TFF 1.LİG 2020-2021 25. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 0 - 2 Adana Demirspor

Başlatan ata55, 01 Mart 2021, 17:44:34

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

ilk yarı bir şekilde gol atabilirsek risk alan Demirspor karşısında 2.yi rahat buluruz. 2-0 alırız diyorum.

Shane_Falco

Şuan ADS'yi götüren adam Hasan Kılıç. Hasan'ı oynatmazsak ADS ne oyun kurabilir ne organize olabilir. Sezonun ilk yarısındaki ofans gücünden de çok uzaktalar. Kazanacağımızı düşünüyorum.

Sol Açık

_SoN_

ask55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 02 Mart 2021, 22:56:48Yasin 3. kartla sınırda görülüyor sitede.
Süper ligden 1 sarı kartı daha varmış.Bu maçta cezalı Yasin.

Furkan

Yasinin cezalı olmasından ötürü Kubilay'ın 11 de şans bulabileceğini düşünüyorum ve istiyorum. Bu maçı alırsak hem böyle bir maçı kazanmanın bizim takıma vereceği moral motivasyondan hem de diğer takımlarda oluşturacağı psikolojik etkenlerden dolayı ligi lider bitireceğimize inanıyorum. ADS nin (kalmış ise) ilk 2 hayali biter ve Giresunun da üzerindeki baskı iyiden iyiye artar. 2-1 veya 3-1 gibi de bir skor beklentim var.

muzaffer4

Yıllardır yenemiyorduk ilk maç eksiklere rağmen elimizden kaçırdık bu sefer olacak içimden geçen 3-1 lik galibiyetimiz

_SoN_

Alıntı yapılan: ask55 - 03 Mart 2021, 02:05:03Süper ligden 1 sarı kartı daha varmış.Bu maçta cezalı Yasin.

O zaman işler değişir,kadroda yine süprizler bekiyor bizi.

celebi

_SoN_

Alıntı yapılan: _SoN_ - 02 Mart 2021, 13:01:35Takımımızın iki farklı oyun tarzı var, kırmızı (atak ve rakibe baskı kuran topun hakimiyetinin bizde olduğu) beyaz ( topun arkasına geçip kendi sahamızda rakibi kabul ettiğimiz, genel 0-0 a yattığımız deplasman oyunu)

Kendi sahaımızda ve özellikle kötü oynanan haftalardan sonra "kırmızı" oyun anlayışı ile oynayacağımızı ve bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum, aksini düşünmek bile istemiyorum.

Kadro beklentim, kanatlarda ne kadar aksasakta Hocanın tercihlerini değiştirmeyeği yönünde , erkam ve kerem ilk 11 başlar büyük ihtimalle yine, ortada yalçın ve boli olur, save siz oynadığımız maçlarda nedense takımımız iyi görüntü vermedi hoca bunu düşünerek save ve dje defansif ortasahayı yine oynatacaktır.

Asıl mesele ön dörtlü, burada bence guido tercihini değiştirmeli ve takımı tecrübe ve kaliteye bırakmalı, özellikle solda yasin, sağda burak çalık olmalı, ortada yine gökhan karadeniz, hala nadir'i ilk 11 e yazan arkadaşları anlamıyorum, bu takımda mathias varken forvete başka isim yazılmaz, yazılmamalı, nadir'i bize forvet diye ilk 11 e yazdıranlarıda ayrıca kutlamak lazım.

Maçın ilerleyen dakikalarında hamroun ve kubilay tercihleride oyuna olumlu katkı sunabilir.

Kısaca iki farklı oyun yapısına sahip takımımız "kırmızı"ile tabir ettiğim oyun anlayışı ile bu maçı altta verdiğim kadro ile çıkarsa,kazanacağımızı düşünüyorum, takımımıza başarılar.

Yasin ekstra sarı kart ile cezalı duruma düşmüş arkadaşların dediğine göre, o zaman ya süpriz bir kadro dizilişi görürüz, yada yukarda yazdığım yasin'in olduğu mevkiye hoca guido'yu koyar, ama ben olsam hamroun ile başlarım.

celebi

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: celebi - 03 Mart 2021, 14:49:37keremin kanadı otobana dönmese iyi olur

O yuzden yasinin yerine Guido yu koymasi lazim. Cunku guido baya geriye geliyor yardim ediyor.

##kdc##

1-0 öne geçip geri yaslanmaz; keyifli bir galibiyet alırız inşallah. Giresun bu hafta da takılacak zaten; fırsatı tepmemeliyiz =)

SSKLA

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 03 Mart 2021, 20:03:31O yuzden yasinin yerine Guido yu koymasi lazim. Cunku guido baya geriye geliyor yardim ediyor.

yasin zaten yok da İstanbul maçında depara kalkıp abazaj'ın golünü engelleyen de yasindi haksızlık etmeyelim :)

orucreis