TFF 1.LİG 32.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Denizlispor

Başlatan Kaya, 15 Nisan 2018, 15:20:17

« önceki - sonraki »

Raqua55

Denizliyi ve giresunu yenmek zorundayiz. Herhangi puan kaybinda 2 lig bizi bekler. Stad full cekerse Maci bir sekilde kazaniriz.

tactician

"bu maç kağıt bilet olayı kesinlikle değerlendirilmeli; ortalık ayağa kaldırılmalı"
fikrine kesinlikle katılıyorum.
Bunun yanı sıra Besim Hoca'nın yerine bu süreçleri yaşamış ve oyuncu grubuna bu tarz stres seviyesi yüksek maçlara daha iyi hazırlayacak bir hoca bulunması çok önemli.

Son olarak bazı arkadaşların gollü beraberlik halinde Denizlispor'un deplasman golü ile üstümüzde yer alacağını düşündüğünü görüyorum. Kural o şekilde değil. Deplasman golünün bir önemi yok. Tarafların aldıkları puanlar eşitlik halinde attıkları goller dikkate alınıyor. Bunda da eşitlik olursa o zaman genel averaja bakılıyor. Bu haftaya kadar burada da eşittik ama Eskişehir maçında bu konuda dezavantajlı duruma düştük. Bu nedenle bizim bu maçı kazanıp ikili averajı elimize geçirmemiz gerekiyor.

eprianu

16 Nisan 2018, 11:27:43 #17 Son düzenlenme: 16 Nisan 2018, 11:33:56 eprianu
Kağıt bilet hayal arkadaşlar. Şu anda kulübümüzün başkanı, Gençlik Spor İl Müdürü aynı zamanda. Spor Bakanlığı bir kanun uyguluyor ve kendi il müdürü buna muhalefet edecek. Ortalık ayağa kalkar, en azından Ahmet Karayılmaz için iyi olmaz.

Ben bu seneyi geçtim, Allah korusun düşersek seneye bile kağıt bilet uygulanacağını zannetmiyorum. Spor Toto 2. Lig'de PassoLig uygulayan takımlar var.

Karabudun

Mecazen değil, hakikaten ölüm kalım maçı. Evindesin ve ne yapıp edip bu maçı alacaksın. Mazereti yok, bu maçta rakibini gömeceksin.

Shane_Falco

Bu maçı almak ne kadar önemli. Bi kere ikili Averajda Denizliyi altına alıyorsun. Bunun yanında Eskişehir, Denizli ve Bizden oluşan 3'lü averajda en alta Denizli'yi atıyorsun.

Açıkcası Gaziantep maçından sonra bu takımın bu hoca ile kümede kalmasına ihtimal vermiyordum. Maalesef içimde o his devam ediyor. Umarım beni yanıltırlar. O futbolcu olacak işe yaramazlar işlerini düzgünce yapar.

eprianu

Besim Durmuş ile devam kararı alınmış. Bu maç da gider. Daha doğrusu son üç maçın hiçbirini alamayız.

ngonge

Kayyumun maalesef boyle bir sey yapacagi belli idi. Ancak cok buyuk bir tepki olursa idareten istifasini isterler hocanin. Zaten gec olmus iyice tren kacacak o zaman da.

samsun 55

Biletler kale arkalari maraton 1 ₺ aile tribunu 5 ₺ olacakmis

Sadece Samsunspor

Evet aciklandi maraton 1 tl aile tarafi 5 tl.

korayxyz

Alıntı yapılan: eprianu - 15 Nisan 2018, 15:43:04
Denizlispor'a karşı ikili averajda kötü değiliz. İlk maç 0-0 bitti. Bu maçı kazanabilsek, hem ikili averajda Denizlispor'u alta almış olacağız hem de 3 puan fark oluşacak. Ama kazanamıyoruz işte sorun orda.
0-0 bitse ve ikili averajda aynı olsak bile bizim genel averajımız onlardan 5 gol, attığımız gol sayısı da 10 gol geride. Bu da demek oluyor ki her türlü beraberlik onlara yarar. Fikstür avantajı zaten onlarda. Galibiyetten başka seçenek yok :(

korayxyz

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 16 Nisan 2018, 23:46:50
Evet aciklandi maraton 1 tl aile tarafi 5 tl.
Aklın yolu bir. Çok doğru bir karar.
Şimdi iş; merkezden ve uzak ilçelerden maça ücretsiz otobüs kaldırmak olmalı ki bu iş de belediyelere düşüyor.
O gün o statda en az 20 bin kişi olmalı. 1 milyon 300 bin nüfusu olan bir şehir için bu sayı çok değil.

SametYılmaz55

Şampiyonluk için kenetlememiz gerekirken,ligde kalmak için kenetleniyoruz :( Yatacak yerin yok Tutu  >:(

Ahmeti

Olmak yada olmamak maçımız olacak galibiyet dışındaki her sonuç hayallerimizi bitirir
Geçen hafta Eskişehir'in bize yaptığını bu hafta Denizli'ye yapmamız lazım
Erken gelen gol maçı koparır ama o gol ilk yarı gelmezse gerisini düşünmek bile istemiyorum gol gelmedikçe stad karışır
Allah yardımcımız olsun

ngonge

Bu mac oncesi hoca degisikligi yapilmaliydi. En azindan takimin havasi degisir, baski unsuru azalirdi ama su asamada ne kadar gaz verilse verilsin taraftarin kuskunlugunu giderecek bir sey saglanamayacak. Mac kotuye gittigi anda taraftar aleyhe calisacaktir.

Karabudun

Bu heriflere güvenip de umutlanamıyorum bile. Hakkımızda hayırlısı olsun.