İsmail Başkan Samsunsporluları yanıtladı. (2.sayfada)

Başlatan yönetici, 02 Haziran 2006, 11:48:07

« önceki - sonraki »

veis

büyük başkan yokdur büyük taraftar vardır büyük başkan nerede biz neredeyiz biz şuan kapanmak üzere olan bir klubüz ve büyük başkanların umrunda bile degiliz bu büyük başkanlıksa olmadı samsunun bugüne kadar büyük başkanı felan ben bugün samsununa sahip çıkana büyük başkan derim gerisi göz boyamadır.ben burada satırlara acılarla geçen bir ayı yazarken millet puro içiyor beyler bırakalım bu reklam kokan hareketleri.

celebi

Alıntı yapılan: "veis"büyük başkan yokdur büyük taraftar vardır büyük başkan nerede biz neredeyiz biz şuan kapanmak üzere olan bir klubüz ve büyük başkanların umrunda bile degiliz bu büyük başkanlıksa olmadı samsunun bugüne kadar büyük başkanı felan ben bugün samsununa sahip çıkana büyük başkan derim gerisi göz boyamadır.ben burada satırlara acılarla geçen bir ayı yazarken millet puro içiyor beyler bırakalım bu reklam kokan hareketleri.

Veis dediklerine aynen katılıyorum.Büyük başkanların büyüklüklerini göstermeleri gerekiyor.

veis

büyük olan samsunspor dur ve samsunsporlulardır.

celebi

O na ne şüphe veis.En büyük taraftar İşe yaramayan yönetim sahtekar. :twisted:  :evil:

timofte

Keşke herkes İsmail Uyanık gibi "adam" olabilse..

veis

keşke herkes samsunspora bu zorgününde yardım etse.

celebi

KEŞKEEEEEE KEŞKEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

timofte

Bir şehirde 13 sene boyunca yükü omuzlayacaksın, kimse yardım etmeyecek, istifa etmek zorunda bırakılacaksın, kulüp siyasilere, o tarihe kadar stadın önünden bile geçmeyen insanlara bırakılacak, bunlara her türlü mali destek verilecek, senin arkandan denilmeyen kalmayacak..

Kolay değil, sadece o kadar söyleyeyim.

veis

timofte yordun beni vallaha :lol: ya adama lafım yok seninle bu konuyu tartışmışdık hatırlarsan ama ben geriye bakamam ilerisi önemli adam yardım bile etmediki millet 5 10 bişeyler verirken elini cebine sokmadı benim tepkim ona.

celebi

Timofte veis tama artık ya. İsmail Uyanıkı hepimiz seviyoruz ya.

beşnumara

allah gecinden versin ismail uyanık ölene kadar tek başkan ismail uyanıktır

celebi

O zman sağ iken gelsinde somut olarak ölene kadar başkanımız olsun ilhan cavcav gibi.

veis

keşke ölene kadar samsunsporlu biri gelse butakıma başkan olarak

yönetici

Takımın son dönemiyle ilgili yaptığımız röportajı isteyen okusun bilgilensin diye bu başlık sabit duruyor. ama bir türlü kendi halinde duramıyor. Veis burada İsmail Uyanık hakkında olumlu bir şey söyleyen herkese cevap yetiştirmek zorunda mısın?

veis

admin sen niye gerginsin ismail başkan konusunda.bişey yetiştirme kelimenede yakışıksız olarak bakıyorum.