El Clasico Günleri - Barcelona - Real Madrid

Başlatan Burak, 07 Nisan 2011, 21:40:33

« önceki - sonraki »

umit

1. Los Galaktikos devrinde sevmiştim Real'i. Playstation 1 oynarken hep Carlos'u forvete koyar, Ronaldo'yla yan yana oynatırdım. Sağolsunlar çoğu kez yüzümü güldürdüler.

Bu seneki maçlara bakarsak, birkaç yıldır eziyor Barça ama bu sene Mourinho kaybetmemeli artık. Lig olmasa da ŞL'de finali görecektir Real Madrid.

eren55

''Hak eden kazansın.'' 'dan yola çıkarak Barça'nın fazlasıyla hak edeceğinden hiç şüphem yok.

Kaya

Topla hep ben oyniyim,hiç riske girmiyim gerekirse aynı adama 50 kere pas atayim ama top bende olsun kimse oynamasın kafa yapısı ve bencilliği artık bunalttı..Geçen hafta Real'in kendi evinde dakikalarca deli gibi saldırıp bir atakta gol yediği ve yenildiği maç beni daha çok heyecanlandırdı..

55.hakan

Alıntı yapılan: iak5529 - 08 Nisan 2011, 23:14:37
    Topla hep ben oyniyim,hiç riske girmiyim gerekirse aynı adama 50 kere pas atayim ama top bende olsun kimse oynamasın kafa yapısı ve bencilliği artık bunalttı..Geçen hafta Real'in kendi evinde dakikalarca deli gibi saldırıp bir atakta gol yediği ve yenildiği maç beni daha çok heyecanlandırdı..
Budur ! Bu yüzden Barcelona'nın maçlarını izlemiyorum.

kutsalforma

Barcelonanin oyun stiline birsey diyemem. Sonucta güzel oyuna degil, galibiyete puan veriyorlar.
Ama benim Galaktikos döneminden önceden beri gelen bi Real Madrid sevdam vardir, ve acikcasi, su son zamanlardaki BArca devrinide hic cekemiyorum...
Messi, Iniesta, Xavi, Villa vb. hepsi iyi güzel futbolcular ama bizim gönlümüz Realli iste.
Ayrica Barcanin renkleri kirmizi-mavi yani bordo-mavinin amcaoglu. Sonuna kadar Forza Real. Hem Realde Mesut oynuyor  ::)

Heyyt beea, neydi o takim Guti, Roberto Carlos, Fernando Hierro, Michel Salgado, Casillas, Raul, Ivan Helguera, Makalel, Concicao, McManaman, Solari, Zidane, Morientes ve gencligimin en büyük kahramani LIUS FILIPE FIGO

Özledim o Reali yaww  :( :(

cembaba

Bütün maçlarına gözümü kırpmadan Barca oynarım.

beşnumara

Alıntı yapılan: iak5529 - 08 Nisan 2011, 23:14:37
Bencillik yapma.Önemli olan iyi oyun mu 3 puan mı :) ;) tuttuğun takım için düşün bir de :P

Kaya

Sana bu konuda cevap bile vermem

Ayrıca oruc fikrin varsa dile getir böyle adamların yorumlarını beğenme :o

orucreis

olaya tuttuğum takım açısından baktım abi 3 puan olrak değerlendiriyorum ama futbol bilgisi olan bi insanda güzel bir futbol seyretmek istiyo oda ayrı mesele...

Kaya

beşnumara

Kaya

Alıntı yapılan: beşnumara - 09 Nisan 2011, 16:12:54
kötü oyun 3 puan bknz. denizli maçı ;)

Benim dediğime gelmiş oldun yani ne güzel... >l< >l< >l<

Barça kötü oynayıp 3 puan almadığına göre(sana göre)
Kötü bir maç çıkarıp bir kontrayla gol bulan sporting gijon daha çok zevk veren takımmış... ::) ::)

Jnr.Serkan

Ligin ilk devresindeki ve Barça'nın 5-0 yendiği maçta,Barcelona taraftarları maçtan önce kareografi yaparken içlerinde bir Real taraftarı atkısını açıyor ama hiç bir tepki olmuyor.

Madrid'liyiz Ezelden eğilmez hiç başımız  8)

celebi

berusa55

14 Nisan 2011, 14:41:43 #29 Son düzenlenme: 14 Nisan 2011, 17:12:55 berusa55
Düşünsenize Samsunspor'umuzun el clasicosu malum takımla maç yaptğını Samsun'da ve o atkı açılıyor yukardaki fotodaki gibi. Ruhuna el fatiha. Faili meçhul. Kazıyın yerden  :D