TFF 1.LİG 2020-2021 21. HAFTA | Akhisarspor 1-4 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 07 Şubat 2021, 11:32:17

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: ercan0655 - 13 Şubat 2021, 17:36:08Vay *** geri oynamaktan zevk alıyorlar el freni çekili araba gibi

🤣🤣🤣🤣🤣

emrealtinsk

twitter

GurbetciFanatik

GurbetciFanatik

3 atin sonra 1 tane yigin sıkınti yok
😜🤪

GurbetciFanatik

Nadir varya ne desem bilmiyom.
Metin şentürk bile onu atardi

_SoN_

cakir55

Yasin oynayacaksa sol kanattır sağ kanatta takıma zarar veriyor.
İleri hat Mathias-Yasin-Kubilay-Gökhan olması çok etkili oldu.

Bu arada Oğuz topçu oglu topçu Vukanın yanında.

Son olarak bu sezon ilk defa keyifli bi maç izledik.

atalay

Alıntı yapılan: atalay - 09 Şubat 2021, 13:22:47Şimdiye kadarki en etkili deplasman oyununu oynayacağımız bir maç olacağını düşünüyorum.
Akhisar yaptığı yeni transferlerle kadrosunu güçlendirdi ama orta saha ve savunma kurgusu araya ve arkaya atılan toplarda kırılgan görünüyor. Bu anlamda tam İlyas Kubilay'lık bir oyun olabilir ama Gökhan da aynı işi yapacaktır.
Erken gol bulursak Mathias üçler.

Acayip bir yorum yapmışım.
Erken gol bulursak Mathias üçler demişim.
Erken gol bulduk ve ardından üç gol daha attık. Öngörümün bir tek Mathias bölümü yanlış. O kadar hata kadı kızında da olur.
Kendimle gurur duyuyorum.😎

Tufan

rakip zayıftı falan ama hucumda iyiydik. Yasin'e çöp demiştim ama utandırdı beni.

ercan0655

Uzun zamandır ilk defa kızsam da güzel ve stresi az bir maç seyrettirdi takım.
Penaltı tamam penaltı ama bize verilse kizacağım türde basit bir karardı.
Kubi hala 30 dakikalık etkili bir oyuncu,
Nadiri beğenirim güçlü ve mücadeleci olduğunu düşünürdüm bu maç vasat altı ayakları karışan görüntüsü vardı.
Yasin evet ya tecrübe bu işte ben de güçsüz olduğunu düşünenlerdendim, utandırdı beni😂

ugurozkan

artık ilk ikideyiz ve ipler bizim elimizde. o kazandı bu kaybetti bizi ilgilendirmez.

Ekrem

Güzel bir futbolla farklı bir galibiyet aldık. Rakip zayıf olsa da çoğu maçta kilidi bir türlü açamıyorduk. Erken gol bulup yememek farkı getiriyor. Yasin geldiğinden beri en iyi maçını oynadı böyle devam inşallah.

Nadirim sabit dursa top çarpıp gol olurdu ama ne yapıp edip atamıyor.

Stoper

Takım olarak gelişiyoruz. Yapılan transferlerden katkı almak ve net skorla kazanmak, İstanbulspor maçı öncesi büyük moral oldu. İlk virajı geçtik, haftaya da İstanbul'dan 3 puanla dönersek büyük iş başarmış olacağız ki önümüz çok açılmış olacak.

minci