Ahmethan Köse

Başlatan _SoN_, 18 Temmuz 2019, 20:49:56

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 05 Ekim 2019, 22:49:26Fb altyapiso gs altyapisi diyerek gelen oyuncularin %80i bos adam. Tamamen altyapidaki takimlarinin etkisiyle kendilerine transfer yaptiriyorlar.
[/quote
Hala ayni gorusdeyim. Fizigi zayif savasan bir yapisi yok. Ne oynamak istediginide anlayabilmis degilim.

Stoper

Ahmethan'ın bireysel olarak ekstra antrenmanlar yapıp, fizik gücünü geliştirmesi gerek. O kadar çok top kayıbı yapıyor ki, bu şekilde devam ederse, 2. lig topçusu olur.

_SoN_

Bu maçta 3 puanı getirdi bize, tam unutmuştuk ki hatırlattı kendini, helal olsun.

Shane_Falco

Tarzı bana Gareth Bale gibi geliyor. Biraz güçlenip az özgüveni de yerine gelirse çok daha iyi işler becereceğini düşünüyorum.

jean

Hakkini helal et oyuna girdigini gorunce neden atabeyi almadi oyunada ahmeti aldi doye soylendim guzel golle kazandik cok sukur

ngonge

Yetenekli bir çocuk ama tam olarak hangi mevkide tam katkı verdiğini çözemedim. Sanki çok yukarılara çıkamayacak da bu liglerin yıldızı kalacak maalesef.

55__Gurbet__55

Türk futbol düzenin özeti. Antrenman topcusu. İyi niyetli ve çalışkan ama bi o kadar da yeteneksiz. Gol atması bu durumu değiştirmez. Golü atmasa Plumain değil Ahmethan çıkardı. Hocanız Ertuğral Sağlam olsa bile bu değişmiyor.

Sadece Samsunspor

Fb deki tolga cigerci gibi bence

Lusage

En azından çalışıyor. Çabalıyor. Bu takıma ilk geldiği günkü halini hatırlıyorum da. Nereden nereye geldi Ahmethan. Bazıları ise yerinde saymayı geçtim geri gidiyor..

KocumVolkan

Geçen hafta penaltı kazandırdı.. Bu hafta hem gol attı hem kazandırdığı frikik gol oldu. Bence ilk 11 futbolcusu değil ama genç-fizikli-hızlı olmasıyla iyi topçu. 60. dakikalardan sonra oyuna girse yorulmuş rakip karşısında çok etkili olur. İyi yedek ancak Tomane'nin yedeği olamaz kanatlarda çok daha etkili olur.

Sol Açık

Ahmethan'dan aldığımız performans bizim için ekstra. Herhalde hiçbirimiz kendisinden ilk 11 oynamasını beklemiyordu, hatta arada bir yedekten girse bile başarı diye bakıyorduk. Şimdilik oldukça faydalı oldu...

celebi

Ahmethanın bence futbolla ilgili afası basmıyor. ezbere oynuyor

55.hakan

Ahmethan biraz geliştir kendini be kardeşim fiziksel olarak değil oyun zekası anlamında kaç pozisyon ezdin öyle..

Sol Açık

Alıntı yapılan: 55.hakan - 24 Ekim 2020, 23:04:20Ahmethan biraz geliştir kendini be kardeşim fiziksel olarak değil oyun zekası anlamında kaç pozisyon ezdin öyle..

Aslında çok faydalı olabilir ama gol atmaya fazla odaklı. Pas vermesi gereken yerde birkaç kez vurduğundan, vurması gereken yerde güvensiz hareket etmeye başlıyor. Yani kesinlikle doğru, oyun zekasını biraz geliştirmeli...

eprianu

Ahmethan santrafor olarak oynayabilecek bir oyuncu değil. Ertuğrul Hoca'ya da niye böyle yaptı diye bir şey diyemiyoruz. Çünkü elinde başka adam yok. Ahmethan'ın en verimli olabileceği mevkii kanat-forvet. Başka türlü kendisinden verim alamayız.