M. Teoman Taş ( Timofte ) fotoğraf ve videolar

Başlatan mehmet yılmaz, 16 Şubat 2008, 18:41:33

« önceki - sonraki »

AntZ

@ElbistanLı4655

İzlerken insanın içi sızlıyor dayanılır gibi değil, eline sağlık kardeşim.

Sitedeki videolarımıza da eklendi

http://www.samsunspor.biz/video_izle-Geri_Donulmez_Yerdesin_M_TEOMAN_TAS-8024-

ElbistanLı4655

Alıntı yapılan: Ant55 - 12 Eylül 2010, 15:02:36
@ElbistanLı4655

İzlerken insanın içi sızlıyor dayanılır gibi değil, eline sağlık kardeşim.

Sitedeki videolarımıza da eklendi

http://www.samsunspor.biz/video_izle-Geri_Donulmez_Yerdesin_M_TEOMAN_TAS-8024-
Rica Ederim Abicim..Allah Keşke Bu Videoyu Yapmama Fırsat Vermeseydi Ama İşte :(

babasamsunlu

Lütfücan canım benim..Çok sağol tekrar..Ellerine yüreğine sağlık..Teyzenle beraber duygulandık gözyaşlarımızı tutamadık.. :(:(

Ben bir öneri getirmek istiyorum sevgili site sakini arkadaşlarımıza..

Hem Rahmetliyi anmak hemde Samsunspora uğur getirmesi adına Mersin maçına hepimiz Rahmetli'nin sırtından çıkarmadığı çubuklu formalarımızla gelelim..
Hemen hemen hepimizin iyi kötü çubuklu forması vardır. Olmayanlar da temin edebilirler bi şekilde diye düşünüyorum..

Mehmet hocamın dediği gibi en son Hacettepeyi yenmişiz içerde.Bi sıkıntı var demek ki..

Bir uğur deneyelim..Hepimiz formalarımızı sırtımıza geçirirken Teoman'ımızın Ruhuna bi Fatiha gönderelim..

Kardeşlerimizin emekleriyle dualarımız birleşir,futbolcularımız da bizler de emeklerimizin karşılığını alarak evlerimize mutlu bir şekilde döneriz inşallah..

berusa55

berusa55

Çok değerli www.samsunspor.biz üyelerine ve rahmetli Teoman Taş'a bu iki güzel kare naçizane hediyemdir... Bizlerin bu güzel ve samimi ortamda buluşmamıza vesile olan rahmetliyi her zaman şükranla anıyor olacağız. Ruhu şad, mekanı Cennet olsun...

FaTiH_HaN

15 Eylül 2010, 02:45:10 #95 Son düzenlenme: 15 Eylül 2010, 03:05:52 fatih_han55
Ruhu şad, mekanı Cennet olsun... Enteresan bir duygu cogumuz tanimadigi halde ornek aliyoruz. bize Samsunsporu karsiliksiz sevmeyi ogrettigi icin ne kadar tesekkur etsek ne kadar dua etsek azdir.

Eray55

brigand

Mustee13

Samsunspor, Türk futboluna saldığı o derin ve kadim kökten her zaman bir fidan çıkarır ve o fidandan koça bir çınar yaratır.

Nuri Asan

istanbuldan

Harika bir fotoğraf olmuş, Berusa emeğine sağlık, Mehmet abide karizma çıkmış..

mehmet yılmaz

Bu fotoyu yeni buldum.
Kasım 2006, Samsunspor - Karşıyaka maçı... :(

mehmet yılmaz

Levent Eriş ile yaptığımız röportaj ( kasım 2006 )

mehmet yılmaz

Stat yolunda, sırtı dönük olarak yürüyen Timofte! :(