Yeşilyurt Alışveriş Merkezi Ve Yeni Web Sayfası

Başlatan berusa55, 23 Aralık 2006, 17:25:28

« önceki - sonraki »

celebi

Bizim stadın altında yer ayarlansa aslında güzel olur.Şİmdi bir çok stadda bu tip dükkanlar var.

veis

samsunda bile samsunspor ürünlerini bulmak zor stat altında samsunspor ürünleri satan bi magza olsa şu yaz ayında tatilcilere zorla bile malzeme satılır ama sen stat kapısının oraya bekçi kulübesi gibi dandik biyer yaparsan kimse ragbet görmez.samsundaki malatya maçına gitdim adam üstümdeki poları soruyor nerden aldın diye bende kendim yaptırdım dedim sizde yaptırın satın dedim adam alan olmayınca satanı dedi onada hak verdim vallaha.

celebi

işte biz aylardır bunun derdindeyiz ya.kimse bazı şeylere rağbet etmiyor.

bafradan55

celebi

Artık adamlar da geldi bakalım neler olacak inşaallh güzel şeyler olacak.

MeL_55

cok güzel olmus bide icinde samsunstore olsa süper olur yaaa yesilyurt önerilierine yazalim arkadaslar ben yazdim..

bafradan55

ama Samsunspor kulübü gidip Samsunspor lisanslı ürünü satmak için oradan bi bölüm kiralamayacak olduktan sonra istediğimiz kadar yazalım Yeşilyurt neyapabilir ki?

MeL_55

Alıntı yapılan: "bafradan55"ama Samsunspor kulübü gidip Samsunspor lisanslı ürünü satmak için oradan bi bölüm kiralamayacak olduktan sonra istediğimiz kadar yazalım Yeşilyurt neyapabilir ki?

samsunspora yazariz mail fln isi baglariz bence iyi bir fikir samsunstore mutlaka acilmasi gerek ve yesilyurt neyapabilir : adam samsunsporlu gidip söyler yönetime samsunsporluda olmasa iliskileri var sponsorluk yapiyoruz

celebi

Alıntı yapılan: "MeL_55"cok güzel olmus bide icinde samsunstore olsa süper olur yaaa yesilyurt önerilierine yazalim arkadaslar ben yazdim..
Melihçiğim önce store açılsında ondan sonra yeşilyurta açması kalsın. ama inşaallah en güzel yerini yeşilyurta açsın

kawamura

Hadi diyelim ki yönetim kira ödedi bir dükkan açtı (ki hiç ihtimal vermiyorum böyle bir girişime).

2 aya kalmaz kapanır. Satış yapılmaz, kira ödenemez. 400 yüzbin nüfuslu şehirde 10 bin kişilik stad bile dolmuyorken kim gidip de Samsun atkısı, forması alacak bu şehirde.

berusa55

sevgili kawamura! birincisi samsunumuzun nüfusu 500bini buldu... ikincisi stadımız artık 20bin kisilik. üçüncüsü de o dolduramıyoruz dediğin stada ben 30senedir gidiyorum kardesim. o stadın mahser yeri gibi olduğu milletin saatler öncesinden kuyruklarda beklediği kapılarda yattığı zamanları bilirim. her takımın böyle calkantılı zor ve istikrarsız dönemleri ve taraftarın soğuduğu dönem olabilir. bu dönemler zor dönemler. ama göreceğiz ki gün gelecek su an o dolduramıyoruz dediğin ve kapasitesi 20binleri bulan stadda yer bulamayacağımız zamanlar da çok uzak değil insallah. SAMSUNSPORUMUZun dirilisi cok uzak değil.

celebi

Alıntı yapılan: "berusa55"sevgili kawamura! birincisi samsunumuzun nüfusu 500bini buldu... ikincisi stadımız artık 20bin kisilik. üçüncüsü de o dolduramıyoruz dediğin stada ben 30senedir gidiyorum kardesim. o stadın mahser yeri gibi olduğu milletin saatler öncesinden kuyruklarda beklediği kapılarda yattığı zamanları bilirim. her takımın böyle calkantılı zor ve istikrarsız dönemleri ve taraftarın soğuduğu dönem olabilir. bu dönemler zor dönemler. ama göreceğiz ki gün gelecek su an o dolduramıyoruz dediğin ve kapasitesi 20binleri bulan stadda yer bulamayacağımız zamanlar da çok uzak değil insallah. SAMSUNSPORUMUZun dirilisi cok uzak değil.

Berusa 55 sana harfiyen katılıyorum. kawamura bu kadar da ümitsiz ve karamsar düşünmemek lazım

Atakumlu

Yeşilyurt heralde İncesu da Omtel Otel in karşısına da yeni bir alışveriş merkezi açacak ... Dun o bolgeden gecerken Yeşilyurt un tabelasını gordum İnşALLAH güzel bi Mekan olur , yazın çok işleyeceğine eminim ama kışın ne olur muamma ...

sadece55

Orasını bildiğim kadarıyla Üniversiteye yapmaktalar

Ayberk