TFF 1.LİG 2020-2021 21. HAFTA | Akhisarspor 1-4 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 07 Şubat 2021, 11:32:17

« önceki - sonraki »

ata55

07 Şubat 2021, 11:32:17 Son düzenlenme: 14 Şubat 2021, 00:21:37 ata55 Sebep: Skor Bilgisi Girildi
TFF 1. Lig | Akhisarspor - SAMSUNSPOR'umuz
Tarih: 13 Şubat 2021 - Cmts
Saat: 16.00
Yayın: TRT Spor - Bein Sports

Deplasman oyunlarımız iç açıcı değil ama yine de çok iyi puan topladık. Akhisar'dan da üç puanla döneceğimizi düşünüyorum.

Stoper

jean

Cok adam aldilar ilk yaridan daha gucluler ne yapip edip kazanip istanbul macina moralli cikmaliyoz

Sadece Samsunspor

Balikesir Akhisar macinin ilk yarisini izledim. Akhisar 9 kisi kaldi. (2side dogru karardi) biri kaleci biri orta saha. Balikesir 2 golude frikikten taskin la buldu. Kirmizi goren kaleci ve yerine kaleci de genc. 2side frikikten gol yedi.

Yani bu maca kubilay lazim uzaktan surekli denemesi lazim. Gokhan karadeniz de uzaktan denemeli. Duran toplar cok onemli.

ask55

Balıkesir maçında sonradan oyuna gıren 18 yasındakı Akhısar kalecısını gorunce maca daır umudum arttı.
Defans ve ya kalecımız patlatmazsa rahat kazanırız.

Tufan

Akhisar'ın normalde Sırp bir kalecisi vardı acaba o neden oynamamış bugün. 3. kalecileriyle maça çıkarlarsa pozitif yansıyacaktır bize.

KareAs55

Lukac yabancı kontenjanına takıldığı için yoktu muhtemelen haftaya lukac oynar

eprianu

Akhisar maça iyi başlamıştı ancak sürpriz kırmızı kartlar onları mahvetti. Fena değiller ancak yenebileceğimiz bir rakip. Kazanacağımızı düşünüyorum.

muzaffer4

9 kişi kalmalarına rağmen frikik haricinde gol yememeleri beni korkutsa da bunu iki ihtimale bağlıyorum
1-Balıkesir'in beceriksizliği
2-Balıkesir'in  ilk devre 2-0 önde olması ve rakibin 9 kişi kalmasının rehaveti ile gol atmak için uğraşmaması

atalay

Şimdiye kadarki en etkili deplasman oyununu oynayacağımız bir maç olacağını düşünüyorum.
Akhisar yaptığı yeni transferlerle kadrosunu güçlendirdi ama orta saha ve savunma kurgusu araya ve arkaya atılan toplarda kırılgan görünüyor. Bu anlamda tam İlyas Kubilay'lık bir oyun olabilir ama Gökhan da aynı işi yapacaktır.
Erken gol bulursak Mathias üçler.

SSKLA

Bu maç bizim nereye oynayacağımızı belirleyecek biraz, bu maçta 3 puan dışındaki her durum bizi playoff potasına iter. Bunu kazanıp peşine de İstnabul'u yenmemiz şart. Zaten olaylar bu şekilde gelişirse de çıktığımızın resmi olur.

Ekrem

Artık baskılı ve güzel futbolla üç puanı alalım gözü korksun rakiplerin

mehmet yılmaz

Büyük bir beklenti oluştu bizde. Akhisar maçını kazanmak gerekiyor.
Heybenin dolu tarafı daha ağır basıyor. Eksiklerimiz var ancak şampiyon olabilecek bir kadromuz olduğu kesin.
Deplasman karnemiz aslında kötü değil, ancak oynadığımız oyunda sorunlar var.
Buna rağmen bugüne kadar tek dış saha yenilgimiz var.
Akhisar'ın yenilenmiş kadrosunun bize çelme takabileceğini düşünmüyorum.
Üç puan dileğiyle...

KareAs55

Bu ligi yıllardır takip ediyoruz istisnalar dışında oyun kalitesinden ziyade, günlük performansların ve konsantrasyon unsurlarının etki ettiği bir lig burası. Görece olarak eskişehir harici kolay maç saymak imkansıza yakın diyebiliriz. Buna paralel olarak günümüz futbolunda eskisi kadar kadrolar arasında fark olduğunu da düşünmüyorum düşük bütçeli takımlar bir şekilde eksiklerini maç içinde kapatmaya çalışıyorlar. Yani biz pahalı bir kadro kurduk vura kıra çıkacağız beklentisi bence camiada hayal kırıklığı yaratıyor ve yaratmaya devam edecek.

Maça gelecek olursak şahsen maç başlamadan Samsunspor bu maçı kaybeder hissine hiç kapılmıyorum ama gerek üstte saydığım nedenlerden gerek taktik anlayışından kaynaklı olarak mutlaka kazanırız hissi de oluşmuyor. Günlük performansların belirleyeceği bir maç olacaktır umarım yetenekli ayaklarımızla sonuca gidebiliriz bunu yapacak gücümüz var.

Caner Arıcı cezalı, dilerim erhan kartal yerine djedje veya erkam oynar.

SSKLA

Alıntı yapılan: KareAs55 - 09 Şubat 2021, 21:16:57Bu ligi yıllardır takip ediyoruz istisnalar dışında oyun kalitesinden ziyade, günlük performansların ve konsantrasyon unsurlarının etki ettiği bir lig burası. Görece olarak eskişehir harici kolay maç saymak imkansıza yakın diyebiliriz. Buna paralel olarak günümüz futbolunda eskisi kadar kadrolar arasında fark olduğunu da düşünmüyorum düşük bütçeli takımlar bir şekilde eksiklerini maç içinde kapatmaya çalışıyorlar. Yani biz pahalı bir kadro kurduk vura kıra çıkacağız beklentisi bence camiada hayal kırıklığı yaratıyor ve yaratmaya devam edecek.

Maça gelecek olursak şahsen maç başlamadan Samsunspor bu maçı kaybeder hissine hiç kapılmıyorum ama gerek üstte saydığım nedenlerden gerek taktik anlayışından kaynaklı olarak mutlaka kazanırız hissi de oluşmuyor. Günlük performansların belirleyeceği bir maç olacaktır umarım yetenekli ayaklarımızla sonuca gidebiliriz bunu yapacak gücümüz var.

Caner Arıcı cezalı, dilerim erhan kartal yerine djedje veya erkam oynar.

Ben de erhan oynayacağına djedje'nin o tarafta oynatılıp ortada ferhat ile yola çıkılması taraftarıyım. Djedje önünde Hamroun ile orası koridor olur sanırım.