BankAsya 1.lig / 27.hafta Giresunspor-SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan fatih55ankara, 16 Mart 2010, 12:40:13

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Hadi okan zaten kova da Kenana ne demeli o ilk golde resmen golu hediye etmiş pedriele!!!! >:( >:( >:( >:( >:(

grsnlu28

http://www.resimkoy.net/images/hlttt0jtcu.jpg  bize  okadar laf attınız bizde olmaz dediniz.Bizde stad dışında kalır dediniz.Geçen seneki deplasmandam bir kare.Kırmızı yuvarlaka dikkat

celebi

23 Mart 2010, 23:19:19 #513 Son düzenlenme: 23 Mart 2010, 23:20:57 celebi
lan embesil. sizin o gs formalı yarmanızın  yaşı ile  o poalrı giyen çocuğun arasında kaç yaş var.  o çocuğun neresine tepki göstereceksin. sizde beirli bir yaşın üstünde gs nin çeşitli formalarnı giymiş 2-3 tane eleman vardı. çift cinsiyetli çotanaklar sizi

Ollivanders

Merak etmeyin biz sizin gibi tepkisiz kalmadık bu duruma bu arkadasla ilgili onceden bir tartısma hatırlıyorum. Gereken tepki yerinde konuldu merak etme.

ayrıca madem bu kadar zorunuza gitti yerinde tepkinizi verseydiniz. Adamın gecesi zehir oldu ya gese yenilince. Giresun galibiyetini de unutmustur o şimdi .

Sercan

Lan mal hic 15 yasindaki bir cocukla,25 yasin ustunde 3 tane gs formasi giyip giresun seyircisinin arasinda dolasan okuz bir olur mu?

Ollivanders

Adamların kafası suna basmıyor kendi tribunlerindeki cift cinsiyetli eleman gese esofmanının altından giresun formasını gosterip opuyor bu kadar yuzsuzluk rezillik olmaz. Sizde bunu hazmediyorsunuz ya !!!! Sizden bir cacık olmaz. Gese esofmanı zorunuza gitmiyorsa burdan soyle bir anlam cıkar butun giresun geseli.

Dartagnan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 23 Mart 2010, 23:20:21
Merak etmeyin biz sizin gibi tepkisiz kalmadık bu duruma bu arkadasla ilgili onceden bir tartısma hatırlıyorum. Gereken tepki yerinde konuldu merak etme.

ayrıca madem bu kadar zorunuza gitti yerinde tepkinizi verseydiniz. Adamın gecesi zehir oldu ya gese yenilince. Giresun galibiyetini de unutmustur o şimdi .

grsnlu28

Ben gerekini geri sayfalarda yazdım ama siz yok bizde olmaz falan bizde stad dışında kalır falan dediniz.Çarşı polarıya deplasmana kadar gelmiş.Çok istiyosunuz bu forumda da resmi var Kocaeli deplasmanında Trabzon atkılı adam var buna ne diyeceksin  ???.

kuzey55

Alıntı yapılan: grsnlu28 - 23 Mart 2010, 23:32:54
Ben gerekini geri sayfalarda yazdım ama siz yok bizde olmaz falan bizde stad dışında kalır falan dediniz.Çarşı polarıya deplasmana kadar gelmiş.Çok istiyosunuz bu forumda da resmi var Kocaeli deplasmanında Trabzon atkılı adam var buna ne diyeceksin  ???.

samsunsporluluk bilinci şanlı tarihi ve başarıları dolayısıyla oldukça yerleşmiş samsunda ve samsun dışında.giresun gibi bank asya görünce memleket takımı deyip gs maçına kadar zaman geçirme amaçlı gidilmez maça...

Dartagnan

Alıntı yapılan: grsnlu28 - 23 Mart 2010, 23:32:54
Ben gerekini geri sayfalarda yazdım ama siz yok bizde olmaz falan bizde stad dışında kalır falan dediniz.Çarşı polarıya deplasmana kadar gelmiş.Çok istiyosunuz bu forumda da resmi var Kocaeli deplasmanında Trabzon atkılı adam var buna ne diyeceksin  ???.

la lavuk sen bilip bilmeden atlamasana biz  merak etme teseliyi kapida karsilamşiyoruz nasıl bılıp bılmeden konusuyorsun yeter artık lan .Delırtme adamı.Bu 2 takım arasındakı husumetı de mı bılmıyorsun adam kocaelınde yasadıgını ve samsun hemserı muhabbetıne geldıgını soyledı.O atkıyı da ortadan kaldırıldı.Gelıp burda mıllete akıl verme la.uk senı.!!!!

LisandroLopez

Biz Süper Ligdeyken karadeniz yolculuğu yapıp Samsun'a sırf büyük takımları izlemeye gelen adamlara alay konusu olduk , iyimi..

Ollivanders

her birine diyecek sozumuz var sen merak etme o cocuga gereken tepki yerinde verildi diyoruz adamın ustunden poları mı cıkartacaktık ? ama siz o adama tepki mi verdinizde burda bu resmi yayınlıyorsunuz. Tek takımlılık duygusuna sahip degilsiniz . Biz maratonda kapalıda geseli veya bejeke teseli bir cok kişiyi uyardık ve ustundeki esofmanı cıkartık giymemesi konusunda uyardık defalarca ama siz yapamadınız.

Kocaeli deplasmanında tese atkılı olmasını soyle acıklayalım . O gelenler samsun dayanısma derneginin duzenledigi organizasyonla kocaeline gelenlerdi. Biz tese atkılı oldugunu gorduk ve gereken tepki orada da verildi. Ancak olay farkli hemserilik duygularıyla gerceklesen bir durum soz konusu. İstanbuldan bursadan kocaelinden hemserilik duygusuyla gelen insanlardı sadef organizasyonuna katılanlar. Bizde bu nedenle bu ayrıntıya fazla takılmadık.

Fecr_55

Alıntı yapılan: grsnlu28 - 23 Mart 2010, 23:17:11
http://www.resimkoy.net/images/hlttt0jtcu.jpg  bize  okadar laf attınız bizde olmaz dediniz.Bizde stad dışında kalır dediniz.Geçen seneki deplasmandam bir kare.Kırmızı yuvarlaka dikkat

Aramizda büyük bir fark var: Sahtekarlar bizde en arka bölümde yer alir, giderken yolu kisa olsun..Sizde ise krallar gibi ön siralarda bastaci edilirler, hemde at gibi siritarak..! Su resimlere baktiginda ne kadar gurur duyuyorsun kendinle bir taraftar olarak merak ediyorum..
Geregini de yazdim demissin, yazmak yetmez, yazdigini gerceklestirebilmen mesele..!

celebi

belki sende sadece giresunsporu tutumuyorsundur.