TFF 1.LİG 2020-2021 34. HAFTA | Adanaspor 0 - 2 SAMSUNSPOR`umuz

Başlatan Mert, 03 Mayıs 2021, 18:27:47

« önceki - sonraki »

Mert

Tarih: 09.05.2021/ 20:30
Yer:Adana/Yeni Adana Stadyumu
Yayın:TRT TÜRK / BeIN Sports 4-1-Haber

*Not:
Bu başlığı da ben açayım.Ligin son maçını Adanaspor ile yapacağız.Sezon başında beklentilerimiz çok yüksekti şampiyon olarak bitirmek istedik fakat matematiksel olarak şansımız olsa da rakiplerin puan kaybetmesi zor gibi görünüyor.
Fakat biz Samsunsporuz bizde umut hiçbir zaman bitmez bizler kurtuluş mücadelesinin başladığı bu memleketin insanlarıyız.O kadar çok şeye şahit olduk ki malesef masa başında kaybettik.Haksızlıklara karşı dik dursak da hep bastırıldık ve bir takım müdahalelerde geç kaldık.
Biz Samsunsporuz bizim şanlı ve şerefli bir mazimiz var.En azından bazı omurgasız camialar gibi ŞEREFSİZLİG yapmadık.
Bütün bu olanları kenara bırakıp Playofflarda var gücümüzle savaşıp bu engelleri aşacağımıza ve hedeflediğimiz süperlige çıkacağımıza inancım tam.Allah yardımcımız olsun.
İlahi adalet!! Er yada geç tecelli edecektir..

ata55

Adanaspor'u mağlup ederiz.
Adana İhalecispor da kazanır.
Giresun ise çok zayıf bir ihtimalle takılırsa...
Ancak yine de biz Play Off'a odaklanalım. Takımımız güçlü, formda. Oradan çıkarız.

Elyesa

aslinda son maci samsunspor yenilecek digerleride satin aldiklarina pisman olacaklar...hani boyle veya buna benzer bir ders vermek lazim diye düsünüyorum..Yaziklar olsun TFF ne ise yararsin yillarca cekdik senden TFF demiroren bulent yavuz vesaire 1 tane akli basinda biri geldi dedik oda öldü..Adaletiniz olmayan kurallariniz sadece samsunspora Geciyor ALLAH bildigi gibi yapsin sizi TFF

cembaba

Bu maçın bitiş düdüğünde eğer kendimizi play-off potasında bulursak Ertuğrul hocanın aksine(hala ilk 2 den çıkacağımıza inanıyor.) hemen hızlı bir şekilde play-off'a odaklanmamız ve şehri de buna göre dizayn etmemiz gerekiyor. 2 defa play-off finalini yaşadık. Hatalarımızdan ders çıkarmamız gereken 3 tane maç oynayacağız. Bu maçların sonucu bir belli olsun bakalım.

eprianu

Altınordu'nun mutlak suretle kazanması gerekiyor. Eğer Altınordu puan kaybeder ve Keçiörengücü kazanırsa Keçiörengücü 6. sıraya yerleşiyor ve maalesef rakibimiz oluyor.

Daha ilginç bir durum daha var. Altınordu kazanır Altay kaybederse puanları eşitleniyor ve Altınordu ikili averajda üstün olduğu için rakibimiz Altay oluyor.

Son 3 haftada takım olarak toparlandık. Ancak Keçiörengücü ve Altay'ın ilk turda rakip olarak gelmesi bizim için iyi olmaz. İlk aşamada en iyi rakip Altınordu olsa bana göre güzel olur. Ayrıca Altınordu bizim rakibimiz olursa İstanbul ve Altay eşleşmiş olacak. İki güçlü rakipten biriyle karşılaşmamış olacağız.

jean

Raqua55

Altınordu tecrübesiz ve oyun anlamında üstünlüğümüzü kabul ettirebiliriz.Keçiörengücü bize ters geliyor oyun yapısını anlamakda zor.Bence Finalde Altayla karşılarız hangimiz daha az lanetliyse buradan çıkar gider.Son bir umut Tuzlaspor süpriz yapabilirler mi ?Eğer oynamak isterlerse Giresuna karşı yapabilirler, Giresunspor haklı olarak havaya girdi ve tuzlayı pek rakip olarak görmüyorlar.Ama Olayın arkasında yine siyaset Gibi, teşvik primleri dönerse imkansız .Ki dönecektir kolay kolay bırakmazlar.Allahım sadece sabır ver bizlere...Yine Geldi play off yine stres.Şimdiden kalp atışlarım hızlanmaya başladı.

