Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

evolution55

çağrı kadro dışı bırakılmış, böyle haberler var

Sadece Samsunspor

Taner taskin basin toplantisi yapiyor facede canli izledim. Allah kimseyi bu Samsun basininin eline dusurmesin. Takimda disiplin eksikligi var kirmizi kartlar havada ucusuyor siz bunu ismail baskana soyluyormusunuz diyor adam ? Soruya bak. Ismail baskan eskiden boyle degildi diyor. Siz ilettinizmi diyor. Sacma sapan gereksiz sorular. Nerden akillarina geliyor anlamiyorum resmen tahrik edici sorular.

Sadece Samsunspor

Cagri daha takimda olmayacakmis taner hoca acikladi. Yonetim son karari verecek

evolution55

Hocanın cezası belli olacaktı bugün

eprianu

13- SAMSUNSPOR Kulübü teknik sorumlusu TANER TAŞKIN'ın, 22.09.2018 tarihinde oynanan EYÜPSPOR-SAMSUNSPOR TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, rakip takım sporcusuna yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=246&ftxtID=30040

Sadece Samsunspor

O zaman kupada cekmis oldu cezayi

evolution55

Evet sanırım kupada cezasını çekmiş oldu, pazae günü sahada 🤙

Sadece Samsunspor

Arkadaslar twitter i surekli kullanan varmi bilmiyorum ama arama kismina samsunspor yazinca surekli travesti gay resimleri samsun gibi seyler cikiyor. Buna el atilamiyor mu surekli engellemekten gina geldi ve takim icin cok kotu bir goruntu.

Sadece Samsunspor

Hocanin haftalik basin toplantisini izledim. Yine medyadan sacma sapan sorular. Eyup macinda disari atildiniz yonetim size bi yaptirim uygulayacak mi diyor ? Lan adam onu taci hemen atip kaleciyle karsi karsiya kalmasin diye refleks olarak yapti. Ne yaptirimi olacak yonetimin. Bu medya gercekten lakayit kafayi yemis adamlarla dolu.

evolution55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 03 Ekim 2018, 12:03:50
Hocanin haftalik basin toplantisini izledim. Yine medyadan sacma sapan sorular. Eyup macinda disari atildiniz yonetim size bi yaptirim uygulayacak mi diyor ? Lan adam onu taci hemen atip kaleciyle karsi karsiya kalmasin diye refleks olarak yapti. Ne yaptirimi olacak yonetimin. Bu medya gercekten lakayit kafayi yemis adamlarla dolu.

:D :D :D

ea55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 03 Ekim 2018, 12:03:50

O hareket Samsunspor hocasına yakışmayan bir hareketti.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: ea55 - 03 Ekim 2018, 15:11:41
O hareket Samsunspor hocasına yakışmayan bir hareketti.

Bu ligde boyle. Nasil bize 1 gol atip onlarca dk yatiyorlarsa bizde geregini yapmaliyiz. Bu ligde boyle malesef. Kora kor dise dis pislige pislik. Bu zamana kadar yapmadikda noldu

ea55

Vallahi sahadaki pisliği yatmaları vs. anlarım ama Samsunspor hocası bu kadar küçülerek hareketler yapacaksa yerim o şampiyonluğu. Burası Samsunspor belediye takımı değil. Bizim zaten gücümüz var sahada eze eze yeneriz.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: ea55 - 04 Ekim 2018, 08:40:35
Vallahi sahadaki pisliği yatmaları vs. anlarım ama Samsunspor hocası bu kadar küçülerek hareketler yapacaksa yerim o şampiyonluğu. Burası Samsunspor belediye takımı değil. Bizim zaten gücümüz var sahada eze eze yeneriz.

Maalesef ki bizim uzun zamandır çıkıp eze eze yendiğimiz bir takım yok...