Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: eprianu - 05 Kasım 2018, 09:14:39
Önümüzdeki üç deplasman maçını

1. Sarıyer
3. Sakaryaspor
4. Utaş Uşakspor

ile oynayacağız. Fikstür çok ters gelmiş. Kazanamıyorsak bile kaybetmememiz lazım.

Fikstür iyi gelmiş bence hocam. :)
Şöyle ki, ikinci devre bunlarla evimizde oynayacağız. Final maçları olabilecek maçlar.

jean

Mehmet abininin dedigi gibi bencede fikstur iyi ikinci yari evimizde oynayacagiz bir aksilik olmazssa sahamizdaki keciorengucu haccetepe ve manisa maclarini aliriz insaallah zor 3 deplasmandanda en kotu 1 galibiyet 1 beraberlik birde maglubiyet cikarsak 39 puan eder

eprianu

Evet, işin o kısmını yeni fark ettim. Gerçi o zamana kadar zirvede çok değişmeler olur ama bu rakipler zirve yarışından da kolay kolay kopmaz.  :)

heryerdesamsunlu

Herkes puan kaybedecek daha çok maç var ama biz deplasmanda yenilmezsek çok büyük avantaj yakalarız. Benim inancım tam şampiyonluktan eminim içimde hiç kötü bir his yok. Takımında ligi çözdüğünü düşünüyorum.

evolution55

ercan yazıcı, erkam reşmen, oğuz gürbulak, furkan köse ve furkan yıldırım ile sözleşme yenilemişiz

Desiqner

Furkan Yıldırımla sözleşme yeniledik ama bir kere nasıl top oynadığını görmedik bu kardeşimizin.Arada şans verilse mi ?

Sadece Samsunspor

Suan icin sans verecek halimiz yok bence. Anca puan acilirsa olur o is malesef.

_Jack Daniels_

Madem oynamayacak kiralık verilmesi iyi olur. Maç oynamadan sadece antrenmanlara çıkması bir şey ifade etmiyor Furkan'ın.

Kaya

Takım içinde her oyuncu oynayacak diye bir şey yok. Adı üstünde ''Takım''

Gelişim göstermesi ve abilerine ayak uydurmasının beklenmesi yanında,çift kalelerde ve bazı çeşitli idman tekniklerinde de belli sayı gerekli. Öyle olmasa zaten kadrolar minimum 24 kişilik felan olmazdı.

_Jack Daniels_

Hocam doğru diyorsun da Furkan yerine en azından ilk 18'i daha çok zorlayacak bir oyuncu kadroda bulunsaydı daha iyi olurdu. Bundan sonra kendisine kadroda yer bulur inşallah diyelim.  :)

Desiqner

Alıntı yapılan: _Jack Daniels_ - 08 Kasım 2018, 09:34:07
Hocam doğru diyorsun da Furkan yerine en azından ilk 18'i daha çok zorlayacak bir oyuncu kadroda bulunsaydı daha iyi olurdu. Bundan sonra kendisine kadroda yer bulur inşallah diyelim.  :)

Bende aynı şeyi düşünüyorum.
İlk 18'i zorlayacak seviye bir genç kardeşimizin bulunması daha iyi olurdu ama takımı yönetenlerin vardır bir bildiği diyelim...

eprianu

Dün Twitter'da Çetin Kuzu'nun bir paylaşımına denk geldim. Shalke 04- Galatasaray maçıyla ilgili bir analizi paylaşmış.

Shalke 04, şu ana kadar sağ kanatı oyun genelinde %36 oranında kullanmış. Ama  maçtan önce Galatasaray'ın sol tarafının zayıf olduğunu tespit edip, bu maçta %53 oranında kullanmışlar ve sonuç ortada.

Şimdi konunun bizi ilgilendiren kısmına geleyim. Bizim de ilerleyen zamanda böyle kaliteli teknik ekip ve hocalarımız olacak mı acaba?   :)
Kaliteli diyebileceğimiz Petkoviç'i gördük ama adam en ters zamanda geçti takımın başına.

55.hakan

Alıntı yapılan: eprianu - 08 Kasım 2018, 12:41:01
Dün Twitter'da Çetin Kuzu'nun bir paylaşımına denk geldim. Shalke 04- Galatasaray maçıyla ilgili bir analizi paylaşmış.

Shalke 04, şu ana kadar sağ kanatı oyun genelinde %36 oranında kullanmış. Ama  maçtan önce Galatasaray'ın sol tarafının zayıf olduğunu tespit edip, bu maçta %53 oranında kullanmışlar ve sonuç ortada.

Şimdi konunun bizi ilgilendiren kısmına geleyim. Bizim de ilerleyen zamanda böyle kaliteli teknik ekip ve hocalarımız olacak mı acaba?   :)
Kaliteli diyebileceğimiz Petkoviç'i gördük ama adam en ters zamanda geçti takımın başına.

Yalnız Schalke iki maçta da çok üstündü. Bu kadarını beklemiyordum açıkçası. Bayadır Alman ligini takip etmiyordum.Ciddi değişim yaşamışlar.

s_uzunkaya

http://www.habergazetesi.com.tr/haber/5365984/uzunkayaya-hayirli-olsun-ziyareti

kendisi çok sağlam samsunspor ludur. maçlarını yakından takip ettiğini biliyorum...

evolution55

samsunspor store internet sitesi ile ilgili bir gelişme var mı acaba, ne zaman aktif edileceğine dair?