PTT 1. LİG 2. HAFTA Albimo Alanyaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan Umut ÖZEN, 31 Ağustos 2014, 09:29:51

« önceki - sonraki »

muzaffer4

Her sene böyle takımlar gelir rakiplerine 3 -4 atarlar  (tavsanlı balîkesir ) biz gider 2 sallar geliriz. :ok

orucreis

Eğer takım kondüsyonunu toplar hazır olursa 0-3 yaslar geliriz ahada buraya yazıyorum :)

maraton

celebi

Sadece Samsunspor

Dartagnan

Valla var . Tamam hucum hattı olarak guclu oldugumuza ınanıyorum ancak oyunun takım halınde oynanması konusunda umar ve adilin kendını bence gelistirmesi lazım.  Sıradanlıktan zıyade yaratıcı olmaları lazın artık.

nomak55

Su saatten sonra oyuncularla birkac mac aliriz ancak takim olursak cok mac aliriz onemli.olan takim.olabilmek insallah basariiriz tabi asil gorev Erhan hocada

Ölümüne sevda bizimkisi

Harun55

Cok hafife almamak lazim Alanyasporu 0-1 yenelim yeter yeterki 3 puan bizim olsun..

Söyle bir kadro ile ilk yaridan saldirmaya baslarsak ikinci yari konsantrasyonlu bir sekilde oyunu agirlastiririz..

ult55ras

furkan

canberk    fatih     ercan    abs

recep(musa)     taha      talha(doğan)

mbilla(sedar)                          umar(mustafa)

adil

Uğur Yıldız

Bu maçı orta saha oyuncularımızın performansı belirler. Alt ligden çıkan takımlar sezona iyi başlıyolar genelde. Daha çabuk lige hazır oluyolar. Orta sahada diri oynayıp, hücumcuları besleyebilirsek maçı alırız.

Aslankaya

Alıntı yapılan: kuzey55 - 01 Eylül 2014, 06:40:13
Erhan hoca kötü bir hoca bana göre ve asla güvenmiyoum.kadroya zaten güvenmiyorum.

son transferlerden sonra fikrin değişmiştir sanirim.mbilla ve sakatligi iyileşen recep niyazla daha üretken takim olacagimizi düşünüyorum. giresun macindan erhan hoca ders cikarmistir.

ask55

furkan
murat fatih tuna abs
         hasan
      doğan taha
umar             serdar
        adilovic

bu kadroyla çıkarız.ilerleyen dakikalarda serdarın yerine mbilla girer.
doğanın yerine talha girer.
adilin yerine recep girer.

1-2 kazanırız.gollerde murat ve umardan gelir.

maraton

Alıntı yapılan: celebi - 02 Eylül 2014, 13:52:24
NE YAPCAN ALANYAYA MI GİDECEN :)
ne biliyon belki hali hazırda Alanya da maç saatini bekliyorum ;)

celebi

Yengemden izin alabildiysen olma ihtimali var. Yada dur ailecek gitmişsindir

samsunum

Son transferler den önce kesinlikle  bu maçın berabere  biteceğini düşünüyordum. Ama gerek yeni transferlerin gerekse sakat oyuncuların iyileşmesi beni bu maç için biraz ümitlendirdi açıkçası.Tabi  erhan hoca da kalpar gibi 1 puan için oynatmazsa takımı!