John Chibuike

Başlatan Stoper, 21 Nisan 2017, 00:50:39

« önceki - sonraki »

Stoper

10 Ekim 1988 Nijerya doğumlu.
Forvet arkası pozisyonunda görev yapmaktadır.
Sözleşmesi 2 yıllık.

Sadece Samsunspor

Futbolcu olarak iyidir katki yapar ona lafim yok. Ama karakteri bence sorunlu ve olasi bi durumda kazan kaldiracak bi tipi var. Son anda puruzler cikartmasi menajerin parasini arttirma istegi falan. Bilemiyorum keske sasirtsa da katki yapsa. Ama inanmiyorum. Hayirlisi.

orucreis

Ofeodu,umar derken basimiza bu 3. Olursa gonderelim hatta gondermek iyilik olur alip yedekte beklesin

samsunsporlu1994

Bu adam futbolundan çok saha dışı olayları ile konuşulacak gibi bir hava veriyor şimdiden. Umarım yanılırız.

mehmet yılmaz

Karakter konusunda neden güvenilmez, somut bir şeyini mi duydunuz? Evet, Afrikalı oyuncular genelde sıkıntılı oluyorlar ama Chibuike, en azından ilk yılında temiz oynayacaktır diye inanıyorum. Antep döneminde gördüğümüz kadarıyla futbolculuk kalitesi üst düzey. Bize ciddi anlamda katkı sağlayacağına inanıyorum.

cakir55

Şuan Erzurum'da mı ?

ata55

iyi transfer. ama devamını getirmemiz lazımdı.

sadece55

Form tutarsa Ligin en iyisi olur net.

ali ihsan

Bu ligin üstünde olduğu muhakkak.Hücum hattındaki diğer yabancılarla kimyaları tutarsa fark yaratır.

Sadece Samsunspor

Halil e o pasi veren Chibuke idi galiba. Akilli bir pas. Ama daha iyi olmali

Sol Açık

Zeki oyuncu. Yetenekli ve gereksiz topla oynamıyor. Çok iyi değildi ama asisti ile maçı çekip aldı. Çok faydalı olacak.

umit

çok gergin,gereksiz kart görmeye müsait. yaratıcı,takımı ileriye taşıyacak bir isim.

yirmiuc

ngonge

Zaman zaman oyundan kopsa da neler yapabileceğini az çok göstermeye başladı. İleri uç uyum sağladıkça faydası artacak. Halil İbrahim'e getirdiği top mükemmeldi.

eprianu

Spikerin de dediği gibi çok zeki bir oyuncu. Angan ve Ayite ile iyi işler yapacaktır İnşallah.