11- Billy Mehmet

Başlatan kaptan 55, 13 Ocak 2011, 17:27:43

« önceki - sonraki »

Burak

La arkadaş ben adamı tutuyorum yaa bir adam boşu boşuna bir takımın efsanesi olmaz vardır bir numarası usta ellerde gösterir belki maharetini

emre

dün gece rüyamda kadro dışı kalmış halde olmasına rağmen son anda kadroya alındığını ve ilk 11 de olduğunu gördüm.ancak santrayı yapan kel billy değil uzun beyaz saçlı bir billy idi.  ???  :o  :-\ hayırdır inşallah  ;D

Jnr.Serkan

Yeni hocayla birlikte şans verilirse iş yapacağını düşünüyorum.Aslında tv den anlaşılmıyor ama takımı ileride rahatlatıyor.Kanatlarımız daha aktif olursa 13-14 gol atar gibi ligde

Ayberk

İş yapıyor olabilir, takımın en önemli ismi de olabilir belki gelecekte, bunlar ihtimal dahilinde diyelim. Ama 13-14 gol atması yapı itibariyle Billy'ye ters. O özellikte bir oyuncu değil ;) İyi bir golcünün yanında asistler verebilir ancak

sadece55

ciddi kadro düşünüldüğüne göre gönderilecektir...İlla ki kriter fizik ise Samsunun çocuğu AKan yüksel var burada :)

babasamsunlu

:-* :-* :-* :-*

fizik ile bili biliyi saha içindeki sertlik ve pisikolukla da hakan koçarslanı aratmayacağımı düşünüyorum..
şans verilirse her maç sonunda staddaki taraftara nasıl  üçlü çektireleceğini gösterebilirim..  :P :P :P

hacettepeli

fiziği var ama kafa topu fazla indiremiyor. tek forvet oynayabilmesi gerekirken top saklaması çok zayıf. süper lig için yetersiz.

sadece55

mehmet yılmaz

Bekleneni veremedi. Türkiye Ligi onun oyun yapısına çok uygun değildi belki de. Sakatlıklarla da uğraştı; kalmasına gerek yok.

silopilimuhsin

Eğer Bu sene oynadığı oyunu oynayacaksa hiç kalmasın bence

deli 55

kazık yenilen transfere verilebilecek en iyi örnek.ilhan cavcav gibi bir başkan devre arasında bir futbolcusunu bonservisiyle 2.lig takımına gönderiyorsa o adamdan pek bişi olacağını düşünmem.bizde balıklama atladık aldık adamı.

kabacevizli55

billy yolçu değil  mi

eren55

Alıntı yapılan: deli 55 - 14 Haziran 2011, 18:25:45
kazık yenilen transfere verilebilecek en iyi örnek.ilhan cavcav gibi bir başkan devre arasında bir futbolcusunu bonservisiyle 2.lig takımına gönderiyorsa o adamdan pek bişi olacağını düşünmem.bizde balıklama atladık aldık adamı.

Açıkcası bize kaptırdılar.Katılıyorum.

germencisse

Billy'nin stiline uygun futbol oynanmadı,haliyle eleştirilerin hedefi oldu..Tukiyeye ısınamadı

ngonge

Devre arasında alınan 4 oyuncuda aslında ne yapacaği belirsiz isimlerdi: ufuk, dilaver fayda sağlarken musa ve billy verimsiz oldu. Bence gene takım karlı çıktı hiçbir oyuncuya bonservis verilmemişti.