TFF 1.LİG 2020-2021 30. HAFTA | Menemenspor 2-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 11 Nisan 2021, 02:21:37

« önceki - sonraki »

KareAs55

Yıllardır çok zorlu şartlarda bu ligde mücadele ettik ne zaman başarılı olduysak formül belliydi çok değil iki kişi yetiyordu dominant bir kanat ve bir forvet.(Agbetu-Zenke,Umar-Adilovic,Ofoedu-Mbilla) Bu lig için ve hatta süper lig için bile geçerli bir formülden uzaklaşıp yok 4-3-3 yok kanat forvet gibi gereksiz işlere kalkıştık. Ne mevcut dört kanat oyuncumuz ne mevcut üç forvetimiz bize bırak şampiyonluğu herhangi bir takıma karşı maç öncesi "abi bu maç banko bizde " dedirtmiyorsa böyle kadro mühendisliği olmaz.

Rakipler puan kaybetsin biz kazanır çıkarız diyememek gerçekten çok üzücü ,daha önce hiç başarı görmedim 10'lu yaşlarımda süper lige veda ettik sonra ergenliğimizde süründük durduk türk telekom'dan 5 yedik alakasız takımlara maçlar kaybettik o yaşlardaki bi çocuk için Samsunspor'un bir cezbedici tarafı yoktu ama Samsunspor ile hayal kurabiliyorduk, buraya aittik hayallerimizi Samsunspor süslüyordu. Sonra ezkaza şampiyon olacaktık yine hayaller kurduk gittik rizeye evimizde yenildik süper lige çıktık ama buruk çıktık. Ertesi sene beşiktaşı yendik hayal kurduk sonra gittik içerde sivasa yenildik Samsunsporla birlikte hayallerimiz suya düştü.Sonra play-off finalleri kaybettik,liglerden düştük bir sürü anı bir sürü hayal.. Lafı fazla uzatmayayım Samsunsporlu olmanın en son şartıdır sportif başarı,maddi anlamda güçlense bile hala benim için öyle. Samsunspor benim için umut etmek,hayaller kurmak,pes etmemekti,maçlar kaybedilir kazanılır sorun değil asıl sorun bugüne bakıyorum bu mevcut kadro bana ne hayal kurdurtuyor ne umut veriyor bu benim sevdiğim Samsunspor değil şarkıda/bestede diyor ya "özlediğim Samsun çok uzaklarda" diye aynen öyle

Nuri Asan

Aylardır 4/1/4/1 ve 4/2/3/1 taktiğini eleştiriyorum, bununla olmaz diyorum. Atamazsın, atarsan yersin diyorum. Bunu benim gibi futbol maçı izlemekten nefret eden, hatta futbol cahili olarak birisi söylüyorsa varın gerisini siz düşünün. Elinde çok hızlı kanat ve bitirici golcü iyi Merkez defansif orta saha olur hadi belki dersin. Senin aldığın oyuncular zaten yanlış, zaten hızlı değil, zaten bitirici hiç değil. Defansında aklı çalışanda yok, tek beyniyle top oynayanı geçen seneki rakibine Manisa FK'ya yolluyorsun. Erkan Zengin yada benzeri gibi adam dedik, Erkan papaz gittiği yerin huzurunu bozar dediler. Erkan'ın parasını ver, sabaha kadar koştur Erkan gık demez. Daha önceki problemlerinin hepsi parasını alamadığı için oluştu. Dilaver diyoruz, yaşlı diyorlar. Serdaç Çam, Serdar Deliktaş diyoruz alt ligin topçusu diyorlar. Gördük sizin üst ligden transfer ettiğiniz adamları. Elindeki Bahattini de tutamıyorsun. Çok hızlı bir oyuncun var, Ronaldo gibi gol atmış adamın var tutmuş 2 dir kiralık gönderiyorsun. La bana Enes gibi şu ligi bırakın Orta Doğuda böyle gol atmış birisini gösterin. Gidiyorsun bile bile sakat oyuncu alıyorsun. Sonra taraftar eleştirince baskı var diyorsunuz, oda yetmiyor taraftara klübü küçük düşürmekten dava açıyorsunuz, evet klübü küçük düşürmekten!

Sanırsın ki tibünler açık, 30 bin kişi aynı anda ıslıklıyor. Geçen sene golden sonra taraftara el kol hareketi yaptılar da yine sineye çektik, o galibiyete sevindik. Yahu kim ne baskısı yapıyor. Twiterda yazmak baskı oluşturuyorsa buna götümle gülerim. Twitter ve sosyal medyayı mideniz kaldırmıyorsa benim gibi Kullanmazsın, tıkarsın kulaklarını olur biter. Ya ben whatsaap bile kullanmıyorum, benim kadar mı kafanız basmıyor.

Lan siz baskı mı gördünüz hayatınız boyunca. Ne yapsın bu taraftar. Maça gidemiyor, yazsın istemiyorsunuz. napsın, gitsin candy cras mı oynasın. Ömrünü veriyor size taraftar ömrünü. Elbette yapılan yanlışları söyleyecek. Babasının şirketi olduğu için değil, aşık olduğu renkler için yanlışları söyleyecek.

