42- Abdülkerim BARDAKÇI

Başlatan sadece55, 16 Ocak 2017, 09:07:45

« önceki - sonraki »

celebi

04 Nisan 2017, 07:45:40 #45 Son düzenlenme: 04 Nisan 2017, 08:04:03 celebi
3 sarı olmadı mı abdulkerim yaw ben mi yanlış biliyorum

mehmet yılmaz

Bir tane de konyaspor'dan varmış. Ilk devre. Muhtemelen o da sayılır.

sadece55

Süper Ligte ki sarı kartı da sayılıyor mu?

mehmet yılmaz

Kuralı bilmiyorum Erdinç ama sayılıyor olması lazım.

Musti

Şanlıurfa maçında cezalı: Abdülkerim Bardakcı

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=633

Soyisim BardakÇı değil C ile BardakCı şeklinde.

tactician

Bizdeki iyi bir perfomansından sonra konyaspor kendisi ile olan sözleşmesini 3 sene uzatmış 10 gün evvel.

bizimle sene sonunda kiralık sözleşmesi bitiyor; umarım konyaspor kadrosunda önümüzdeki sene yine kendisini düşünmez ve bize kiralar. ilk almamız gereken isim hiç şüphesiz.

Musti

Bütün kiralıdağımız oyuncuların +1 yıl daha opsiyonu var diye biliyorum.  :-\

tactician

Alıntı yapılan: Musti - 09 Nisan 2017, 17:27:49
Bütün kiralıdağımız oyuncuların +1 yıl daha opsiyonu var diye biliyorum.  :-\

bunu biz de kendi aramızda konuştuk.
Bu konuda yetkili birinci ağızlardan bir şey duymadık o dönem sanıyorum.
Belki de atlamışımdır; bilemiyorum. Lakin basına bir yıl opsiyonlu şekilde yansımıştı bir çok kiralık haberi.
satılık gelen isimler 1.5 yıl imzaladılar zaten. bir tek erkam reşmen 6 ay. onun da sözleşmesi uzatılmalı bir şekilde.

cakir55

Geçtiğimiz cumartesi günü kendisiyle muhabbet etme fırsatı yakaladım. Çok cana yakın birisi Abdülkerim. Opsiyon yokmuş sözleşmesinde. Kendimi göstermek istiyorum o yüzden gerçekçi olmak lazım ilk tercihim Süper ligde oynamak olduğu söyledi. Tabi seneye n'olur bilemem dedi. Aykut Kocaman yolladı beni fakat Aykut hoca sezon sonunda ayrılacakmış yeni hoca gelir beni beğenir mi bilemeyiz ama beni tekrar Ptt 1.lige kiralık yollarlarsa tabi ilk tercihim Samsunspor olur diye ekledi.

samsunsporlu1994

İyi stoper ancak çok hırslı ve bu hırsı yüzünden gereksiz kartlar görüyor. Biraz dikkatli olması lazım.

samsunum

Oynadığı maçlarda kesinlikle sahada ki en iyi oyuncumuz oluyor. Bu arada göksudan fazla pozisyona giriyor kendisi.

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: samsunum - 29 Nisan 2017, 00:13:49
Oynadığı maçlarda kesinlikle sahada ki en iyi oyuncumuz oluyor. Bu arada göksudan fazla pozisyona giriyor kendisi.

Göksudan fazla pozisyona girmek kabileyet degildir sadece dogaldir  :D
3 mac önce kalecimiz Tom Göksudan fazla pas yapmisti  ;D

ata55

en iyi transferimiz ama o da kiralık.  :(

Sadece Samsunspor

Ilk devre cok kritik pas hatalari yapti. Ama 2.devre sakat sakat oynadi inanmisti. Tebrikler artist topcumuz :)

sadece55

Çok iyi yerlere gelecek keşke seneye bizde kalsa Şampiyonluğa yürüsek