Yalçın Kılınç

Başlatan _SoN_, 22 Temmuz 2019, 13:57:06

« önceki - sonraki »

55.hakan

Yalçın bu ligi kaldıracak oyuncu değil. Bir alt ligi bile zor kaldırdı. Allah'tan çok güçlü takımlar yok bu sene. Ağır vasıta Yalçın'la yürümez bu lig.

Stoper

Lusage

Bu takımda olmaması gereken ilk adamsın ve hala ilk 11'desin... Yedir olum yedir. Bol bol gol yedir bize bizim Profesyonellerde alkışlasın seni..

5trawberry

Lusage

İstanbulspor maçında yaptığı hatanın aynısını yaptı ve 2. golü yedik..

cembaba

Bence çok kötü bir sezon çıkarıyor. Kesinlikle yerine oyuncu bakmalıyız.

mehmet yılmaz

Maalesef güvendiğimiz dağlara kar yağıyor. Yalçın büyük bir hayal kırıklığına dönüşüyor

Kaya

Geçtiğimiz sezon, tribüne yaptığı hareketten sonra, kulüp ile olan ilişkisi biz taraftarlar olarak kesilmişti.

Bu sezon , oynadığı oyun ve fiziki durumu itibariyle de futbol ile olan ilişkisi kesildi.

55.hakan

O el hareketinden sonra yollanmalıydı. Diğer takımlar bilerek bunu boş bırakıyor anladılar klasını... Ceza sahasında en fazla gol pozisyonuna giren topçumuz.

eprianu

Farklı problemleri olduğunu düşünüyorum. İki haftadır maça as çıkıyor ve biz tek stoperle oynuyoruz. Yediğimiz gollere, kalemizde yaşadığımız tehlikelere bakın neredeyse tamamında Yalçın ortalıkta yok, stoper mevkii bomboş. Gereksiz ve zamansız ileri çıkmalar (hücumu kastetmiyorum), sol bekmiş gibi oynamalar...

Ben mental problemleri olduğunu düşünüyorum. Bazı şeyleri kafasında bitirmiş gibi duruyor. Yoksa Yalçın bu kadar kötü bir futbolcu değil.

emre

Lusage

Alıntı yapılan: Kaya - 13 Aralık 2020, 02:07:20Erhan'dan sevgilerle...

Müthiş pozisyon bilgisi !

Hakemin hemen önündeki arkadaş bu arkadaş...

Şimdi şu fotoğrafı gören renktaşlar bu arkadaşın İstanbulspor maçında yaptığı saçmalığı hatırlayacaklardır. E sormak lazım bu akıllı arkadaşa. Ne işin var senin orada? Ne işin var arkadaşım? Sen stopersin afedersiniz BOK MU VAR orada da sürekli gidiyorsun oraya!!!!!!!!!!

Yetti artık bu sezon kırdığın yumurtalar. Şu faciadan sonra hala seni ilk 11'e yazanın aklına tüküreyim. Takımda tutanın futbol bilgisine...

kaan

İstanbulspor ve Bursaspor mağlubiyetleri direk bu arkadaşa yazar. Devre arası gönderilmeli.

ugurozkan

sezon başında az gol yiyince savunma oyuncuları ve kalecimizin bu lig için yeterli olduğu illüzyonu oluşmuştu genel olarak bende ve bu site ahalisinde.
o az golün sebebi hep set hücumu yapmamızdan kaynaklıymış. geriye yaslanıp zaten zayıf olan forvetlere karşı az pozisyon veriyormuşuz. rakipler oturunca ve üzerimizde galibiyet baskısı oluştukça foyamız ortaya çıktı. bence boli'nin ilk bir iki maç performansı dışında hiç savunma ve kaleci beşli kombinasyonumuzdan şampiyon takım savunması çıkmaz.
Ve lige uygun olmayan oyuncu yedekte oturmaz, satılır.   

55.hakan

Alıntı yapılan: 55.hakan - 23 Şubat 2020, 15:58:51Ben Yalçın'ı beğenmiyorum. Bu takımda yedek oturmalı Erkam varken.
Geçen seneki bir alt ligdeki performansına yazmıştım. Hele hele bu ligde hiç yeri yok.