Şu takım son 17 senede sadece 1 sezon süper ligde oynadı. Geçmediği yol kalmadı. Bu sene içinde Gittik tesis mi bastık. Gittik birisinin kafasını gözünü mü kırdık, otobüse taş mı attık, Silah mı çektik. Hala kalkmışlar baskı var diyorlar.

Seni kullanıyorlar başkanım, seni inek sağar gibi sağıyorlar af edersin. Görmüyor musun 5 para etmeyen adamlara kaç para verdiğini. Hala onlara koltuk çıkıyorsun. En yakın yol arkadaşın vefat edince iyice sazı eline aldılar.

Aç adam lazım bize aç. Yemin ederim şu imkanların yarısı bana verilsin bu işi bitirmiştim. Hem daha az paraya, hemde gözümüz futbola doyardı.

Eskiden taraftar futbolcu önerir, bizimkiler bakar alırdı. Çanakkaleden; Kemal Tokak, Adem Alkaşi çok daha geriye gidersek Kuşadasından İlhan Mansız. Yüzlerce örnek sayarım size böyle. Neymiş kadro mühendisliği imiş, sokayim sizin okuduğunuz mühendislik okuluna da diplomayı veren hocanıza da. 15 yaşında ki oğlum sizden daha iyi yapar bu işi.

Tek üzüldüğüm (taraftar haricinde) Yüksel Yıldırım. gerisinin payı mayı yok. Yazık adamın hayallerine, yazık hayallerimize. Adam hala çocuk gibi kupa twiti atıyor. Dünyaları var bu adamın hala yeşil sahalarda kupa kaldırmak istiyorum diyor.

Bu işte kim sorumlu ise Allah belanızı versin . Hayallerimizi çaldınız onunkiler, bununkiler.

Elyesa

nuri asan kardes birde psikolik ders aldilar bence bunlar bizimle dalga geciyolar geri zekalilar

Ayberk

Teknik taktik konuşmaya gerek yok, futbolcu grubu kafasında bitirmiş bazı şeyleri. Tepkileri kime bilmiyorum. Hocaya mı, başkana mı? Neyse ne olan bize oluyor. Ne play off, ne ilk 2... Bir sezon daha bitti böylece.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Elyesa - 15 Nisan 2021, 11:32:03nuri asan kardes birde psikolik ders aldilar bence bunlar bizimle dalga geciyolar geri zekalilar

:D

Sorma hocam. Psikolojik ders alacaklarına taraftarın Mersin finalini videolarını izletseler daha iyi olurdu. O sene Mersin finalinde bizi gören futbolcular, ellerini ağzına götürüp şaşırmışlar duygusal anlar yaşamışlardı.

Bunların adlığı ders tamamen yeşile dayalı, tamamen duygusal! Benjamin dayımın ruhu şad olsun.

_SoN_

Nereden tutarsak tutalım elimizde kalıyor.

Üst üsta o kadar saçma sapan kartlara rağmen oyunculara ceza vermeyip taraftarı suçlayan,burnundan kıl aldırmayan, hiçbir eleştiriyi kabul etmeyen, hocayamı kızalım.

O kadar takımda "tek adam ben olacam" diye İsmail Başkan'ı ve o kadar yönetimi laveden ve sonrasında o kadar yetki ile Ertuğrul Sağlam'ı "tek adam" yapan Yüksel Yıldırım'a mı kızalım.

Bu kadar büyük bir camiaya gelip, bu kadar imkanlar ile sahada futbolu unutan futbolcu grubunamı kızalım.

10 Yıldır hasretini çektiğimiz lige dönüyoruz diye bizi ümitlendirip şimdi rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz masallarına mı kanalım?

Bu takımı neden bu kadar çok sevdiğimiz için kendimizemi sövelim?

Yemin ederim dün maç bittiğinden bu yana düşünmekten kendimi alamıyorum, ne kadar olumlu bakmaya çalışırsam çalışayım, bu sene de büyük ihtimalle bu maçla beraber harcanmış oldu.

İnşallah bana göre mucizelere kalan şansımız gerçekleşir ve son kalan ümitlerimizle beraber üst lige çıkarız.

Valla tanker çarpmış gibi olduk !!!

Raqua55

Maci zaten Attigimiz ilk golden sonraki sevincde kaybettik. Son 4-5 mac kalmis o gol sevinci takimin ne kadar umursamaz oldugunun kanitidir. Ads puan kaybetmez.

diocid

Alıntı yapılan: Raqua55 - 15 Nisan 2021, 13:01:49Maci zaten Attigimiz ilk golden sonraki sevincde kaybettik. Son 4-5 mac kalmis o gol sevinci takimin ne kadar umursamaz oldugunun kanitidir. Ads puan kaybetmez.

Çok doğru bir tespit..