Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

55Melek55

hüseyn kalpalar 2 yil önce avusturyada tanisdaik...cok cep telefonla konusur..strip eglence hayatini cok sever,.icki kumarbazdir....dansöz bi dostu vardi ,.,,batirmisdi bunu onu anlatiyordu........ vallah...

pek bize bi basari gösterecen esanmiyorum

sariyer baskasanin agzindan bizzat duydum ..onun hakkinda....zzzzzzzzzzzzz coco demisdi..transfer ettirdi topculardan komisyon almis...basari yapmadan ....s.. gitti demisdi..,.

bence futboldan cok baska seylerle ilgileniyor..acikcasi ben olumlu düsünemiyorumn

Turuncu

kumköylü ahmet

hic yokdan taninmis bir adam geldi samsunsporun basina bence iyi oldu.
bundan oncekileri hep samsunspordan tanidik kimse bilmiyodu ama simdi adi yeter bence
hayirlisi olsun

Sercan

emoh55

hıc guvenmıyorum hoca ya ama ınsallah yuzumu kapkara cıkarır. altayda bugun yener banko malesef

doðan

Mal - zeme aynı MALZEME (sercan - tugut- sefa v.s) ; fırın aynı fırın , hamur usatası KALPAR
ekmeğin tuzu gene yok
olsun bakalım hayırlısı

cuneytavar55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 28 Ekim 2009, 17:42:06
Hüseyin Kalpar'ın yerel değerlerle bir zaman fırtına gibi takım olan Gaziantepspor haricindeki camialarda hocalık başarısı yok. 2001 yılında şampiyonluğun eşiğinden dönen bir takımın hocasının, G.Antep'ten başka yerde başarılı olamadığını diğer takımlar gördü de biz neden göremedik?

İnşallah hayırlı olur ama benim fikrim bu aşk uzun ömürlü olmaz, arada gider bu hoca.

her halde ozaman hoca sakıp özberkti.

Tribün_ali

Bu takımın ve yönetimin kople değişmesi gerek en kral hocayı getir oda bişi yapamaz mevcut kadro ve yönetimle

Ben Ofosu

avantacı hüseyin devre arasında toplar komisyon alacağı adamları takıma.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 30 Ekim 2009, 14:10:36

Samsunlu hocaların Samsunda can güvenliği yok bahanesi ile, takıma Besim hocayı getirmeyen yöneticilerden ne beklersin.[/b]

:):) ya ne komik bu adamlar ben anlamıyorum :) kendileri bile inanmıyordur kendi söylediklerine..samsunlu adam niye can güvenliği olmasın :) sinirden gülüyorum kendi kendime :):):):)

kaptan 55

biz yazmaktan bıktık bu yönetim hata üstüne hata yapmaktan bıkmadı,takımın durumuda kapasiteside malum bu adam parasını alır takım düşmüş,kalkmış umrunda olmaz basar gider
elinin altında SAMSUN'lu özbe öz SAMSUN çocuğu süper lig tecrübesi olan bu ligi bilen,şehrin atmosferini iyi tanıyan,taraftarın beklentilerini bilen bi hoca varken hangi mantığa istinaden getirirler başka bi hoca bu kalparda olsa trapattonide olsa benim için fark etmez.yönetim acilen ...-git.

KocumVolkan

acıdığım teknik adam.. Samsunspor tarihinin en kazma forvetlerine sahip oldugu için mi.. yoksa en kazma stoperlerine sahip oldugu için mi karar veremedim..

Ölümüne_Samsunspor

Hüseyin Kalpar Hocamıza Sonsuz Güveniyorum...Takımımız için en iyisini yapacaktır...!!

gozgoz yýlmaz

kalpar takımın üzerinde olumlu işler yapmış gibi ama halen sonuç yok. 5 maçta 1 galibiyet 4 yenilgi. bugün oyuna müdahale etmeliydi. ilhan yumak'ı çıkarıp son 10 dk. oktayı alabilirdi. zaman geçirmek için bile oyuncu değiştiremedi. yine de sezona iyi insan kötü hoca özyazanlar yerine kaplarla başlasak daha farklı olabilirdi bazı şeyler.

Nuri Asan

Güvenmiyordum ama son haftalarda takımın oynadığı futbol olumlu yönde.Şu ilk yarı bir bitse takımı toparlayacak ki öyle görünüyor.1 senedir deplasmanda kazanamayan takım 10 kişi ile 5 atıyor,hiç yenilmeyen konyayı az daha yeniyorduk.Ah şu ilk yarı 17 puanla bir bitse...