7-Georgios Samaras

Başlatan Kaya, 09 Ağustos 2017, 02:07:06

« önceki - sonraki »

ugrass

Bugün o golü atsa kral olacaktı ama olmadı. H.ibrahim pekşenin oynadığı yerde fazlasıyla formayı hakediyor.

Raqua55

Celticte Bam güm yapıştırıyodun.Bize gelince mi böyle oluyorlar Anlamıyorum.

Barış555

Bu adam idamnlarda 20 25 metreden aynı bam güm yapıştırıyodu 6 pasda nasıl kaçırdı resmen adamın futbol hayatı bıttı bu psozıyon ıle.

Shane_Falco

Halbuki geldiğinde oldukça ümitliydim. Son zamanlardaki en büyük hayal kırıklıklarından birisi.

sadece55

Maçta bence bizim takımın en iyi ismiydi. Adam futbolu biliyor ama malesef fizik kondüsyon yok. Golü atsa kendine gelecekti olmadı. Bence Elde varken ısrar edilmeli.

s_uzunkaya

adama çok yüklendik yaaa... yazık vallaa o golü kaçırmak için harebe bi piskoloji lazım....samaras at lan bu hafta. at yeniden doğ. kucaklarız seni, basarız bağrımıza lenn  :)

ngonge

Samaras'ın hatası, hala beyninin aynı şekilde ayaklarına hükmedeceğini sanması. Ciddi anlamda burada zorlandığını görüyoruz, gereksiz çalımlara giriyor, çizgiye inmeye çalışıyor. Halbuki boşta oyuncu varken daha çok paslı oynaması lazım. Kaçırdığı golde fiziksel olarak yorulmuş olmasının etkisi var ve muhtemelen kendini güvenini yitirmiş durumda.

mehmet yılmaz

O golü atsa çok şey değişebilirdi, kahraman olabilirdi. Ancak oyunun genelinde gayet iyiydi. Faydalı oldu. İstekliydi, nedense, ona çok pas atılmıyor hissine kapıldım.

Kaya

Teknik adamlar şunun farkına varmalılar. Samaras'ı bu saatten sonra istediğin gibi şekillendiremezsin. Ya ondan alabileceğini alacak oyunu ona göre kuracaksın ya da hiç sahaya sürmeyeceksin.

Yazık oldu o pozisyona atsaydı çok farklı şeyler konuşuyor olacaktık.

Sadece Samsunspor

Istanbul macinda 11 cikacak bence

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 22 Kasım 2017, 12:14:07
Istanbul macinda 11 cikacak bence

dediğim gibi 11 çıktı ve futbol kariyerini bitirdi. ;)

Shane_Falco

Koşmaya kalksa koşamıyor. Vurmaya kalksa vuramıyor. Anca ayağına top gelince al ver pas yapabiliyor. Bitmiş bir halde. Sezon sonuna kadar oturur emekli maaşını alır futbola veda eder.

s_uzunkaya

alpay ın kazığı! demiştim samaras eğer bize geliyorsa ya kolu kopuktur ya bacağı. meğersem kafası kopukmuş adamın. bitirmiş futbolu kafada adam  :(

ali ihsan

3 ay ben idman yapsam herhalde 45 dk oynarım.En kötü mücadele ederim.Samaras bence futbol oynama arzusunu yitirmiş.Problem fiziki değil mental bence.Devre arası vedalaşılması gerekir.

5trawberry

adilden farki yok dedik birileri burda samarasa futbolu bıraktırdı. ben bile dördüncü halı sahadan sonra tazı gibi koşuyorum. bu adam ne yapiyo aylardır klupte. koşmayı bırak pas atmayı bilmiyor. bunu oynatan adam da alpay gibi engin gibi vizyonsuzlardir