7-Georgios Samaras

Başlatan Kaya, 09 Ağustos 2017, 02:07:06

« önceki - sonraki »

tactician

Ben olsam Sifakis ve Samaras'ı tutardım.
İkisi de tek başına maç alabilecek adamlar.
Giresun maçının özellikle ikinci yarısında takıma liderlik yaptı tam anlamıyla.
Ligin ikinci yarısında da çok faydalı olacağını düşünüyorum. Ne yapacağı kestirilemeyen, tribüne adam çekme potansiyeli en yüksek isim.
Kesinlikle gönderilmemeli diye düşünüyorum.

ngonge

Arada kaynadı ama çok güzel bir gol attı. O oyundan çıkınca ileride pozisyon bile bulamadık. Kalır mı tutulur mu bilmem, ama olanlar içinde en faydalısı yine bu adam.

Sadece Samsunspor

Angan ve Samaras tffye sikayet etmemis gerekli performansi zaten gosteremedik diye. Eger dogruysa helal olsun onlara. Ayite sifakis ve chibukeye selam olsun

Shane_Falco

10 numara pozisyonunda oynarsa daha fazla yararlı olacaktır. Maalesef kanat oynadığı zaman o kanadımızı rakipler fena işliyor. Ağır kalıyor. Bu saatten sonra fiziğinden yararlanamayız. Tekniği ve zekasından faydalanmamız gerekli.

cakir55

Daha önceden yazılmış ama bende yazayım dedim. Angan ve Samaras o 14 kişinin içinde değilmiş helal olsun vallahi adamlara.

sadece55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 26 Aralık 2017, 12:42:50
Angan ve Samaras tffye sikayet etmemis gerekli performansi zaten gosteremedik diye. Eger dogruysa helal olsun onlara. Ayite sifakis ve chibukeye selam olsun

Anganın alacağı yok kulüpte. Samarası net bilmiyorum ama onun da ciddi bir alacağı yoktur diye düşünüyorum.

Sadece Samsunspor

Takimin beyni olmus durumda. Ayiteye cikarttigi gol pasi akillica

SametYılmaz55

Nazar değmesin koçum benim.Kendinden çok emin,çok sakin,ayrı bir duruşu vardı sahada.topsuz alanlarda takım arkadaşlarını da çok iyi yönlendirdi bugün sahada.Ligin ilk yarısı çok bir verim alamadık ama bu maçta top ayağındayken ve topsuz alandaki oyunuyla futbol zekasının ne kadar ileri olduğunu gösterdi bence.

GurbetciFanatik

Sadece Samsunspor

Guzel top tutuyor ve takimin one cikmasini sagliyor. Cok akilli ve soguk kanli. Cok degerli suan takim icin.

Kaya

Samaras diyor ki; Akıllı olup topu ayağınıza aldığınızda beni arar ve bana ayak uydurursanız iyi bir takım oluruz.

Bugün oyunun belli bölümünde takımın iyi oynamasının özeti budur.

cakir55

Oyun kurucu olarak oynadığında ne kadar etkili olabileceğini bugun gösterdi. Forvet arkası olarak kullanmamız gerek.

emre

Oyunu cok iyi yonlendiriyor 1.ligin %90 inin aksine futbolu akliyla oynuyor. Lakin açıkta oynadığı vakit takım hızlı çıkamıyor. 2 iyi orta oyuncusunun önünde serbest pozisyonda ataklari ve oyunu yönlendirmeli. Ayrica muthis rahat oynuyor. Halisahada birlikte top oynamak son derece zevkli olurdu😀 sülalem rahat modunda..

Atakumlu

Nerde sene başı Samaras nerde şimdi takımı etrafında çeviren millete profesyonellik dersi veren Samaras ... İnşallah böyle devam edersin ...

sadece55

Kesinlikle kanat yerine serbest oynamalı. Samarasın pas yeteneği süper ligde yok.