2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

Stoper

Alıntı yapılan: Ekrem - 21 Temmuz 2020, 15:44:27Bu kampta transferler açıklanacak mı acaba

İlk kamp döneminde somut gelişme beklemiyorum. Ağustos'un ilk haftasından itibaren hareketlilik başlar.

Ramazan Çevik'e katkıları için teşekkürler. Biri süper lig, diğeri 1. Ligden iki sol bek ile görüşülüyormuş.

Sol Açık

Kulübün kadroyu çok akıllı bir şekilde boşalttığını düşünüyorum. Açıkçası 1.lig için yedek olarak bile yetersiz olan veya zorlanacak isimlerle sözleşme yenilenmeyerek yollar ayrıldı.

Ayrılanlar listesinde Gökhan Meral dışındakiler, ya kiralık sözleşmesi (Atabey Çiçek), ya da normal sözleşmesi (İbrahim Halil Çolak, Ramazan Çevik, Okan Dernek, Bünyamin Cesur Karataş) yenilenmeyenler. Bu kategoride sanırım sadece 2 oyuncumuz kaldı, onlar da Ahmet Altın ile Erkam Reşmen ve bu oyuncularla sözleşme yenilemesi yapılabilir gibi görünüyor, ama ben halen emin değilim... Ayrıca ilerleyen süreçte, sözleşmesi olan oyunculardan da ayrılıklar veya kiralık göndermeler olabilir.

Artık liglerin bitişiyle beraber yavaş yavaş 2.aşamaya geçebiliriz. Yani kadroyu doldurma aşamasına...
Kulübün bu aşamadaki hamleleri, özellikle yabancı oyuncu transferlerindeki seçimleri, önümüzdeki yıl için belirleyici olacak...

Shane_Falco

Ramazan'ın ayrılması benim için sürpriz oldu. Kendisi ile devam edilir diye düşünüyordum ama hakkında hayırlısı...
Mevcut kadrodan Oğuz ve Onur ile de yolların ayrılacağını düşünüyorum. Kaleci Ahmet'inde kalması bana pek anlamlı gelmiyor...

55.hakan

Bence Oğuz kalabilir 1.ligde çok sırıtmıyordu. Bana göre en sorunlu yerimiz defansımız. 1.ligi kaldıracak çok fazla oyuncu yok defansta. Yalçın iyi deniyor bana göre yeterli değil. Ercan ve Erkam düştüğümüz seneden biliyoruz. Erkam yine içlerinde en iyisi.

cembaba

Artık isimler çıksa da rahatlasak :)

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SSKLA

23 Temmuz 2020, 12:05:07 #50 Son düzenlenme: 23 Temmuz 2020, 12:11:27 SSKLA
Transfermart'ta serbest topçulara baktım bi öylesine. Vizyonumuz ve maddi gücümüzle aslında alabilceğimiz kaliteli topçular var.

Gözümde mümkün olanlar:
Yaya Sanogo, Sinan Bolat, Niasse
Zor ama belki gelebilir olanlar:
Aaron Lennon, Jordan Ibe(kendisine hastayımdır son senelerde düşüşe geçse de), Nasri
İmkansız ama içim çekti o yüzden:
Malang Sarr

Tabii ki bu oyuncuların hepsinin de iknası zor ama serbest oyuncu havuzu iştahımı arttırdı, gerçekten alınabilir baya bir topçu var. Beklemek sıktığı için böyle takıldım, artık başlasın şu transferler.

Edit: Ayrıca alternatifli bir kadro kurarak kupada da başarı elde etmek üzerine oynamlıyız diye düşünüyorum. Ayrıca yıllar sonra attığım mesajın 55 nolu mesaj olması da kader :D

55.hakan

23 Temmuz 2020, 12:19:35 #51 Son düzenlenme: 23 Temmuz 2020, 12:22:48 55.hakan
Kanatlara iki zenci şart. Defansa Yalçın gibi hantal tecrübeli değil hızlı, yetenekli ve genç adamlar lazım. Kemal Tokak tarzı. Fotvet arkasına Kubilay bu ligde yedek kalır. Orayada bir oyuncu lazım. 1.ligde oynayacak kalitede oynayacak yunucumuz çok ama bizi üst lige taşıyacak Gökhan Alsan ve Muhsin dışında oyuncumuz yok maalesef. Caner ve Bahattin'de 11 de sırıtmaz ancak daha üst düzey oyuncular almak lazım. Çünkü hedef süper lig.

evolution55

Alıntı yapılan: SSKLA - 23 Temmuz 2020, 12:05:07Edit: Ayrıca alternatifli bir kadro kurarak kupada da başarı elde etmek üzerine oynamlıyız diye düşünüyorum. Ayrıca yıllar sonra attığım mesajın 55 nolu mesaj olması da kader :D

hoca bugün canlı yayında kupada da iddialı olacağımızı söyledi

Shane_Falco

24 Temmuz 2020, 10:54:10 #53 Son düzenlenme: 24 Temmuz 2020, 12:02:16 Shane_Falco
Başkan bugün ilk transferin açıklanacağını belirtmiş...

Ekrem

Kuruduk vallahi dedikoduda çıkmıyor bayağı sessiz ortam

evolution55

55_OrHaN_55

Nasıl bir oyuncu acaba? Videolardan izlemek yanıltıcı oluyor.

Ekrem

Merkez orta saha diyor transfermarkt sitesinde , On Numara ve
Önlibero mevkileride yazıyor

Stoper

Eski takımının taraftarları, faydalı olur ama defans yönü zayıf demişler.
Çift haneyi görür bu çocuk.
Hayırlı olsun.

55_OrHaN_55

Biraz fazla sakatlandığından bahsediliyor. İnşallah bizde sakatlık yaşamaz.