Mynet Seçim Anketi - SAMSUN

Başlatan kuzey55, 11 Mart 2009, 21:11:37

« önceki - sonraki »

yaman55

atakumu chpnin alması çok zor

yaman55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 20 Mart 2009, 15:11:23

inşallah alamaz zaten , metın burmanın başkanlığını da gördük , belediye binasının onunde çöplerden geçilmiyordu ...

%90 mhp

Kaya

büyükşehir:ne yazık ki belli
atakum:fevzi er
ilkadım:necaattin demirtaş
canik:şefik yazgı

büyük bir ihtimalle böyle bir tablo oluşacak bu da benim tahminim bekleyip göreceğiz

ali ihsan

Alıntı yapılan: iak5529 - 20 Mart 2009, 23:21:26

büyük bir ihtimalle böyle bir tablo oluşacak bu da benim tahminim bekleyip göreceğiz

ozgur_altunay

celebi

Alıntı yapılan: iak5529 - 20 Mart 2009, 23:21:26

Recep

büyükşehir ne yazıkki beli yazmışsınız doğrudur ama oy kaybederek kazanması bile bir uyarı olacaktırne kadar çok azalırsa oyu paçalarında bir tutuşma hissedecektir

celebi

Alıntı yapılan: recep55 - 22 Mart 2009, 10:53:50
büyükşehir ne yazıkki beli yazmışsınız doğrudur ama oy kaybederek kazanması bile bir uyarı olacaktırne kadar çok azalırsa oyu paçalarında bir tutuşma hissedecektir

abi doğru diyorsunda adam bir sonraki dönem düşünücek mi eğer düşünecekse haklılık payın yüksek yok düşünmeyecekse samsunu sömürmeye devam edecek ister azalsın ister azalmasın

HoliganSamSunLu

merkez ilçlerin akp nin elinden gitmesi büyükşehiri alsa bile rahat olmayacağı anlamına geliyor diğer merkez ilçe başkanlarının baskı yolu ile yzy nin dikkatini samsunspora zorlada olsa çekeceklerini düşünüyorum.

55.hakan

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 22 Mart 2009, 14:27:50
merkez ilçlerin akp nin elinden gitmesi büyükşehiri alsa bile rahat olmayacağı anlamına geliyor diğer merkez ilçe başkanlarının baskı yolu ile yzy nin dikkatini samsunspora zorlada olsa çekeceklerini düşünüyorum.
büyükşehiri alsa bile artık yzy rahat olmayacak samsunspor baskısına dayanamayacaktır  bir 5 sene daha