Dizi Film Tavsiyesi

Başlatan SSBiz Gençlik, 05 Aralık 2009, 11:12:38

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

beyler bu dizilerin hem (mesela how i met'in) ingilizce alt yazılısını, hatta ingilizce dublaj + ingilizce alt yazılısını ve bu değişik kombinasyonları bulabileceğimiz bir site veya download tarzı bişeler var mı ya bildiğiniz ?  :-\ :-*

çok iğrenç bi cümle oldu lan  :)

olcay

Alıntı yapılan: muhalif - 01 Eylül 2011, 19:39:25
beyler bu dizilerin hem (mesela how i met'in) ingilizce alt yazılısını, hatta ingilizce dublaj + ingilizce alt yazılısını ve bu değişik kombinasyonları bulabileceğimiz bir site veya download tarzı bişeler var mı ya bildiğiniz ?  :-\ :-*

çok iğrenç bi cümle oldu lan  :)

bey!! normal indir how I met i.sonra divxplanetten ingilizce altyazı indir.garanti akıl etmişsindir  ama yine de söyliym dedim

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: olcay - 03 Eylül 2011, 00:13:19
bey!! normal indir how I met i.sonra divxplanetten ingilizce altyazı indir.garanti akıl etmişsindir  ama yine de söyliym dedim
akıl edemedim !!!
kendinden ingilizceli fln olsa iyi olurdu uğraşmazdık  :evet:

Sercan

Suits diye bir dizi var şu an 10. bölümde,avukatlıkla ilgili gerçekten çok güzel,tavsiye ederim...

olcay

Alıntı yapılan: muhalif - 03 Eylül 2011, 12:23:35
akıl edemedim !!!
kendinden ingilizceli fln olsa iyi olurdu uğraşmazdık  :evet:

valla o kadar detaylı bilmiyom muhalif  ;D

Burak

Kaya

30 Eylül 2011, 04:07:49 #172 Son düzenlenme: 30 Eylül 2011, 06:05:45 iak5529

TERRA NOVA

Yapım:2012 ~ ABD,  Avustralya
Tür:Bilim Kurgu,  Macera
Yönetmen:Alex Graves
Oyuncular:Allison Miller,  Stephen Lang,  Jason O'mara,  Landon Liboiron,  Damian Walshe-howling,  Sam Parsonson,  Aisha Dee,  Byron J. Brochmann,  Ceallach,  Christine Adams,  Dan Mor,  Dean Geyer,  Eka Darville,  Jason Chong,  Jason O\'mara,  Joel Amos Byrnes,  Laura Whitnall,  Mido Hamada,  Naomi Scott,  Shelley Conn,  Valentino del Toro

Senaryo:Allan Loeb,  Craig Silverstein,  Kelly Marcel
Yapımcı:Steven Spielberg,  Craig Silverstein,  Peter Chernin,  Kelly Marcel,  Darryl Frank,  Aaron Kaplan,  Brannon Braga,  René Echevarria,  Jon Cassar,  Livia Hanich
Görüntü Yönetmeni:Nelson Cragg
Müzik:Brian Tyler

Filmin Websitesi:www.fox.com/terranova

Spielberg,bilim kurgu ve tabiki vazgeçemediği dinazorları  ;D Gelmiş geçmiş en iyi dizilerden olacağı söyleniyor..İlk bölüm fena değildi..Tavsiye edilir..

Sercan

Californication

her bölüm ortalama 25 dk sürüyor.İçinde her duygu var.Komik,hüzünlü,aşk vs.

İMDB PUANI: 8,7/10

X-Files'ın efsane Ajan Muldor David Duchovny'yi TV seyircisiyle eniden buluşturan 'Californication', yazdığı kitapla büyük başarı yakalamış, ancak şimdilerde yazma konusunda tıkanıklık yaşayan sorunlu yazar Hank Moody'nin etrafında gelişiyor... Aynı zamanda dizinin yapımcılığını da üstlenen Duchovny'nin canlandırdığı Hank, kitabının filme çekilmesi için Los Angeles'a taşınıyor. Ancak Hank'in işiyle ilgili problemleri, hâlâ unutamadığı eski sevgilisi Karen (McElhone) ve 13 yaşındaki kızları Becca'yla (Martin) olan ilişkilerini daha da karmaşıklaştırıyor. Durum umutsuz gibi görünse de Hank, hayatın tadını çıkarmayı biliyor ve tüm zaaflarına alkol, uyuşturucu ve kadınlar açık yüreklilikle sahip çıkıyor.

hacettepeli

californication'u izlemek lazım anlatmakla olmaz :)) aklınıza gelecek en pis küfürler bu dizide :))

Kaya

Alcatraz

http://www.imdb.com/title/tt1728102/

Dizi, 1963 yılında hapishane kapanmadan önce transfer edildiği söylenen mahkumların aslında başka bir şekilde kaybolduğu teorisi ile karşımıza çıkıyor. Olaylar da bu mahkumların günümüzde tekrar ortaya çıkmasının üzerine gelişiyor. Başrolde bu durumu araştıran dedektif olarak göreceğimiz Rebecca Madsen (Sarah Jones) ve dizide Alcatraz üzerine günümüzdeki en büyük uzman Dr. Diego Soto rolünü canlandıran Jorge Garcia var.

**KaR6**

alcatraz beklentilerin altında kaldı.. smallville olmuş iyice..

Tufan

aynen alcatrazdan daha mistik bir şeyler bekliyordum zaten fringe'i katlettikten sonra ümidi kestim jj abrams'tan.
ha izleniyor mu izleniyor güzel dizi.

brigand

Dizinin müziği güzel, dinleniyor : ) Zaman geçirmek adına iyidir diyelim : )

twitter

alcatraz kendini izlettiriyor gerçekten ama karakteri 2 bölüme yayıp senaryoyu biraz saçmalatsalar daha iyi olur
kız bilidiğin kusursuz bi bakış atıyor şuradan ateş etti hop oradan ateş etmişler, şurada saklanıyor hop orada saklanıyormuş, sıradaki adam bu hop adam öldü 2 dk sonra  ;D