5- Turgay Gölbaşı

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:10:28

« önceki - sonraki »

sadece55

fizik gücüyle orta sahada fark yaratıyor.Sayesinde savunmamıza pek iş düşmüyor

Kais

Sözleşme Başlangıç T.  : 28 Ağustos 2008 
Sözleşme Bitiş T.  : 31 Mayıs 2010

55.hakan

Turgay'ın hareketi kırmızı kartlık değildi standartla falan da alakası yok sarı kart verirsen de kimse birşey demez kart vermezsen de kimse birşey demez bu hakemin bize mesajıdır 15 bin kişisiniz ama göz göre doğruyorum sizi

mehmet yılmaz

Turgay'ın faulüne kırmızı kart verildiyse Bülent Korkmaz, parkta şu an bile yürüyüş yapsın, karşısına çıkıp kırmızı kart vermek lazım. Normal bir fauldü, en fazla sarı kart olurdu. Ama karşıdaki hakem kılığında bir düşük zeka olunca kartın rengi de kırmızı oluyor tabii.

Kaya

Şunu söylemek istiyorum pozisyona çok yakındım turgayın kırmızı kart gördüğü harekette inanın şiddetli bir darbe yoktu hatta oyuncu hemen kalkmak istedi takım arkadaşı yat ne yapıyorsun hakem görecek diyerek engelledi sonrada doktora dönüp bir şeyler sık şunun ayağına dedi.İşin komik yanı sağ ayağına darbe alan oyuncunun sol ayağına sprey sıkıldı :-\ :)

Burak

Alıntı yapılan: samsuni - 08 Mart 2010, 00:42:55
Turgay'ın faulüne kırmızı kart verildiyse Bülent Korkmaz, parkta şu an bile yürüyüş yapsın, karşısına çıkıp kırmızı kart vermek lazım. Normal bir fauldü, en fazla sarı kart olurdu. Ama karşıdaki hakem kılığında bir düşük zeka olunca kartın rengi de kırmızı oluyor tabii.

kumköylü ahmet

foul vardi sadece kirmizi gecdik sari bile tartisilirdi normal foul

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: iak5529 - 08 Mart 2010, 02:56:13
   Şunu söylemek istiyorum pozisyona çok yakındım turgayın kırmızı kart gördüğü harekette inanın şiddetli bir darbe yoktu hatta oyuncu hemen kalkmak istedi takım arkadaşı yat ne yapıyorsun hakem görecek diyerek engelledi sonrada doktora dönüp bir şeyler sık şunun ayağına dedi.İşin komik yanı sağ ayağına darbe alan oyuncunun sol ayağına sprey sıkıldı :-\ :)

Herseyi özetliyor sanirim yazdiklarin

Kais

Turgay çok iyi oynuyordu kırmızıya kadar.şuna turuncu diyelim.çünki hakemin rengide turuncuydu.çim havaya kalktı.Turgay bana göre ayağı çime girdi ama o anıl denilen kolpacı yattı yere.hafif darbe var ama ben öyle gördüm.

xknox

Adam boşu boşuna kırmızı yedi büyük eksiklerimizden buca maçında

sadece55

Turgayın yüreği yeter umarım bu sene biten kontratını 3 yıl daha uzatacaktır kaptanımız

Akyol

Aranan Kaptan bencede bulunmuştur. Turgay bu takımın simge isimlerinden birisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Burak

Alıntı yapılan: Akyol55 - 09 Mart 2010, 16:16:14
Aranan Kaptan bencede bulunmuştur. Turgay bu takımın simge isimlerinden birisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

aynen katılıyorum bu arada böyle pozisyonlar direk kırmızı kart oluyorsa bu liglerde hiçbir maç bitmez çünkü oyuncu kalmaz sahada

Dartagnan

aynen kardes boyle bı kırmızı kart olamaz :( hem bızı hem de turgayı yaktı ....

Kaya

Maçın özetini izlerken spiker turgaya bir sarı kart çıkıyooor derken kırmızı çıktı gibisinden şaşkınlığını gizleyemedi