Caner Çolak

Başlatan AntZ, 10 Ağustos 2009, 22:52:40

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Nerede duracağını bilmeden,takıma katkı yapmadan geçen 45.dk. dan gereken dersleri çıkarır umarım.Yaşı daha çok genç,takımda daha uzun süreler kendisine yer bulması için çok çalışması lazım.Ürkek hali gözlerden kaçmıyor.Kendisine güvenip sorumluluk alması için hocalarının ve takımdaki abilerinin desteğine ihtiyacı var.

Ollivanders

ilk cıktıgı maclarda samsunspora uzun donem pivot straforluk yapabilir diyip hayal kırıklıgına ugradıgım futbolcu  :(

samsunmania

Alıntı yapılan: Serpico55 - 11 Nisan 2010, 21:58:51
ilk cıktıgı maclarda samsunspora uzun donem pivot straforluk yapabilir diyip hayal kırıklıgına ugradıgım futbolcu  :(

Bu ancak uzun dönemde pilot olur kardeşim.Uçar gider Ünye'ye, Maraş'a vesaire. Onun yaşında olacağım yerim o çimleri ben. Ruh yok herifte. 45 dk.da 3 kez ismini duydum 2 sinde faul yaptı zaten. Örnek aldığı adamları değiştirmeli bence.

Ollivanders

aynen abi bir futbolcu nasıl gelecegini dusunmez nasıl daha iyisini yapmak istemez anlayamıyorum. Samsunspor gibi bir takımdasın . Taraftar desen var. Her kulupte sorun olur ama beterin beteri vardır. Sen 3.lige gitsen ne yapabilirsin. Nasıl tekrar bu sansı bulabilirsin ? anlayamıyorum

samsunmania

Alıntı yapılan: Serpico55 - 11 Nisan 2010, 22:39:56
aynen abi bir futbolcu nasıl gelecegini dusunmez nasıl daha iyisini yapmak istemez anlayamıyorum. Samsunspor gibi bir takımdasın . Taraftar desen var. Her kulupte sorun olur ama beterin beteri vardır. Sen 3.lige gitsen ne yapabilirsin. Nasıl tekrar bu sansı bulabilirsin ? anlayamıyorum

Bu yaşta böyle ise bu çocuk zaten bi yol olmaz bundan.

kaptan 55

hadi tamam tekniğin yok,ama kardeşim o fizikle bir tane kafa topu alamaman fizik kurallarına bile ters.

Kodalak

lafın kısası bu çocuktan hiçbir cacık olmaz.....

RT55

İNSAN GENÇ OLABİLİR;MAÇ EKSİĞİ OLABİLİR;BUNUNLA BİRLİKTE ACEMİ OLABİLİR VS.VS...AMA HIRSTAN YOKSUN OYNAMAK+O BOY İLE KAFA TOPLARINA DOKUNAMAMK CANERİN KENDİNDE ARAMASI GELEN SORULAR OLSA GEREK

RT

babasamsunlu

Bu çocukta ki eksiklik bence hocalardan kaynaklanıyor..Çocukta fizik var hasbel kader futbolcu olarak yetişmiş..Bunu işlemek,pozisyon almasını öğretmek topa nasıl vurulacağını göstermek hepsi alt yapıda bu çocuğu hazzırlayan hocaların eksikliğidir bence..Daha yetişmemiş çocuğuda böyle kurtlar sofrasına sunmakta hocanın eksiklğidir..
yazık kazanılması gerikirken kaybediliyor...

Nuri Asan

13 Nisan 2010, 11:19:41 #39 Son düzenlenme: 13 Nisan 2010, 11:21:28 Nuri Asan
Tv maçın tamamını yeniden verdi.45'de oyuna girdi,sipiker adını ancak 75 dakikada söyledi oda sarı kart gördüğü posizyon.onun haricinde ne adı geçti,ne şanı geçti.Top bile değmedi ayağına.
DÜŞÜNÜN yani topa bile değmedi.

sersa

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kaplar, Çanakkale deplasmanı öncesinde Caner Çolak'ı 18 kişilik maç kadrosuna almayarak sürpriz yaptı. Deneyimli çalıştırıcı, Caner'in yerine milli futbolcu Oğuzhan Azgar'ı kadroda tercih etti.

Hocada anladı sonunda sanırım bu canerden bi halt olmayacağını