33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

red_white

Arkadaşlar dışardan gördüğünüzde bunun kilo sorunu var diyeceksiniz ama tam tersi bir oyun ortaya koyuyor agbetunun iki bacağı onun bir bacağı etmiyor  :D bence bi 5 kilo verse daha iyi olur

melihözkan

taş gibi adam yıka yıka gıder surat teknesi gibi ....zenci behlül ;D

mehmet yılmaz

Dobiş görünümlü buldozer :)

Hem süratli hem de kuvvetli. Deplasmanda çok adam attırır!

celebi

artık bizimde bir bruno muz embilla mız oliviaramız olsun

kalptenþimþek

İlk fiziğini gördüğümde balina gibi diyordum..
ama zenke katil balina çıktı..
hadi oğlum! ısır parçala rakipleri!.

Burak

demin başka sayfada da yazdım bence KARA TREN lakabı cuk oturdu :)

FaTiH_HaN

İlk maçımızda gol atıp hava yakalarsa emenike gibi sırtlar götürür takımı nede olsa zenci :D

AntZ

09 Ağustos 2010, 07:05:54 #37 Son düzenlenme: 09 Ağustos 2010, 17:52:13 Ant55
Sözlüklerde şu şekilde geçiyor;

Fiziği, sürati, tekniği, sempatikliği ile şimdiden Samsunspor taraftarının sevgilisi haline gelen, Ant55'in, "Akhisar'ın beğenmediği adamın bizde ne işi var" diye çamur attığı futbolcu   :-[

Aslanım Zenke böyle devam et, görmeden, bilmeden sana çamur atanlar utansın  :D

FaTiH_HaN

AlıntıZenke heyecanı

Kırmızı-beyazlı takımın hocası Hüseyin Kalpar, Fransa'dan aldıkları golcü futbolcuyla daha da güçlendiklerini söyledi

GÜÇ GÖSTERİSİ

Bank Asya 1. Lig'de şampiyonluk hedefleyen Samsunspor'da yapılan transferler, camiayı heyecanlandırdı. Kırmızı-beyazlılar, son olarak Fransa'da 2. Lig ekibi Strasbourg takımında top koşturan Nijeryalı futbolcu Simon Zenke'yi alarak forvetlerini güçlendirdi. Teknik direktör Hüseyin Kalpar, transfere devam edeceklerini söyledi.

FIRTINA FORVET

Kalpar, "Geçen seneki takımı az bir fireyle muhafaza ettik. G.Antep'ten Hakan Bayraktar, Sivasspor'dan Akeem Agbetu, A.Gücü'nden Anıl, Diyarbakırspor'dan İbrahim Ülüm ile Fransa'dan da Zenke'yi alarak kadromuzu güçlendirdik. 1-2 transfer daha yapacağız. Sezona çok güçlü bir şekilde başlayacağız" diye konuştu.

http://www.fotomac.com.tr/BankAsyaLig/2010/08/11/zenke_heyecani

Kaya

oguz_5528

Adam gole aç başladımı durmaz bu !!!  ;D

kabacevizli55

zenke müslümanmı bilen varmı arkdaşlar oruç felan tutuyomu memleketinde müslüman kesim varmış belki buda müslümandır

sadece55

Kara tren geliyor oooo zenke oley Akhisarlı taraftarlar Tribün dergide Zenkeyi gol krallığına aday göstermişler...İlk başta onlar antremana çıkarttı demekki olay Zenkenin onları beğenmemesi...

babasamsunlu

12 Ağustos 2010, 11:30:36 #43 Son düzenlenme: 12 Ağustos 2010, 11:32:17 babasamsunlu
Evet bi arkadaş öyle yazmıştı ilk transfer olduğu zaman..Akhisarın beğenmediği topçu diyenler vardı ama kimdi hatırlamıyorum "belkide Zenke onları beğenmemiştir" demişti..

Zenke 22 gol 17 asist ile sezonu tamamla da görsün cümle alem koççum benim... ;) ;) 8) 8)

erkutdem55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 12 Ağustos 2010, 11:30:36
Evet bi arkadaş öyle yazmıştı ilk transfer olduğu zaman..Akhisarın beğenmediği topçu diyenler vardı ama kimdi hatırlamıyorum "belkide Zenke onları beğenmemiştir" demişti..

Zenke 22 gol 17 asist ile sezonu tamamla da görsün cümle alem koççum benim... ;) ;) 8) 8)

Ben demiştim ama başkası da demişse bilmem.Hypia'yı da biz beğenmemiştik,nedir yani :)