PTT 1. LİG Play-Off Final | Mersin İdman Yurdu - Samsunspor'umuz

Başlatan 55__Gurbet__55, 14 Mayıs 2014, 00:17:38

« önceki - sonraki »

Forvetim

tersi düzü kalmadı bu saatten sonra. iki kez sıçradın elimizden kaçtın mersin üçüncü olmayacak Allahın izniyle ve işi bitireceğiz, burdan dönüş yok artık. mersine iki maçta da kolay gol attık ama dengesizce kolay da yedik. buna önlem alıp geçeriz. ordu karşısında bir varlık gösteremediler ilk maçlarında da ordu gereksiz gollerle işi aleyhine çevirdi. uzatmalara kalmadan yeneceğimizi düşünüyorum. playoff ilk rakip ankara olsun özellikle onları eleyip finalde mersinle karşılaşmak istiyorum özellikle onları saf dışı ederek süperliğe çıkmak istiyorum demiştim buraya kadar tuttu çok şükür sonuçta istediğimiz gibi olur inşallah.

yirmiuc

Levent ÖCAL

Mersinden öyle bir intikam alacağız ki, hiç unutamayacaklar inşallah...

SSKLA

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 05 Mayıs 2014, 01:03:06
Önce ankarayi sonrada mersini yenelim insallah.

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Birin ci tuttu sira ikide

SametYılmaz55

Mehmet yarmasina maçın başında sağlam iki üç tekme atacaksın,ceza sahası yakınlarında top gelmesini önleyceksin gol falan atamazlar.birde Mersin baskı yediğinde salak gibi kapanıyorlar. dün Ordu maçında kanatlara atılan her top tehlike yarattı.Adilovic sırtı dönük top alır ve kanatlara iyi servis yaparsa Umar ve Musa Sinan şov yapar.

_SoN_

maçşar önesi kim gelirse gelsin finale çıkacağımızdan emindim,ama final maçları tek maçlar her zaman risklidir,bu maça kafa olarak çok iyi hazırlanmalı futbolcularımız,artık süper lig tek maç sonra bizim,bu kadar yakınımızda,sadece tek maç kaldı,futbolcularımız bunun bilincinde olmalı,ben inanıyorum süper lige çıkacağız,inş. tahminimde yine yanılmam .

atalanta8

nduka olmayaçak bu iyi haber
içimden bir his adiloviç umar şov yapaçak diyor inş süper lige çıkaçağız

minci

Bugüne kadar hep son maçlarda kaybettik. Hatırlayabildiklerim: 1) Dobi hasanların döneminde Mersindeki maçta  ki o maç da ligin son maçıydı ve son dakikada yediğimiz golle ligden düşmüştük. 2) Yine son maçta Türkiye kupası finalinde Sakaryaspora kaybetmiştik. 3) 2 sezon önce malum Sivas maçı. Yine  son maçta kaybedip ligden düşmüştük. Böylece Sivas maçıyla son maçları kaybetme kredimiz bitmiş oldu. Artık kaybetme kredimiz kalmadığına göre bundan sonra son maçları kazanıp devam etme dönemine girdik. Kimse endişe etmesin. Çekirge istese dahi daha fazla sıçrayamaz.

ask55

beşiktaşın çocuğu fırat aydınusu vermişler bizim maça

GurbetciFanatik

Hakem belli artik

Simdi cezalilar belli olsun
Ve seyircimizin durumu belli olsun artik

Ahmeti

valla liste yapmaya başladık arkadaşlar arasında inşallah büyük hayal kırıklığına uğramayız

cgr

Kale Arkası 20TL, Maraton 40TL gibi bir haber dolanıyor.

samsunsporlu1994

Samsunspor'umuz'un yeri Süper Lig. Böyle bir taraftar böyle bir camia Süper Ligdeki takımların çoğunda yok. O yüzden ne yapıp ne edip pazar günü maçı kazanıp lige biz çıkmalıyız.

Levent ÖCAL

Fırat Aydınus un Süper Lig deyken yönettiği kendi sahamızda mersinle oynadığımız maçta Nobre ve İbrahim Kaş kırmızı kart görmüştü ve maçı her iki yarıda attığımız 1 er golle ( golleri Ekigho atmıştı ) 2 - 0 yenmiştik.

Yine ligde kalma mücadelesinde kırılma anı maçlarından birisiydi ve pekaz seyirci vardı maçta.

Hayırlısı ne diyelim   8)

HoliganSamSunLu

maraton ve tt kale arkasında yer alacakmış samsunspor taraftarı maraton olması iyi olmuş...