Artık Bizim de Bakan!mız Var

Başlatan AntZ, 01 Mayıs 2009, 18:57:58

« önceki - sonraki »

beşnumara

eskişehir antalya mersin ordu. bu illerin bakanlarını almışlar heralde görevden.bakalım şimdi bakanları arkasına alıp bi yere gelenler bakan olmadan neler yapacaklar bundan  sonra.

AntZ

Alıntı yapılan: beşnumara - 01 Mayıs 2009, 19:20:44
eskişehir antalya mersin ordu. bu illerin bakanlarını almışlar heralde görevden.bakalım şimdi bakanları arkasına alıp bi yere gelenler bakan olmadan neler yapacaklar bundan  sonra.

Evet aynen öyle olmuş  ;)

Alıntı
GÖREVE DEVAM EDENLER

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek

Devlet Bakanı Egemen Bağış

Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül

İçişleri Bakanı Beşir Atalay

Sağlık Bakanı Recep Akdağ

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım

Tarım Bakanı Mehdi Eker

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay

Çevre Bakanı Veysel Eroğlu

Ekonomideki koordinasyon yapsını değiştirdik. Artık ekonomi koordinasoyununda Ali Babacan. Hazine Müsteşarlığı tamamıyla Ali Bey'e bağlı olacak. Bankaların tamamı yine Ali Bey'e bağlı olacak.

YENİ BAKANLAR

Bülent Arınç Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı

Hayati Yazıcı Devklet Bakanı

Faruk Özak Devlet Bakanı

Zafer Çağlayan Devlet Bakanı

Faruk Çelik Devlet Bakanı

Cevdet Yılmaz Devlet Bakanı

Selma Kavaf Devlet Bakanı

Sadullah Ergin Adalet Bakanı

Ahmet Davutoğlu Dışişleri Bakanı

Mehmet Şimşek Maliye Bakanı

Nimet Çubukçu Milli Eğitim Bakanı

Mustafa Demir Bayındırlık ve İskan Bakanı

Ömer Dinçer Çalışma Bakanı

Nihat  Ergün Sanayi Bakanı

Taner Yıldız Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı

YaşarDoğu

Samsunumuz adına çok ama çok sevindim,  Samsunsporumuz için inşAllah hayırlı olur.

AK Parti Samsun milletvekillerinin kendilerini ispatlama zamanı.

Yermi bence yemez!!!

Sercan

Alıntı yapılan: slymnbsrn - 01 Mayıs 2009, 19:28:54
Samsunumuz adına çok ama çok sevindim,  Samsunsporumuz için inşAllah hayırlı olur.

AK Parti Samsun milletvekillerinin kendilerini ispatlama zamanı.

Yermi bence yemez!!!

bluegreen55

Milletvekilliğinden öncedende bildiğim kadarıyla tutucu bir trabzonlu hemşericiliği olan bir aile.ve çevreside öyle, hiç sevinmeyin!

CriminaL

ben hiç zannetmiyorum samsunspor adına birşeyler yapacağını..umarım yanılırım

eLLis

Ben pek bir sey ummuyorum trabzonlular sevinebilir buna.

KocumVolkan

eski bayındırlık ve iskan bakanımızın resmini koyayımda samsunun neler kazandığını görün :D

Sercan

keşke suat kılıç olsaydı en azından bundan iyidir...

Kais

bu adam sürekli Samsun'a bilmem ne yapcam falan ötüyordu.birşeyler yaptımı benim hiç bilgim yok varsa bilen söyleyebilirmi?

CriminaL

berusa55

Cemal Yılmaz Demir'in olmasından iyidir. Samsun'umuz için hayırlı olsun. Açıkcası çok sevindim...

CriminaL

ya yaparmı bırak allah aşkına ts dururken bize toplu iğne vermez bunlar..ama bizim ekmeğimiizi yemeyi iyi bilirler

**KaR6**

niye bu kadar koyu muhalefet anlamadım? sonucta bize bi zararı var mı? yok.. eskisinin yararı yada zararı varmıydı? yoktu.. madem iyi bişey yapmayacagına inanıyorsunuz konusmayın..

ben umutlanmak istiyorum, iyi bişeyler yapabileceğine inanmak istiyorum, birşeylerin değişeceğini görmek istiyorum.. gölge etmeyinde bari 3 kurusluk umudumuza mani olmayın..

Kais

aldım mesajı.kimseyle muhalefet olmak istemiyorum.yanlış birşey dedisemde kusra bakmayınız.