binikalamadım

ADS için canla başla mücadele edeceklerdir...statta bol miktarda ADS taraftarı da olacaktır.

beşnumara

Alıntı yapılan: binikalamadım - 04 Mayıs 2021, 19:40:08ADS için canla başla mücadele edeceklerdir...statta bol miktarda ADS taraftarı da olacaktır.
Mümkün değil.
Ads zaten menemen maçını kendilerine sorun olmayacak şekilde ayarlamıştır.

yilmazselcuk55

ADS Menemen maçını bencede koparmıştır çoktan. Ama bence Tuzla tarafınada her ihtimale karşı bir ayar çektiğini düşünüyorum. Yoksa ADS maçında kadro dışı bırakılan 5 oyuncunun geçen hafta kadroya dahil olmasının başka bir açıklaması yok. Ama %90 Play-Off gözüyle bakıyorum.

Stoper

Tuzla maçında puan kayıbi olması için gerekli olan şartlar.

Tuzla ideal 11'i ile çıkacak ve normal futbollarını oynayacak.

Kırmızı kart, penaltı gibi hem oyun anlayışı hem de mental olarak oyuncuları etkileyecek olaylar yaşanacak.

Geçtiğimiz hafta Adana Demirspor savunması gibi net bariz kişisel bir hata olacak ve golü bulacak.

Bir ihtimal yan top, köşe vuruşu gibi karambol oluşabilecek pozisyonlarda da gol çıkabilir. Bunların dışında Tuzla'nin gol bulabileceğini zannetmiyorum.

Giresun'un da üretken olmayan oyunu var, kabız takım. İki yabancı oyuncusu ki skoru doğrudan etkileyen isimler, biri cezalı diğeri sakat; onlar yine yoğun stresle çıkacak. Uzun süre 0-0 giderse, arkada boşluk verebilirler.

Giresun ilk yarı gol bulursa, maç bitti demektir.

Play offa odaklandık ama futbolun yüz yıllardır çekici yapan da böyle maçlarda çıkan sonuçlar olmuştur.

Samsunspor, Real Madrid ile maç yapsa kazanma hesapları yaparız, bizimkisi de bir umut işte..

Ayberk

Valla geçen hafta Giresun aç kurtlar gibi oynuyordu şak diye skoru da buldu. Bu hafta da çok farklı olacağını sanmıyorum. Ads konuşmaya bile gerek yok, kupayı direkt versinler

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Ayberk - 05 Mayıs 2021, 09:20:17Valla geçen hafta Giresun aç kurtlar gibi oynuyordu şak diye skoru da buldu. Bu hafta da çok farklı olacağını sanmıyorum. Ads konuşmaya bile gerek yok, kupayı direkt versinler

Akhisar ile Tuzla aynı kalibrede takımlar değil. Akhisar defans bölgesi bitik 3.lig seviyesinde bir takım...

Tuzla kendi ilk 11'i çıkarsa ve erken bir gol yemezse ibre her geçen dakika Tuzla tarafına döner.

Giresun'da Traore kart cezalısı ve Serginho sakatlığı hala mevcut(Düz koşulara başlamış). Kulübe de hamle oyuncuları olmayacak. Tuzla'dan sürpriz çıkabileceğini düşünüyorum....

Ayrıca etik değil evet, bizim başkan da yapmaz ama ADS gibi indir Tuzla'ya 3 kuruş para gör bak nasıl oynuyorlar.

jean

Kimse bosuna supriz beklemesin is isten gecti

Elyesa

Alıntı yapılan: jean - 06 Mayıs 2021, 12:22:17Kimse bosuna supriz beklemesin is isten gecti
ben beklemiyom zaten hemde % 1 inanmiyom direk gelcegimize yinede insallah ben yanilirim diyorum