32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

neredeyse hiç top alamadı geriden ama bulursa affetmez bence.

mehmet yılmaz

İki maçta bir gol ortalaması var Gekas'ın. Bu maçı boş geçtiğine göre sıradaki maçta kesin yazacaktır ;)

Ollivanders

Bance - gekas veya ortasaha - gekas bağlantısı çok onemli. Sağlayamazsak yanarız.

ali ihsan

Ve en umut verici isim.Yunanistan ve Bundesliga'da gol kralı olmuş,muazzam bir kariyere sahip Yunan Gekas.İlk maçında istediği topları alamadığı muhakkak.Fakat oyunun sürekli içinde ve arayış içerisinde.Rakip defansların anlık hatalarını affetmeyecek bir kaliteye sahip.Fazla koşmuyor gibi gözükse de hep gol bulabileceği yerlere koşular yapıyor.Uyum sorununu aştığı vakit gol problemimizi ortadan kaldıracaktır

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: samsuni - 12 Ocak 2012, 01:15:43
İki maçta bir gol ortalaması var Gekas'ın. Bu maçı boş geçtiğine göre sıradaki maçta kesin yazacaktır ;)
bu macda golu var gekasimizin  1dk!!!

kamuri

Alıntı yapılan: samsuni - 12 Ocak 2012, 01:15:43
bu maçı boş geçtiği iyi oldu o zaman ;D

binikalamadım

kaptan 55

maç sonu sevinci takım için çok önemliydi. :ok

masbene

maç sonu m.ceylan ile şakalaşmaları falan hoşuma gitti, sinerji oluşmuş bile. bu arada spikerin türkiyede oynayan ilk yunanlı olması ile ilgili ne düşünüyorsun sorusuna hiç de politik ve milliyetçi cevap vermeyerek "burada beni sevdiler ben de samsunu sevdim" demesini takdir ettim. yunan, arap, ermeni, hatta trabzonluların deyimiyle çingene de olsa bizim için adam adamdır.

Sol Açık

Gerçekten çok soğuk kanlı, zeki ve topu bilen bir adam. Çok birşey yapamadı maçta, zaten yapabileceği bir maç da değildi ama bence kaliteli olduğu sahadaki duruşundan gerçekten de belli.

Alıntı yapılan: Lusage - 12 Ocak 2012, 00:57:23
Ben kendimi yırttım koşma koşma diye. Yorulacaksın sonra Trabzon'a takamayacaksın. :)

Dostum, ben de aynı şeyi yaptım sürekli...  :D

brigand

Gekas için takım arkadaşlarıyla ne kadar fazla idman ve maç o kadar fazla gol şansı demek. Takım olarak onun stiline,oyun anlayışına uyum gösterebilirsek gol olarak iyi bir sayıya ulaşacaktır sezon sonuna kadar. Öyle maçlar olacak ki belkide bir kaç pozisyona girebildiğimiz maçta puan veya puanlar kazandıracak yeteneğe ve tecrübeye sahip. En verimli çağını yakalamış olabiliriz.

kaptan 55

12 Ocak 2012, 12:30:48 #176 Son düzenlenme: 12 Ocak 2012, 12:57:20 kaptan 55
tanıdığımız bildiğimiz bir isim,canlı izleyince oyun stilini bizim serkan aykut'a benzettim...

ercan0655

Çok koşmam topun kokusunu alır oraya gider çakarım misali yani, aman artık goller gelsinde koşmasın abi tıkılasın yeter :D

celebi

ayağına ceza sahasında geldiği zaman heyecanlanacağımız bir oyuncu.

özkan

Presi koşuşu top tutuşu..Serkan AYKUT !  >l< >l< >l<