Samsunspor Eşya Piyangosu

Başlatan samsunsporlu1994, 03 Şubat 2017, 00:51:18

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

03 Şubat 2017, 00:51:18 Son düzenlenme: 03 Şubat 2017, 02:24:01 samsunsporlu1994
Kulübümüz sıkıntılı bir dönemden geçiyor,kulübe gelir sağlanması açısından eşya piyangosunda hedeflenen rakama ulaşılması çok önemli. Samsunspor.biz forumu da ciddi bir sayıya sahip önemli bir platform. Başlığı kimse açmadı,ben açayım dedim. Herkes gönlünden ne kopuyorsa yazabilir. Ben bilet yerine verebileceğim miktarı yazacağım.
NOT: Sitedeki abiler de olaya el atıp,organizasyonu sağlarlarsa güzel bir miktar toplanacağına inanıyorum.

1-Samsunsporlu1994 50 Tl

sadece55

Toplu alım nasıl yapılacak fikirleri sunalım.

Ned Stark

Alıntı yapılan: Erdinc - 03 Şubat 2017, 08:58:10

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 03 Şubat 2017, 00:51:18
Kulübümüz sıkıntılı bir dönemden geçiyor,kulübe gelir sağlanması açısından eşya piyangosunda hedeflenen rakama ulaşılması çok önemli. Samsunspor.biz forumu da ciddi bir sayıya sahip önemli bir platform. Başlığı kimse açmadı,ben açayım dedim. Herkes gönlünden ne kopuyorsa yazabilir. Ben bilet yerine verebileceğim miktarı yazacağım.
NOT: Sitedeki abiler de olaya el atıp,organizasyonu sağlarlarsa güzel bir miktar toplanacağına inanıyorum.

1-Samsunsporlu1994 50 Tl

Öncelikle başlık için teşekkürler ...
tl yerine alabileceğimiz bilet adedini yazalım ...
tl toparlamak yada toplamaaya çalışmak her zaman için söylentide olsa farklı yerlere çekilmekte ...
Alabileceğimiz bilet adedini yazalım tolu yada bireysel de olsa bilet alalım ...
site ve Forum adına toplu bir şekilde Pİyango çekilişinde destek olmuş olalım

Ned Stark

Alıntı yapılan: Erdinc - 03 Şubat 2017, 08:58:10

daha önce Kombine alımlarında da yaptığımız şekilde bir gün belirlenir ...
gelebilen gelir , gelemeyen siteden yada yakın bir arkadaşını delege eder ... Klübe gidilir biletler alınır , olmazmı ?

Karabudun

Biz gurbetteyiz arkadaşlar. Organize edin, neyse günahımız bedelini ödeyelim.

serkancengiz

istanbul ayazağa derneğinden 20 adet aldım ve sattım ilgilenen yoksa sizde böyle bir bağlantı yapabilirsiniz dernekle bağlantıya geçmek isterseniz başkanın numarasını  veririm toplu bilet gönderimi yapabilir yurtdışı için yurtiçi bir şekilde ulaşır bilete

55ertan

04 Şubat 2017, 00:04:59 #6 Son düzenlenme: 04 Şubat 2017, 00:27:04 55ertan
2. 55ertan 100Tl

Hedef 10.000Tl renktaşlar

samsunsporlu1994

İyi niyetle bir başlık açalım dedik ama hata yaptık sanki. Kusura bakmayın artık,hatta başlık silinebilir.

tactician

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 04 Şubat 2017, 02:38:23
İyi niyetle bir başlık açalım dedik ama hata yaptık sanki. Kusura bakmayın artık,hatta başlık silinebilir.

Sevgili kardeşim sitede geçmişte sırf (saf) Samsunsporluluk duygularıyla yapılan bir çok organizyon yapıldı ve bu organizasyonlar neticesinde de ciddi bir medyatikleşme durumu orta çıktı. Buna paralel olarak da siteye mâl olmuş bazı isimler hiç hakedilmediği halde yıpratılmaya çalışıldı; çeşitli gruplar tarafından hedef haline getirildi. Hatta samsunspor.biz grubu içerisinde dahi ilişkiler hassaslaştı. Sanıyorum, bu nedenle de bu tarz organizasyonlara şu an için hevesli olunamıyor. Bu demek değildir ki bu tarz destek organizasyonlarına insanlar şahız bazında uzak duruyorlar. Asla. Herkes elinden gelince bireysel olarak elinden gelen katkıyı vermeye devam ediyor. Belli bir dönem daha bu şekilde gitmekte fayda var. Sizin de güzel duygularla bu işi başlatmak ve samsunspor adına bir çok fikiri burada paylaştığınız renkdaşlarınız ile daha farklı organizsyonlarda da bir araya gelmek, bir sinerji oluşturmak gayesinde olmanız oldukça doğal ve takdir edilesi bir davranış.

Bu mesajı sen son mesajı yazmasan da bu sabah yazmaya niyetlenmiştim ama sen benden önce davranmışsın.

Özetle, bu aşamada bu tarz organizasyonlarda bireysel hareket edilmesi ve tabiki samsunspor ile alakalı her türlü fikri paylaşımın burada yapmaya devam edilmesi daha doğru olacaktır.

Anlayışla karşılanacağını ümit ediyor, keyifli ve bol samsunsporlu günler diliyorum.

dip not:Şehir dışında olanlar ve bilet almak isteyenler olursa bana özelden yazabilir. Ben de kendilerine seve seve yardımcı olurum.