BankAsya 1.lig / 27.hafta Giresunspor-SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan fatih55ankara, 16 Mart 2010, 12:40:13

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Alıntı yapılan: celebi - 23 Mart 2010, 23:46:06
belki sende sadece giresunsporu tutumuyorsundur.

artık tribundergideki giresunsporluların sadece giresunsporu tutmadıklarını dusunuyorum.Çunku sadece giresunsporu tutanlar samsunspor taraftarına hak verirlerdi. 

Dartagnan

bence bir taraflari yemiyor cunku orda yanlis yaptiklarinin farkindalar ama samsun gerekeni yaptigi icin tukurduklerını yalamak  ıstemıyorlar.

celebi

grsnlu28

Alıntı yapılan: celebi - 23 Mart 2010, 23:46:06
belki sende sadece giresunsporu tutumuyorsundur.

sende belki sadace Samsunu tutmuyosun.Sende bende bunu ispat edemeyiz ama gonul bilir istanbul aşığı olmadığımızı ;)

Ollivanders

Gonul degil icraat gosterir istanbul asıgı olmadıgınızı...

grsnlu28

Alıntı yapılan: Serpico55 - 23 Mart 2010, 23:47:26
artık tribundergideki giresunsporluların sadece giresunsporu tutmadıklarını dusunuyorum.Çunku sadece giresunsporu tutanlar samsunspor taraftarına hak verirlerdi.  

Bizim o geseliyi attığımız lafa bişi dediğimiz yok.ama bizde olmaz muhabettine girersen illaki bir yerlerden bir şeyler çıkar  ;)

celebi

LisandroLopez

BİZ SADECE SAMSUNSPORLUYUZ..   İŞİNİZE GELİRSE !!!

Ollivanders

Alıntı yapılan: grsnlu28 - 23 Mart 2010, 23:52:47
Bizim o geseliyi attığımız lafa bişi dediğimiz yok.ama bizde olmaz muhabettine girersen illaki bir yerlerden bir şeyler çıkar  ;)

Biryerlerden birseyler cıkardıgınız seylerin acıklaması yukarıda yapıldı  ya okuman yok yada okudugunu anlayamıyorsun. Dogru taraf oldugun zaman anlaman imkansız.

celebi

Alıntı yapılan: grsnlu28 - 23 Mart 2010, 23:51:35
sende belki sadace Samsunu tutmuyosun.Sende bende bunu ispat edemeyiz ama gonul bilir istanbul aşığı olmadığımızı ;)

sen giresun süper ligde iken eski ismi değil ama olsun muhtemelen babanla beraber dolaşıyordun. yani senin başka takımı tutman çok normal. kendini kandırma. yırtma bir tarafını. ama koçum benim biz sen dediğin gibi babanla beraberken deplasmankovalıyor gelene gidene 4-5 çekiyorduk.

Ollivanders

24 Mart 2010, 00:05:32 #535 Son düzenlenme: 24 Mart 2010, 00:08:10 Serpico55
ilk basta buraya veya baska yere o resmi koyacagına site olarak verilen tepkileri okusaydın.Keşke Ondan sonra kendi takımınla ( tuttgunu soyluyorsun ya ) samsunsporu kıyaslasaydın. Bizim giresunsporu tutanlara lafımız yok ancak suan icin basarılı olan giresunsporu ikinci planda tutup zaman gecsin diye maca gelen sozde 3 buyuklerin yalakalarına sozumuz . Hala savunuyorsunuz. Ya siz ne geniş insanlarmışsınız.Biraz da  olan tek takımlılık durusunuzu resmen kendi ellerinizle siliyorsunuz boyle yaparak .Bir allahın kulu da yok mu kardesim siz haklısınız bu dayansıma hosumuza gitti giresunsporu kolladınız diyecek . Ha tamam madem bize dusmez işinizi dogru yapın da insanlara madara olmayın .

