Nam-ı Diğer Timofte'yi Kaybettik!!!

Başlatan maço, 24 Ocak 2008, 19:31:46

« önceki - sonraki »

yönetici

Alıntı yapılan: PiyanistOnur - 13 Şubat 2008, 15:49:32
Foruma baktım ama bulamadım,Ustayı unutmayan Giresunspor taraftarları

Buda video

http://www.cnnturk.com/VIDEO/index.asp?pn=1&vid=3752

video için teşekkürler

ama foruma yeterince bakmamışsın anlaşılan
iki ayrı yerde vardı bu fotolar

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=3469.15

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=3537.0

acımızı paylaşan giresunlulara da şükranlarımızı sunuyoruz.

jean

aci hepimizin acisi teoman abi kendini nettende olsa cogu kisiye sevdirdi mekani cennet olsun

ngonge

kaç zamandır siteye girmiyordum. samsunsporu ise ruh sağlımı korumak için uzaktan buruk bir şekilde takip ederken her zaman takdir ettiğim bir isim vardı, o da teoman-timofte. takıma ne olursa olsun desteğini esirgemeyen, bu uğurda sosyal hayatı ve işinden fedakarlık eden timofte. biz onun kadar olamadık sıkıştığımız yerde kaçtık belki de... ama dedim ya samsun ne kadar kötü gününde olursa olsun timofte ve onun gibilerin takıma sahip çıkması içimizde her zaman için bir ümit kaynağı idi.

kendisini samsunkatalog dan beri bilirim, bu siteyi kurmak için ne fedakarlıklarda bulunup burada ne kadar büyük saygısızlıklara da hakaretlere de maruz kalsa asla efendi üslubunun değişmediğine şahitim. timofte samsunpor taraftarı için müthiş bir rol modeldi, gelecekte yönetimde de yer alacağından emin gibiydim. zaten samsunsporun gerçek samsunluların tarafından yönetildiği günlerin hayalini kurmamış mıydık timofte? ölüm haberini alalı belki 1 hafta 10 gün olmuştur ama elim yazmaya gitmedi, gidemedi..  ne kadar da benimsemişiz demek ki. isterdim ki uzun süre sonra mesajım samsunspor un başarıları üzerine olsun ve gene timofte "sen nerelerdeydin" desin ama hayatın gerçeği bu; güzel insanlar erken gidiyor.

değerli meslektaşım Allah mekanını cennet eylesin, tüm sevdiklerinin başı sağolsun.

alperenrize

rahmetli ile trıbundergı forumlarında tanısmak nasıp olmustu
samsunspora olan sevgisi anadolu takımları taraftarlarına örnek teşkil edecek seviyedeydi,şirin ana ile yanan yüreğim teoman kardeşimle kor oldu,
mekanı cennet olsun ruhu şad olsun,
başta ailesi olmak üzere kardeş samsunspor taraftarlarının başı sağolsun..

www.rizesporlular.com

OGUL OGUL TEOMAN
ORTALIK ATEŞ DUMAN
RİZE,SAMSUN,ANKARA
AGLIYOR ANAN BABAN

Pergani 55

Samsuna gelince tanışmayı düşünüyordum demek nasip degilmiş.vefatını yeni ögrendim kendisini hiç görmedim ama çok üzüldüm moralim bozuldu. Timofte Abi mekanın cennet olsun ayrıca ailesine yakınlarına ve tüm Samsunsporlulara başsaglıgı diliyorum

Lazoli

sagolsun cotanaklar. kendileri karakterli bi tribun grubu olduklarini gösterdiler. tekrardan sagolsunlar

Pergani 55

Giresunu iyi bilirim Çotanaklatıda. yıllardır süper liğ hasreti çekmelerine ragmen sadece Giresunsporu tutan bir taraftar grubudur takımlarına baglıdırlar Giresunda oturdugum yıllar iyi dostluklar kurmuştuk bende kendilerine teşekkür ediyorum

dogangun

Canım kardeşim Teoman'ın benim için ne kadar önemli olduğunu anlatmak, onu tanıyan herkesin aslında ne kadar bahtiyar olması gerektiğini ifade etmek ve ona duyduğum büyük özlemi haykırmak için bu satırları kaleme alıyorum. Belki de onun arkasından yaktığım bir ağıt bu...

