TFF 1.LİG 2020-2021 33. HAFTA | SAMSUNSPOR`umuz 3 -1 Ankaraspor

Başlatan Elyesa, 27 Nisan 2021, 11:41:19

« önceki - sonraki »

SSKLA

bu adsli vatandaşların bizim maçımızı kaybetmemize, giresunun kazanmasına bu kadar meraklı olduğunu görünce içimde bi duygu oluştu. ADS bence puan kaybedecek, çünkü bu ligde kim kendini çıktı görüp yanında geleceği belirlemek isterse o takılır.

beşnumara

Alıntı yapılan: SSKLA - 30 Nisan 2021, 10:01:06bu adsli vatandaşların bizim maçımızı kaybetmemize, giresunun kazanmasına bu kadar meraklı olduğunu görünce içimde bi duygu oluştu. ADS bence puan kaybedecek, çünkü bu ligde kim kendini çıktı görüp yanında geleceği belirlemek isterse o takılır.
Yusuf şimşek zorlamaz. Açıklamasından da belli değil mi?

Sol Açık

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 27 Nisan 2021, 17:45:24Giresun- Akhisar maçında 2 takım da kazanmak zorunda o nedenle alışılagelen Giresun oyununu göremeyebiliriz. Eğer bu maçta Giresun'a 1 puan yetecek olsaydı Giresun çok rahat kazanır derdim. Ancak onlar da kazanmak zorunda ve oyununun 0-0 devam etmesine tahammülü olmayacak tam bir taktik savaşı bekliyorum. Biz de ilk 30 dk farkı açıp keyifle Giresun'un puan kaybetmesini izleriz inşaallah

Hem katılıyorum, hem de katılmıyorum.

Altınordu maçında kazanmak zorunda olmayan bir Giresun'un kaybetmeyeceğini düşünüyordum (eğer Giresun kazanmak zorunda olsaydı, Altınordu'nun kazanacağına inanıyordum). Giresun kaybetmemeye oynadı ve kaybetmedi. Bu hafta ise kazanmak zorunda ve bu durum Giresun'u çok zorlar.

Ama Akhisar da kazanmak zorunda. Yani onlara 1 puan yetse farklı bir taktikle oynarlardı, ama 3 puan zorunlu olunca nasıl çıkacaklarını kestirmek zor. Misal, sabırla Giresun'un üstlerine gelmesini mi bekleyecekler, yoksa hemen skoru almaya mı çalışacaklar?..

İlginç ve zor bir maç olacak. Ama Akhisar Giresun'u yenerse, ciddi şekilde kümede kalabilir ve kümede kalırlarsa bir çeşit mucizeye imza atmış olurlar...

SSKLA

Alıntı yapılan: beşnumara - 30 Nisan 2021, 10:10:18Yusuf şimşek zorlamaz. Açıklamasından da belli değil mi?

yok o yönden hiç umudum yok zaten de olur ya işte bi mucize :D

beşnumara

Olmaz [emoji3]
İşi şansa bırakmıyorlar. Her şeyi ayarlıyorlar.

Sadece Samsunspor

Malesef 2 pozitif var birinin Hamroun oldugu soyleniyor. Yok bu sene bizim senemiz degil ya her yerden darbe yiyoruz

ata55

Giresunlularda korku dağları sarmış. Çok korkuyorlar Akhisar maçından. Güvensizlik var. İlginç olan şu, bizde anlamsız bir rahatlık var.
ADS, iktidar yalayıcısı ihaleci başkanı ile işi bitirdi bence. Çıkarlar. Giresun Akhisar'a takıldı yakıldı, yoksa son hafta karaktersiz, metres Tuzla'yı yenerler.

tactician

Alıntı yapılan: Sol Açık - 30 Nisan 2021, 10:13:32İlginç ve zor bir maç olacak. Ama Akhisar Giresun'u yenerse, ciddi şekilde kümede kalabilir ve kümede kalırlarsa bir çeşit mucizeye imza atmış olurlar...

Akhisar'ın kazandığı senaryoda (ve tabi ki ADS'nin Balıkesir'i geçeceğini düşünerek) ADS bugün lige çıkmış oluyor. Dolayısı ile son hafta Menemen için puan alma ihtimali yükseliyor. Öte yandan, bizim lige lider olarak çıkma ihtimalimiz de kuvvetlenmiş oluyor, Akhisar galibiyetiyle.

Sadece Samsunspor

Saat olmus 18.00 akhisar giresunu 1-2 yenmis. Bizde kazanmisiz. Offf olsun cikalim bu ligden :)

ercan0655

Maç sadecr TRT de dönüşümlü mü? Başka yayin yokmu?

Sadece Samsunspor

Tuzla tam kadro cikiyor altinorduya. Hemde hedefi kalmamisken. Ahlaksiz karaktersiz herifler. Thuram ahmet yazar gokcan Samet asatekin hepsi ilk 11de

diocid

Alıntı yapılan: ercan0655 - 01 Mayıs 2021, 15:28:20Maç sadecr TRT de dönüşümlü mü? Başka yayin yokmu?
Bein sport 3 de naklen yayın var..

isyan

Trtspor inet sitesinde mac yayinlaniyor. Link paylasmak yasak mi bilmiyorum. Isteyene özel ileti ileri yollayabilirim

Sadece Samsunspor

Tufan

Alıntı yapılan: isyan - 01 Mayıs 2021, 16:00:39Trtspor inet sitesinde mac yayinlaniyor. Link paylasmak yasak mi bilmiyorum. Isteyene özel ileti ileri yollayabilirim

yayıcı kuruluş linki olduğu için sorun olmaz sanırım.
https://www.trtspor.com.tr/haber/futbol/tff-1-lig/samsunspor-ankaraspor-maci-trtsporcomtrde-231751.html