TFF 1.LİG 21.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Mersin İdman Yurdu

Başlatan samsunsporlu1994, 12 Şubat 2017, 21:43:16

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Stada gelen takimini destekliyen taraftarlari tebrik ederim.
Sahaya yabanci madde atan sahaya dalan taraftarlarada yaziklar olsun. Bu zor günlerde resmeb köstek oluyorlar takima. Hakem seni o stada gelenler ......

evolution55

Geçen hafta 2 sakatlık bu hafta hakem şerefsizi tdye 3 maç ceza, bunlar haftaya seyircisiz de
verir bize

Nedir bizim bu kara bahtımız!!

elexir

Bu takım düşer branda lumu KENAN hepsi fıs yazık oldu şu taraftara  :( :(

Raqua55

******* Hakem verdiğin penaltı değil mersin maçında bekliyordum birşeyler Olmucak ne varsa oluyor bunlarla oynadığımız maçlarda herşey oluyor Allah belanızı versin TFF

elexir

2-3 maç seyircisiz verirler td yok takımın başında gidişat çok kötü uçurumdan düşüyoruz

elexir

oguz_5528

Osman defol Ndiaye'yi de al git defol daha inme o tribünden ..Hasan vedat ve kone'den başka oyuncu yok..Ercan'ı yedekte bekletip Ndiaye'e öküzünü ilk 11 oynatıyorsun takımın önünü aç yeter

orucreis

3 mac seyircisiz aliriz, hoca zaten en bastan gonderildi, hakemi allah bildigi gibi yapsin inadina gondermisler serfsizi

Bundan sonraki ic saha maclarini kazanmak zorundayiz artik kaybetme luksumuz yok ve deplasmanda 3 galibiyet sart

eprianu

Yönetiminin de yöneticisinin de federasyonunun da hakeminin de topunuzu Allah bildiği gibi yapsın. İçimizdeki şu futbol aşkını, Samsunspor aşkını da mahvettiniz. En güzel günlerimiz sizin yüzünüzden mahvoldu. Nerde dandik adam var bulup getirmişler. Gençleri oynayalım dedik ruh yok, transfer yaptık ruh yok. 30 küsür yaşında Kenan karışık mıdır nedir orta yapamıyor. Çok mu aradınız Göksu'yu. Zenke 'den sonra hırslı forvet göremedik. Pote'ye gibi bir adam alamadınız.

Süper ligi en çok hak eden taraftara eziyet ediyorsunuz. Siyasetçisinden yöneticisine hakemine hepinizin ..

Karabudun

Alıntı yapılan: elexir - 17 Şubat 2017, 20:34:52
2-3 maç seyircisiz verirler td yok takımın başında gidişat çok kötü uçurumdan düşüyoruz

TD olunca ne değişiyor kardeşim? Son zamanlarda hiç olmadığım kadar gerginim ancak ne hakeme ne Mersin İ. Yurdu oyuncularına sövdüm. İnanır mısın Ndiaye malına da sövmedim. Ama tüm hatalarına rağmen Ndiaye'yi inatla ilk onbire yazan hocaya söverim kardeşim. Bu saatten sonra kimin zoruna gidiyorsa da gitsin. Osman'dan bu takıma hoca olmaz! Olmuyor işte! O "ama takım iyi oynuyor" martavallarına da aldanmayın.  Sokarım iyi oyununa, takım küme düşüyor lan!

_SoN_

hiçbirşey demiyorum,ne 15. dakkada görülen kırmızı kart nede dışarda çalınan penaltı,nede kalecinin kurtardığı penaltıdan dönen topu takep edemeyen oyuncularımız !

sadece şunu merak ediyorum , 10-15 tane adam alıp bir tane duran toptan kafaya muz orta kesecek adam alınmazmı? alınmadı diyelim bunca zamandır eğitilmezmi,korner kullanamıyoruz ceza sahası dışından içine duran topla orta yapamıyoruz, kaç tane korner ön direğinde önüne rakibin ayağına atılıyor, bumudur planlama , bumudur kuralan takım ? yazık gerçekten yazık.

SametYılmaz55

gol atmak için haldir huldur saldırmaya gerek yok.Sene başından beri su takım duran top çalışmış olsa bu maçta duran toptan bir gol bulurduk.Goksunun ilk 11 oynadigi takımda Adilovici ilk 18 e alacaksın hoca.Takima kattigin bir şey yok anca yalandan rüzgar yapıp ceza alıyorsun

korayxyz

Bence biraz duygusal yorumlar yapıyoruz.
Ndiaye'nin pozisyon ne penaltı ne kırmızı kart. Hakem doğrudan maçın sonucuna etki etti ve katletti maçı.
Ama 75dk 10 kişi oynamasına ve geriye düşmesine rağmen çok iyi mücadele ettik ve çok pozisyona girdik.
Şanssızlık ve beceriksizliğimizin kurbanı olduk. Ama bu takıma inanın. Bu takım çok iyi işler yapacak ;)

Karabudun

Alıntı yapılan: korayxyz - 17 Şubat 2017, 21:00:49
Bence biraz duygusal yorumlar yapıyoruz.
Ndiaye'nin pozisyon ne penaltı ne kırmızı kart. Hakem doğrudan maçın sonucuna etki etti ve katletti maçı.
Ama 75dk 10 kişi oynamasına ve geriye düşmesine rağmen çok iyi mücadele ettik ve çok pozisyona girdik.
Şanssızlık ve beceriksizliğimizin kurbanı olduk. Ama bu takıma inanın. Bu takım çok iyi işler yapacak ;)

Tekrar tekrar baktım renktaş. Ndiaye adamın ayağına basıyor. İlk izlediğimde hakeme kızdım, yine kızıyorum orası ayrı ama Ndiaye'nin müdahalesi var.

GurbetciFanatik

Adilovic neden alindi belli alackalarinda vazgecti öyle. Tahta meselesi
Göksu icraat sifir sahada ismi duyulmuyor zaten.
Vedat-Abdülkerim-Kone göze batan en iyi transferler.
Kaleciyi cok begendim saglam cikiyor toplara.
Kenan bugün sanki M.Sevgi gibi oynadi yaziklar olsun.
Komik olan o kadar adam alindi oyuna girenler Burhan H.Ibrahim.

Not: Öyle forma piyango satmakla olmuyor sadece. Takimin hakkini koruyun savunun az söz sahibi olun. Adil yönetilsin bu takim zaten düsmez. Gidin TFF maci izletdirin.