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=5330.135

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=5315.0

grsnlu28

[
ilk basta buraya veya baska yere o resmi koyacagına site olarak verilen tepkileri okusaydın.Keşke Ondan sonra kendi takımınla ( tuttgunu soyluyorsun ya ) samsunsporu kıyaslasaydın. Bizim giresunsporu tutanlara lafımız yok ancak suan icin basarılı olan giresunsporu ikinci planda tutup zaman gecsin diye maca gelen sozde 3 buyuklerin yalakalarına sozumuz . Hala savunuyorsunuz. Ya siz ne geniş insanlarmışsınız.Biraz da  olan tek takımlılık durusunuzu resmen kendi ellerinizle siliyorsunuz boyle yaparak .Bir allahın kulu da yok mu kardesim siz haklısınız bu dayansıma hosumuza gitti giresunsporu kolladınız diyecek . Ha tamam madem bize dusmez işinizi dogru yapın da insanlara madara olmayın .
[/quote]
Adama satşamıza sözum yok kaç defa dicem....Ama buraya gelince bizde olmaz gibi kibirlenmeler falan bizim yazdığımız ona.

Ollivanders

Yukarda verdigim linklerde gereken tepkiler verilmiş.

Dartagnan

la bırakın sunları yaaaa 3-4 sene once ısmı dahı duyulmayan takımlar gelmıs bıze futbol ogretıyor ıstedıgın kadar konus kocum ıstedıgın kadar  sız pazar gunu sevgınızı gosterdınız.Bizde sevgımızı  takımın su halınde bıle pesınden gıderek herkese ınat bu takımı severek ve sehıtlerımızı olen abılerımızı kardeslerımızı unutmayarak gosterıyoruz !!!!

Sızın anlamadıgınız bızım 19 mayıs mabedıne 3 ezık forması ıle gırmek demek 20 ocak 1989  yılında kaybettıgımız abılerımıze kufur etmek demek.Bız bunu benımsemısız sen neyden bahsedıyorsun !!! o bızım en buyuk gorevımız.Bızım gecmısten gelen kulturumuz bunu ogrettı bızlere ama dogru sızın daha tarıhınız yoktu dogru pardon !!! ama sız  sadece gıresunlusunuz? valla ben ınanmıyorum ne dersen de.Kapalıdakı o bıze laf atan elemanlar bıze nasıl kufur edıyorsa(farklı takımlarda oldugumuz ıcın ) bu geselı olan ezıklere de laf soylemelerı gerekırdı hatta onların yatıgı daha buyuk kotuluktu.Sahsen ben sadece sehrının takımını tutana kufur dahı etmem ıster teseyı tutsun veya baska seyı.Ama sız pazar gunu bunu tescılledınız ne kadar yalan dersen de gozlerımle gordum.Bız sana dıyoruz  samsunda adeta bu tarz seylerı arastırıyoruz kolluyoruz engellıyoruz dıye ama sen ısıne gelenı okudugun ıcın anlamk ıstemıyorsan anlama kardesım anlama.Mac boyunca bırının uyarmasını bekledım hepsı gordu hepsıııı !!!!  hatta bırı gıcıklıgına onunu actı  mor formayı gosterdı onu bıle gorduler ses yok ne mıde varmıs sızde helal olsun !!!Ama bız anadoluyu savundugumuz ıcın laf yedık eger buysa konu ben hep laf yemeye hazırım !!!Bunun yanında samsun ıle gıresunun cografı konumuna da gırersek samsunun gıresun yanında nasıl bı sehır olacagını da dusun derım buna ragmen hala laf soylemeye devam et.Yenılen pehlıvan gurese doymazmıs hadı kcum !!!

Ollivanders

Biz kendi aramızda konusuyoruz bazen resmen nazi almanyası gibi ırkcımıyız diye ? Bu siteye giren çift takımlılar burdan mosmor olup ayrılıyor biliyor musun ? Burda kimse tutunamıyor. Biz burda seni kovamaz mıyız kovarız ama tek takımı olan  sehrinin takımını sonuna kadar destekleyen insanların yeri burası hangi takımı tuttugu farketmez. O yuzden giresunspor daha yeni yeni tribun oluyor olabilir , daha yeni yeni takım oluyor olabilir ama birakta biraz kıbırlenelim.  Kurt kocayınca kopegin maskarası olurmus ya aynen oyle. Bizi bu hallere dusurenler utansın.