87- Nikolay Emilov Dimitrov

Başlatan Kaya, 17 Ocak 2013, 16:18:58

« önceki - sonraki »

ercan0655

yönetim size helal olsun  ikinci yarı takımı hepimiz keyifle, sitreze!!! girmeden seyredeceğiz.
Şöyle 3-5 galibiyet peşpeşe aldık mı ohhh gelsin playof muhabbetleri hesapları  :peeh:

AhmetDenizci

CurvaSs

dimitrov reiş, kendimizi keseriz! hayırlı uğurlu olsun camiamıza.

seyf55

çilek kiraz hikaye meyve kokteyli oldu bu ;)

orucreis

hayırlııı olsunnnnn  :holey: :holey: :holey: :deli: :deli: samsunspor_x

Ahmeti

valla bu adam gelince içimde bir ferahlama oldu
hayırlı uğurlu olsun

Serkan

binikalamadım

Gekas transferi kadar heyecan verici... >l<

Desiqner

Transfer sezonu başlamadan önce kimleri istersiniz diye sorsalardı çoğunluk ;
Hakan , Dimitrov,Abdülkadir ,Gekas derdi.Gekas hariç diğerleri geldi teşekkürler yönetim...

feticalik

Ben Gekas gelse bu kadar sevinmezdim  :holey: :holey: :holey:

cgr

Alıntı yapılan: feticalik - 18 Ocak 2013, 14:56:34
Ben Gekas gelse bu kadar sevinmezdim  :holey: :holey: :holey:

Ben Gekas gelse daha çok sevinirdim ama  8)

ismail

pas alabilirse Gekas kadar başarılı olacağına inanıyorum bende..hem maliyeti daha azdır muhtemelen

55.hakan

İmzaladı

Başkan Emin Kar öndeliğinde transferde hareketli bir dönem geçiren PTT 1. Lig ekibi Samsunspor, sonunda muradına erdi. Transfer sezonunun açılması ile birlikte Kasımpaşalı Nikolay Emilov Dimitrov'u listenin en başına koyan Kırmızı-Beyazlılar, uzun uğraşlar sonrasında hem kulübü, hem de futbolcuyla her konuda anlaştı. Dün gece geç saatlerde Samsun'a gelen yıldız futbolcu, bugün Başkan Emin Kar'ın makamında kendisini Kırmızı-Beyazlı renklere bağlayan resmi sözleşmeyi imzaladı.

Samsunspor'la anlaştığı için çok mutlu olduğunu belirten Bulgar Dimitrov, "İlk defa Samsun'a geldim. Şuana kadar burada gördüğüm ortam çok hoşuma gitti. Benim hedefim burada uzun süre futbol oynamak. İnşallah takımımız ikinci yarı çok daha iyi bir performans ortaya koyacak. Umarım play-offa kalırız" dedi. Vakit kaybetmeden yeni takımının Tavşanlı Linyitspor ile deplasmanda oynayacağı maç için Kütahya'ya giden Dimitrov, Teknik Direktör Besim Durmuş'un görev vermesi durumunda sahadaki yerini alabilecek.

HABER - KAMERA: İLKER AKTAŞ - SAMSUN / DHA

ngonge

Dimitrov daha çok kanat adamı diye biliyorum yanlış mı?

feticalik

bir futbolcunun fotoğrafını ilk kez koymaktayım totem yapmaktayım.