2009 Yılı 3.Lig'e Terfi Müsabakaları / Çarşambaspor ve Gazi Belediyespor

Başlatan Cadde55, 05 Mayıs 2009, 21:57:48

« önceki - sonraki »

berusa55

Evet ne yazık ki Gazi erkenden koptu. Artık tek umudumuz Çarşambaspor  :-X

55Bafra55

. Gönlüm Çarşambaspor da, uzun yıllar sonra Bafra-Çarşamba rekabetini 3. ligde izlemek güzel olacak  ;)
[/quote]
Evet Çarşambasporu biz de özledik.İnşaallah 3.lige çıkar Çarşambaspor.

kuzey55

umarım çarşamba çıkar da gönülden destekleyeceğimiz bir takımımız olur 3. ligde...

AntZ

Alıntı yapılan: 55BAFRA55 - 06 Mayıs 2009, 17:48:27
Evet Çarşambasporu biz de özledik.İnşaallah 3.lige çıkar Çarşambaspor.

Yanlış anlaşılmasın ne Bafralıyım ne Çarşambalı

Ama hem Bafrasporluyum hem Çarşambasporlu  ;)

bezgınbekır

Akyol

çarşamba'da çıksın futbolda ilerlemek için çok önemli olaylar bunlar birde bafra-çarşamba derbileri harika olur diye düşünüyorum ikiside canımız inşallah ikiside çok başarılı olur.

jean

yazik oldu ya hemen havlu attilar inslalah carsambasporumuz cikar

55Bafra55

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 07 Mayıs 2009, 10:27:00
çarşamba'da çıksın futbolda ilerlemek için çok önemli olaylar bunlar birde bafra-çarşamba derbileri harika olur diye düşünüyorum ikiside canımız inşallah ikiside çok başarılı olur.

Aynen katılıyorum.Haydi Çarşamba özledik seni.

ÇarŞamBaLı

Arkadaşlar Çarşambaspor 11 mayıs pazartesi günü trabzona hareket ediyor.13 mayıs çarşamba günü ilk maçına çıkacak.Maçlar haftanın 3 günü.13 mayıs 1.maç çarşamba günü|15 mayıs 2.maç cuma günü| ve trabzon grubundaki final ve son maç 17 mayıs pazar günü| Hafta ici olan maçlara otobüs organizasyonları 1-2 otobüsle sınırlıdır.Ancak pazar gününki final maçına carsamba trabzona adeta akacakdır.Pazar gününki final maçına çarşambasporu destekleyen tüm kardeşlerimi beklerim.Otobüs organizasyonlarının saatini ve zamanını ilerleyen günlerde paylaşırım.

mehmet yılmaz

Kalbimiz Çarşambaspor ile birlikte...
Çok zor ve sancılı bir süreçtir eleme maçları, neticede tek maç ve telafisi yok. İnşallah çocukluk ve gençlik yıllarımızın en önemli futbol öğelerinden birisi olan Çarşambaspor'u yeniden 3. Ligde görürüz.

Akyol

Ne kadar yanında olamasakta dualarımız Çarşambaspor için inşallah 3.Lige yükseliriz bir takımımız daha olur liglerde...

celebi

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 08 Mayıs 2009, 21:57:14
Ne kadar yanında olamasakta dualarımız Çarşambaspor için inşallah 3.Lige yükseliriz bir takımımız daha olur liglerde...

Cadde55

3.Bölge

İyidere Belediyespor(Rize)
Yalıspor(Trabzon)
Beyköy Belediyespor/Ereğli Belediyespor
Ardahan/Arhavi/Keşap Bld/3 Mart Aşkale Belde/Erzincan Bld/Bayburt İl Özel İdare/Köse/Çarşamba

İlk gurubu kolay geçeceğini düşünüyorum Çarşamba'nın, final gurubunun ise trabzon ve rizede olmayacağı kesin, inşallah orduda olur....çarşambanın elenmesi halinde de (inşallah elenmeyecek)büyük ihtimal Samsunda yaparlar final maçını...

kaptan 55

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 08 Mayıs 2009, 21:57:14