TFF 1.LİG 19.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz-Evkur Yeni Malatyaspor

Başlatan 55_OrHaN_55, 23 Ocak 2017, 23:12:16

« önceki - sonraki »

Raqua55

Adana demir maçındaki gibi oynarsak taraftarın Gazıylada gol buluruz.Top illaki bu sefer girecek o kaley.Aksi takdirde kan değişikliği gerekiyor.Bu maçı kazanıp  Sivasdan en az 1 puanla dönemliyiz.Sonraki iki maçımızıda İçerde oynuyoruz.Allah ne verdiyse Saldırıcaz artık bu işin şakası kalmadı vakit daralıyor.

yirmiuc

Tam anlamıyla kader maçımız...
Ne yapıp edip 3 puan almamız lazım bu maçtan. Hakem ve Malatyalı oyuncular üzerinde seyirci baskısı kurmalıyız.  Yönetim de gerekirse maç biletlerini 1 tl'den satışa çıkarsın.
Bu işin şakası yok göz göre göre düşüyoruz..

celebi

brigand

Bu işe artık artık maç maç bakmamız ve final oynar gibi oynamamız lazım. Hangi oyuncu gelirse gelsin, bu takım taraftar olmadan çok eksik. Şehirde Samsunspor'u az da olsa kim taşıyorsa kalbinde, kim seviyorsa az da olsa, o gün tribünde yerini almalı. Başka bir sevdamız yok. Bu şehrin başka takımı da yok. Artık rakiplerin isimlerine, oyuncularına bakmıyorum. Zamanı geldiğinde hep yaptık bunu. Bugün daha şiddetlisini yapıp, bir mücadele ruhu başlatmamız lazım. Şehir takımına sahip çıksın, bu takım eminim Malatya'yı sahaya gömer.

GurbetciFanatik

Sivas deplasmininda sonra 15 gün mac yok.
Tam alisma kaynasma icin süper olur bu.
Sonra iki ic saha maci Bolu ve Mersin geliyor.
Takim alir 6 puan nefes aliriz.

Su macta iyi kötü futbol yok ne yapip yapip 3 puan alinmali ki sivas az da olsa güvenli cikariz.
Bu mac cok cook önemli.

Sol Açık

ADS maçından itibaren her maç finaldi, her maç önemliydi, bu maç da önemli.

Açıkçası önümüzdeki 2 maçı kaybetsek dahi, mücadele bitmiş olmayacak. Sonraki 4 maçı da alabiliriz. Ama bu 2 maçtan 4 puan almamız halinde (bence 3 bile epey iş görür), kümede kalma yolunda çok büyük bir adım atmış oluruz. Keşke Adana'dan da 3 puan getirebilmiş olsaydık, o ayrı.

Alıntı yapılan: brigand - 24 Ocak 2017, 14:02:41
Bu işe artık artık maç maç bakmamız ve final oynar gibi oynamamız lazım. Hangi oyuncu gelirse gelsin, bu takım taraftar olmadan çok eksik. Şehirde Samsunspor'u az da olsa kim taşıyorsa kalbinde, kim seviyorsa az da olsa, o gün tribünde yerini almalı. Başka bir sevdamız yok. Bu şehrin başka takımı da yok. Artık rakiplerin isimlerine, oyuncularına bakmıyorum. Zamanı geldiğinde hep yaptık bunu. Bugün daha şiddetlisini yapıp, bir mücadele ruhu başlatmamız lazım. Şehir takımına sahip çıksın, bu takım eminim Malatya'yı sahaya gömer.

Çok zor maç ama forumdaki herkese katılıyorum;
Taraftarlarımız takımımızın yanında olursa, Malatya'yı 19 Mayıs çimlerine gömeriz!
Zamanı geldi!

Shane_Falco

ADS maçını alsaydık şuan bu başlıkta maç günü o stadda çok farklı olurdu. Şu son topları bitirin artık arkadaş.

GurbetciFanatik

9 ic saha macimiz var.
Abartiyorum 7 galibiyet 1 beraberlik desek 22 puan
7 deplasman abartiyorum 7 puan alsak
11+7+22=40 puan rahat yeter.

eprianu

Sene başından beri olmuyor, bi maçta rakibin birine fena patlayacaz, 4-5 dümdüz gidecez.
İnşallah o maç bu maç olur  :D

Karabudun

Önümüze gelene deva oluyoruz, Malatya'ya bela olalım.

ata55

ndiaye ve gürbüzerolsuz bir takım istiyorum
adanada kahrolduk
malatyanın bir numarası yok ama o topu artık kaleye sokabilmemiz lazım
osman hocada zolayı oyuna sokma saçmalığından vaz geçsin

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 24 Ocak 2017, 17:50:14
9 ic saha macimiz var.
Abartiyorum 7 galibiyet 1 beraberlik desek 22 puan
7 deplasman abartiyorum 7 puan alsak
11+7+22=40 puan rahat yeter.

Hocam dediğine kendin inanıyor musun? Herkesin düşüncesine saygı duyuyorum ama çok çok düşük ihtimal senin dediklerin.

Lusage

Kötü kadroyla icerde 2 galibiyet 4 beraberlik aldıysak eğer bu kadroyla 4 galibiyet 2 beraberlik alırız herhalde. Deplasmanda da iyi kötü 2 - 3 galibiyet sıkıştırırsak en kötü  toplamda 31 puan eder. Gerisi de supriz 2 galibiyete bakar.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 24 Ocak 2017, 15:08:43
Sivas deplasmininda sonra 15 gün mac yok.

Malatya maçından sonra lige ara verilecek. Sivas maçı 12 Şubat'ta.