11- Billy Mehmet

Başlatan kaptan 55, 13 Ocak 2011, 17:27:43

« önceki - sonraki »

germencisse

Durumu bugün belli olacak

23 Haziran 2011 / 13:50

Samsunspor'da yaprak dökümü yaşanırken takımda kalıp kalmayacağı belli olmayan tek oyuncu

Billy Mehmet'in durumu bugünkü görüşmelerden sonra netlik kazanacak. Sportif Direktör İsa Turan, kulübün menfaatleri doğrultusunda hareket etmeyi sürdüreceklerini ve bugün Billy Mehmet'in menajerleriyle yapacağı görüşmenin ardından bu oyuncunun takımda kalıp kalmayacağının netlik kazanacağını söyledi
.

Kaynak:Denge

ibo055

LisandroLopez

24 Haziran 2011, 11:48:48 #392 Son düzenlenme: 25 Haziran 2011, 15:53:09 LisandroLopez
Alıntı yapılan: ibo055 - 23 Haziran 2011, 17:22:29
güle güle gittt

Adana maçındaki gol sevincinden sonra böyle denmeyi haketmiyor.
Ben Zenke nin bile gol attıktan sonra tribüne koştuğunu görmedim.
Ha giderse, yolu açık olsun...

Dartagnan

sistem uygun olursa basarılı olmaması ıcın neden yok bence.

FaTiH_HaN

Vlader hocanın oyun sistemini bilmiyoruz eğer kanat futbolu oynatıyorsa bence takımda tutulabilir ben hala billy'nin kaliteli oyuncu olduğuna inanıyorum. Tek şanssızlığı yeteneklerine ve futbol sistemine uygun bir ortam bulamadı Samsunda.

hacettepeli

Billy'nin kariyerine baktığımızda,

Dunfermline Athletic 49 maç 3 gol
St. Mirren FC 161 maç 39 gol (her sezon banko oynamış)
Gençlerbirliği 14 maç 2 gol.
U-21 İrlanda Milli Takımı 1 maç gol yok.

Kariyerinde 5 sene banko St. Mirren'de forvet olarak oynamış. Attığı gol sayısı ortada. Çok kısır bir forvet fiziği gerçekten aldatıyor insanı tek forvet oynabilecek takımı sırtlayabilecek bir oyuncuymuş izlenimi veriyor ama yanıltıcı olduğu ortada. Beklentilerimizi yüksek tutmamalıyız Billy için bu yüzden bu verileri buraya yazdım fakat kalmasından yanayım, şans verilirse belki de kariyerinin üstünde bir performans sergileyebilecektir takımımızda. Altyapısı iyi bir futbolcu olduğunu düşünüyorum.

Ayberk

Alıntı yapılan: Ayberk - 21 Mayıs 2011, 15:22:37
İş yapıyor olabilir, takımın en önemli ismi de olabilir belki gelecekte, bunlar ihtimal dahilinde diyelim. Ama 13-14 gol atması yapı itibariyle Billy'ye ters. O özellikte bir oyuncu değil ;) İyi bir golcünün yanında asistler verebilir ancak

oguz_5528

Forvet transferlerine bağlı kalıp kalmayacağı,yanında hızlı bir forvetle etkili olur diyorum ama elimizdeki malzeme bu olur mu bilemem ?

özkan

Billy gibi cool adamlara süper lig gerek  :deli:

twitter

güzel "f*cking brilliant" diyor başkada iyi yaptığı bir şey yok  :oyun:

cembaba

Takımdan ayrılmış. Hayırlısı olsun.

ahmetsefa55

adana macındakı sevıncı unutamıcam.yolun acık olsun.

sadece55

Billy kesin olarak gönderiliyormuş.Yakın zaman da sözleşmesi feshedilecek

Gorkem

celebi

yolun açık olsun billy