Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

evolution55

Daha önce forumda yayınlandı mı bilmiyorum ama ben gözlerim dolu dolu ilk defa izledim. İzlemeyenler için;
https://youtu.be/90fpHZ5z1Ns

heryerdesamsunlu

Evet bende gözyaşlarıyla izledim bin yıl geçse acısı geçmiyor, boğazımızdaki o düğüm hiç çözüimüyor, çözülmeyecekte mekanları cennet olsun...

heryerdesamsunlu

Alıntı yapılan: samsun 55 - 26 Ekim 2018, 00:13:07
Almanya da hazırlanıyormuş 2.devreye yetişecekmiş.
teşekkürler beklediğimize değer inşaALLAH

maço

Beşiri bize öneren kimse o adam futbolu bırakmadığı sürece ciğerim soğumaz.
Beşir değil bak beşiri kim önerdiyse bıraksın futbolu

Sol Açık

Berabere kaldık ve 3.sıradaki takımın 3 puan önündeyiz! Kesinlikle kötü gitmiyoruz, ama beklenmedik bir performans gösteren Sarıyer'den ötürü aldığımız sonuçlar tam tatmin etmiyor. Aynı puanla Kırmızı grupta olsaydık, liderdik. Geçen sezon da 10.haftalar sonunda grupların birindeki lider 23, diğerindeki 21 puandaymış. Yani sorun bizde değil, Sarıyer'de.

Aslında çözüm de basit: Sarıyer'i yenmeliyiz ve onları bir çeşit krize sokmalıyız!

Sarıyerle oynamaya 3 maç var ve o maça kadarki 2 maçımızı kazanırsak çok önemli yol katederiz.

55.hakan

Bu var sistemi neyseki var. Hüseyin Göcek gözünün önündeki penaltıyı görmedi Var sistemi uyardı mecburen vermek zorunda kaldı. Hakkı yenen gariban anadolu takımı muhabbeti Var sayesine azalacak diye düşünüyorum.

isa55

Bu hakem bizi her iki Sivas maçında da yakmıştı.
Gekas a kariyerinin tek kırmızı kartını göstermişti.
Unutmıcam seni Hüseyin.

eprianu

Tanju Çolak, Bayrampaşa maçını Ali Rıza Yıldırım ile birlikte izlemiş. İnşallah bi yolunu bulup kendini kulübe yamamaz. Camia içi huzursuzluk olur.

5trawberry

Ali Ece ile söyleşide Alioum Boukar'in klupte görev aldığı ifadesi geçti sanki durum nedir

isa55

20 taraftar gözaltına alınmış. Dayak nasıl atılırmış öğretseler keşke.

Sadece Samsunspor

İyi olmus insallah stada girme yasagi koyarlar

maço

BU tanjuyu beşiri fuat köktaşı neden durmadan övüyorlar.
Ne kadar kimden ne alıyorlar? Başka açıklaması olamaz.

5trawberry

Arkadaşlar, bir Umut Özen vardı. En son Sancaktepe maçından sonra yazmıştı. İsmail başkana sallıyordu. Sampiyonluk gitti diyordu ne oldu ona :D

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 04 Kasım 2018, 22:23:53
Arkadaşlar, bir Umut Özen vardı. En son Sancaktepe maçından sonra yazmıştı. İsmail başkana sallıyordu. Sampiyonluk gitti diyordu ne oldu ona :D

Horozumu kaçırdılar,damdan dama uçurdular,suyuna da pilav pişirdiler :) :) :)

eprianu

Önümüzdeki üç deplasman maçını

1. Sarıyer
3. Sakaryaspor
4. Utaş Uşakspor

ile oynayacağız. Fikstür çok ters gelmiş. Kazanamıyorsak bile kaybetmememiz lazım.