TFF 1.LİG 2020-2021 16. HAFTA | Ankaraspor 1-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 23 Aralık 2020, 01:51:13

« önceki - sonraki »

elexir

Takım çok kötü hiç birinin öz güveni kalmamış kimse ne yaptığını bilmiyor karambole top oynuyoruz oynadığımız oyunun özeti yana pas geriye pas bir tane ileri gitmeyi düşünen yok sanki ileri gidenlere ceza veriyorlar anlamak mümkün değil bu oyun yapısını bu takımla bu kadar puanı toplamışsak tamamen takımın adı hürmetine başka bir şey demiyorum Ama Ertuğrul hoca bir çözüm bulacaktır mutlaka o da görüyor her şeyi ama malzeme bu maalesef yeni alınan hiç bir oyuncu katkı vermedi aksine takımı daha da düşürdüler maalesef

eprianu

Alıntı yapılan: 5trawberry - 27 Aralık 2020, 20:35:39Gökhan Alsan gibi çöpün yedeği konumuna düştüğü içindir.

Ayakta alkışlanacak bir yorum.

Sol Açık

Yine stres yüklü şekilde bir maç izledik ve sonunda kazandık.

Takımda belirgin kalite sorunu var. Boli dışında kaliteli ve güvenilir oyuncu yok. Burak Çalık bu takımın en güvenilir hücumcusu durumunda ve bence takdir edilesi bir performansla oynuyor. Takımda yetenekli 2 oyuncu var: Kubilay ve biraz da Savicevic. Tomane de yetenekli (görebildiğim kadarıyla) ama onu da sakatlığa kurban verdik. Sol bekimiz Kerem'i beğenmiyordum, daha kötüsünü de gördük ve Kerem'e saygım arttı vs...

Net şekilde kalitesi düşük bir kadromuz var, buna rağmen 16 maçta 30 puanla 3.sıradayız. Bence bu sonuçtan ötürü hocaya kızmak haksızlık olur, bu kadro küme düşme noktasında olsa kim ne diyebilirdi!

Son maçımızda Adanaspor'u da yenip, 33 puanla devreyi kapatıp, Tomane'nin dönüşü ile devre arasında gelecek kaliteli ayakları beklemekten başka yapacak birşeyimiz yok. Yeterli kalitemiz yoksa da umudumuz var diyelim...

mehmet yılmaz

Maçın kaderini değiştiren şey Ahmethan'ın oyuna girmesi oldu(!)
Yanlış anlaşılmasın, o beceriksiz oyuna girip de santrafora geçince, Burak kanada döndü ve verimli oldu.
Zaten Ahmethan'ın bırakın maçı, sezon boyunca yaptığı tek faydalı iş, rezil oynasa da şu maçta oyuna girmesi oldu!

Maçla ilgili tek iyi şey sonuç. Skor bile değil, sonuç. Öyle ya da böyle 3 puanı aldık, şarttı bu.   

cembaba

Bence çok önemli bir galibiyetti. Yani bu kadroyla 30 puan toplayan hocaya da bir şey diyemiyoruz. Geçen senenin kadrosuyla şampiyonluğa oynuyoruz.

Takımın sol bek, sol stoper, kaliteli iki forvet. (Ahmethan gider bence) sol açık ve sağ açığa direkt oynayacak oyunculara ihtiyacımız var. Tabi bu benim görüşüm. En az 5 6 oyuncuyla yollarımız ayrılır diye düşünüyorum.

jean

Vallahi maci gozden cikarmistim kesin yenemicez gozuyle bakiyordum gol olunca bagirmam genelde ama attigimiz 2.gole cok sevindim elimizdeki eksik kadroylz anca bu kadar cok onemli maci kazandik cok sukur insaallah haftayada sagsaglim adanayi gecip yeni transferlerle isi baglariz Allah in izniyle insAllah

Raqua55

Kolay maci zorlastirdik.Kazanmak onemliydi ve bir sekilde galip geldik. Oyun anlaminda kotuyuz devre arasi transferlerle umarim duzelir yoksa bu oyun bizi goturmez.Mac icinde cok sinirlensekde dikkat etmemiz gereken bir nokta var Aslinda takimdaki oyuncular kotu niyetli degil neredeyse gecen seneki kadro ile oynuyoruz ve ligde 2'nciyiz. Yeni gelenlerin  bir katki saglamadigini ve takimi motive konusunda assagiya cektigini dusunuyorum. Adanaspor macinda galip gelip yolumuza devam etmemiz gerekiyor.Ozellikle Ilk yarida maci koparmamiz gerekiyor kaza golu olunca strese girip maci cok zora sokuyoruz. Ornegin menemenspor, altinordu maclari.

ata55

Yazıp yazıp siliyorum. Neyse, kazandık sonuçta. Bir maç daha dişimizi sıkalım. Sonra 5-6 kişi şutingen.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 27 Aralık 2020, 20:23:03Ahmet atar..

.. ama dışarı :P

son haftalarda, her hafta bi önceki haftadan daha kötü takımlarla oynamak bizi zirvede tutdu. ilk haftalarda ismimizle ayakta durduk son haftalarda da çok kötü takımlara denk geldiğimiz için puanları topladık. bu büyük bir şans. böyle rezil bir transfer dönemini fazla kayıp yaşamadan geçiştirmek süper ligde bize büyük bir tecrübe olacak inşaallah.