Konya personel okulu eğitim ve merkez komutanlığında ilk tanıştığım kişiydin. Bir gün sonra kader bizi yine yan yana getirdi. Aynı takım aynı mangada arka arkaya dizili vermiştik. Dört ay boyunca yemek yiyeceğimiz masa gösterildiğinde karşımda yine sen oturuyordun. Bilemezdim ki bu tesadüfün bizi sonsuza dek sürecek bir dostluğun, arkadaşlığın, sevginin başlangıcı olduğunu. Yemek alma sırasında masaya önce kim oturacak diye yaptığımız yarışlar ve o anki bakışmalarımızı hatırladım birden. Orada dört ay süresince hiç ayrılmadık, kopmadık birbirimizi hiç bırakmadık. Daha sonra kader beni Erzurum'a seni de Kayseri'ye gönderse de biz yine kopmadık çünki biz birbirimizi çok sevmiştik, biz kan kardeşiydik. Hep ilerde torunlarımıza -bak bu benim askerlik arkadaşım, dostum, kardeşim- diyeceğimiz günleri hayal ederdik. Çünki bu durum bizim için bir gurur vesikasıydı. Bir hafta birbibirmizin sesini duymasak rahatsız olurduk. Hatta bazen takılırdım sana ya teo derdim acaba biz aynı annenin ve babanın çocuklarımıyız acaba diye. Sen de o güzel sesinle gülerdin bana. 2005'in Mart'ında yanına, o canından çok sevdiğin Samsun'una gelmiştim. Biraz hasret gidermiştik, şimdi düşünüyorumda şükürler olsunki iyi ki yanına gelmiş ve seni bir kez daha görmüşüm. Döndüğümde -kardeşim keşke biraz daha kalsaydın sana doyamadım- dediğini dün gibi hatırlıyorum. Çünki ben de sana doyamamıştım kardeşim. Senin için sen üzülme diye Samsunspor'luydum.  Çünki o kardeşimin takımıydı. İtiraf edeyim benden daha çok sevdiğini bildiğim için de bazen kıskanırdım.
Geceleri bitmek bilmiyo Teoman çünki biliyosunki genelde geceleri seslerimiz birbirine kavuşur, hayat bulurduk, içimiz rahatlardı. Ama şimdi geceler bitmiyo Teoman. Ne zaman arayacaksın diye telefonuma bakıyorum hep. Ara artık Teoman haydi ara diyorum. Ben seni arayamıyorum kardeşim telefonunun ulaşılamıyor olduğunu idrak etmek bile istemiyorum. Ara artık Teoman ne olursun artık ara. Doğan'cım derdin o güzel sesinle, kuluklarımdan beynimden gitmiyor Teoman.
Bilemezdim, nerden bilebilirdim ki çarşamba gecesi saat 23.30'daki görüşmemizin son görüşme olduğunu. Nerden bilebilirdim ki beni bırakıp uçmağa varacağını nerden bilebilirdim. Yazın düğününe gelmeyi planlarken, ne için Samsun'a geldim Teoman. Vuslatına mı geldim canım kardeşim. O güzel kokulu yatağında uyumak kaderimizde olmalımıydı kardeşim. O kadar düşüncelisin ki uçmağa vardın ama bana bir anne bir baba ve iki tane kardeş daha verdin. Onları sakın merak etme onlar senin bana emanetindir gözün arkada kalmasın. 
Seni senden daha iyi tanıyorum derdim yanılmışım, anlatmadığın o kadar çok şey, seni seven o kadar çok kişi varmış ki o da senin büyüklüğün. En yakınında olan insan olarak da bu da benim için bir gurur vesilesi.
Samsun'a ve Samsunspor'a vermeye çalıştığın ruh hiç bir zaman mağlup olmayacak, bir gün hayattayken bile göremediğin büyük başarılar gelecek. Buna yürekten inanıyorum. Canımızdan çok sevdiğimiz, mensubu olmaktan şeref duyduğumuz Yüce Türk Milleti de tarihte hak ettiği konuma tekrar gelecektir. Buna da inancım tamdır.
Sensizliğe alışmak zor, seni unutmak ne mümkün. Allah'ım sabır ver bizlere.
Adımın, o güzel yüreğinde yazılı olduğunu bilmek bile dünyada sahip olabileceğim en büyük güzelliklerden bir tanesi...
Ruhun şad olsun canım kardeşim. Aziz hatıranı yaşatmak için fedakarlıklarla mücadele eden herkesden de Allah razı olsun. Sağ olsunlar...

celebi

ya siteye her girişimde içm gerçekten çok kötü oluyor.teoman kardeşim senin yerin bende farklı ya  :-[ :'(

kumkoylu ahmet

elazigspor galibiyeti teoman abimize hediye olsun
sevgiler

celebi

teoman kardeşimiz için süper lig olur inşaallah seneye.

ne kavgam bitti ne sevdam

inş yhaa artık cok durduk burda bızım yerımız burası degıl ait oldugumuz yere gitme zamanı geldı

s_uzunkaya

bir daha bu bölüme girmiycem, burda yazılanları okumuycam diyorum dayanamıyorum ve her seferinde gözlerim doluyor, boğazım düğümleniyor...

Teoman dün aramızdaydı, yarın da yanımızda olcak. dünmü yakın, yarınmı? geçen zaman bir anlık bir zamanda olsa artık çok uzağımızda, artık düne ulaşmanın mümkünatı yok. yarınlara ise hızlı adımlarla koşuyoruz. bu dünya sonsuz ahiretin yanında göz açıp kapamak la bile ifade edilemiycek bir zaman dilimi, ölümse bir yok oluş değil gerçek hayata doğmak. teoman şuan eminimki Allah ın rahmeti, sevenlerinin duası ve özellikle anne ve babasının gözyaşlarıyla dolu duasıyla ruhu şad olmuş ve cenneti hak etmiştir(inşallah).

Allah bizlerede bu 3 günlük yalan dünyada, hayırlı bir ömür sürmemizi ve bu dünyadan ayrıldığımızda, teomanınki  gibi, arkada hayırla ve dualarla bizleri anan dostlar edinebilmemizi nasib eder inşallah. dünyada tanıyamadığım bu kardeşimizi, gerçek hayatta tanıyabilirim belki ozaman.

TANJU COLAK

ALLAH rahmet eylesin  kendisie rahmet dilerken ailesinede  bas sagligi ve sabirlar diliyorum

songül yaprak

16 Mart 2008, 00:50:58 #314 Son düzenlenme: 16 Mart 2008, 01:02:06 songül yaprak
Ne içindeyim Zamanın-timofte

TİMOFTE

Ne içindeyim zamanın
Ne de büsbütün dışında
Yekpare geniş bir anın
Parçalanmış akışında
Bir garip rüya rengiyle
Uyumuş gibi her şekil
Rüzgarda açan tüy bile
Benim kadar hafif değil

Başım sükutu öğüten
Uçsuz bucaksız değirmen
İçim muradıma ermiş
Abasız, postsuz bir derviş

Koku bende bir sarmaşık
Olmuş bir dünya sezmekteyim
Mavi, masmavi bir ışık
Ortasında yüzmekteyim

marmara kampus Emir kuş