iyi tercih olur özellikle deplasman maçlarında.

ata55

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 08 Ekim 2019, 16:30:21Yayın hakkında bilgisi olan var mı?Galiba burada.tv de yayınlanmayacak

youtube üzerinden yayınlanacak. Samsunsporcanlı tv

_Jack Daniels_

Alıntı yapılan: ata55 - 08 Ekim 2019, 20:08:35youtube üzerinden yayınlanacak. Samsunsporcanlı tv
Kesin bilgi mi hocam ? Yayın olacağıyla alakalı bir şey göremedim ben nette.

Sadece Samsunspor

Genelde ordan yayin yapilcagi zaman soylenmiyor. Yayin yapiliyor ve biter bitmez yayin siliniyor komple. Galiba yasaklara karsi boyle bi tedbir alinmis

eprianu

Manisa FK - 1922 Konya maçını tv 35 veriyor. İzlemek isteyenler için link.

http://www.hdtvler.tv/kanal-35-izmir/

maço

_Jack Daniels_

Ligin boyu uzun her şey olabilir diyorum içimden ama Manisa oynadığı futbolla ve skoru çok rahat bulmasıyla gözdağı vermeye devam ediyor. Manisa tarafında sakat ya da cezalı oyuncular olmadıkça liderliği almamız epey zor görünüyor.

Sadece Samsunspor

Bu nasil takim ya gelene gidene 4 5 6 atiyorlar. Daha ilk yari 4 atmislar.

Shane_Falco

Manisa böyle devam edecek gibi. Para sıkıntıları yok devre arasında da kaliteli transfer yaparlar. Bizim maçtaki oyuna bakarsak bu ligde kimse manisa'ya direnemez. Belki Afyon, hekimoğlu vb deplasmanlarda kazaya uğrarlar. Yoksa işimiz yaş.

Manisa sezon başında hoca diye Osman Özköylü'nün yardımcısını getirmişti. Genç ve tecrübesizliği işimize yarar diyordum. Özellikle Dilaver vb kart oyuncular sorun çıkartır diye düşünürken hocayı gönderip İsmail Ertekin'i getirerek hayati bir hamle yaptılar ve istediklerini almaya devam ediyorlar.

Ekrem

Manisa'nın gidişatı çok sinir bozucu bir durum. Evimizde bir şekilde 3 puanı almalıydık

_SoN_

Youtube den verilen maçlar için , maçı anlatan biri neden olmuyor :) sessiz sedasız maç izlemek hiç iyi olmuyormuş.

55.hakan

Bence bu maç yayınlanacağı için duacı olmak lazım. Geçen seneki yaşananlar halen aklımda

GurbetciFanatik

Anlasildi hedef play off.
Bu Manisayi istese TFF ve MHK bile durduramaz

twitter