BankAsya 1.lig / 27.hafta Giresunspor-SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan fatih55ankara, 16 Mart 2010, 12:40:13

« önceki - sonraki »

Serkan

Tabi ya Giresun'da Samsunspor atkısı takıyor diye yolunu kesersiniz insanların ama stadda 6s Forması giyen oldumu Godoman'ların arasına girmiş ne yapalım (=

Tatmin edin kendiniz...

cem 55

ah hoca ah saçmalamaya devam ediyosun son 2 yenilgidede başaktör sensin ne yapmaya çalısıyosun anlamıyorum buca maçı ilk yarı 1-0 bitmiş sahada ilhan abdulaziz ömür sırıtıyo sen bucanın 2.golu atmasını bekliyorsun sonra oyuna kurtarıcı diye kenanı sokuyosun giresun  maçına ilk 11 de artık miyadı dolmuş her hareketi ofsayt olan kenanla başlıyosun sonra oyunun en kritik bölümünde oyuna direk etki edebilecek oktayı çıkartıp futbolcudan başka herşeye benzeyen hakan koçaslanı oyuna sokuyosun bu son 2 maçta yaptıklarına çocuklar bile güler son 2 maçta bu takıma yapılacak bütün dengesizlikleri yaptın bravo sana bazı oyuncularla sorunların oldugu da apacık ortada sezer ve oktaya takmış durumdasın hemşerin orhanı korumalar abdulaziz ve ilhana gösterdigin tutum artık kendine çeki düzen ver hüseyin hoca bu takım senin çocuk oyuncagın degil

Recep

Allah topçu diye geçinene topunuzun cezasını versin forumlarda giresunlular ........... geçiyor
yarın Samsun caddelerinde rahat rahat gezersiniz bu gecede rahat rahat uyuyun bu gün çok yoruldunuz ya
hepinizi Allaha havale ediyorum yazılacak o kadar çok şey var ama buna bile değmezsiniz
ulan telefonda kısa mesaj yazarken bile 160 karakter var ama sizlerde bir tane bile yok

gozgoz yýlmaz

GençKozluklu

Alıntı yapılan: recep55 - 22 Mart 2010, 00:26:11
ulan telefonda kısa mesaj yazarken bile 160 karakter var ama sizlerde bir tane bile yok

playmaker55

yillardan beri diyorum kenan bitik iptal..sahada harman olmus adam..emekli ya..bu adama verdin para yazik haram zikkim olsun sana kenan...ulan kova okan o top nasil gol olur be allahdan kokr bence sen o kranponlari duvara as abirak bu isi..mendil sat ...

celebi

Alıntı yapılan: recep55 - 22 Mart 2010, 00:26:11
Allah topçu diye geçinene topunuzun cezasını versin forumlarda giresunlular ........... geçiyor
yarın Samsun caddelerinde rahat rahat gezersiniz bu gecede rahat rahat uyuyun bu gün çok yoruldunuz ya
hepinizi Allaha havale ediyorum yazılacak o kadar çok şey var ama buna bile değmezsiniz

kerem55

kaptan 55

babasamsunlu

Herkes Kördü bir tek Cenk İşler gördü...

Son haftalarda oynadığımız bizden basamak olarak üst sıralada olan takımların,oyun olarak bizden çok üstün olmadıklarını,hatta zaman zaman onlardan çok daha üstün oynadığımızı gördük.Bu kadar sıkıntı parasızlık boş transfelrden sonra bile onlarla başa çıkabilecek bir takım görüntüsü  içinde olmamız bile aslında ligin kalitesiz olduğu ve çok ufak nüanslar ile sıralamalrın belirlendiğini gördük..Tıpkı Cenk İşlerin sezon başlamadan gördüğü gibi.

Yani demek istediğim bir Cenk ve bir Ahmet sezon başında olsaydı sanırım şuan karabükün üstündeydik..Bunu göremeyen sayın yöneticilerimize Cenk kapılarını çaldığında hiç bir şekilde umursamayanlara kapak olsun..

Maç için diyecek bir şey yok..Her hafta bir bomba topçumuz çıkıyor ve takımı alacağı bir galibiyetten ediyor..Önce İlhan sonra Orhan şimdide Okan.Tabi burda Okan dan daha çok Ahmete o gördüğü acemice karttan dolayı kızmak lazım ya neyse..Hakemler yıllardır Samsunsporumuzun üstünde çok rahat düdükler çalarak veya çalmayarak hakkımızı çalmıştır..O yüzden bence hakemlere takılmayıN..BULDUĞUN ZAMAN  TA-KA-CAK-SIN....Yoksa bu fırsat kollayıcıları her zaman seni bitirmek için hazır bekliyor olacaktır..

İşin özü Cenk gördü,geri kalan herkes kördü be kardeşim...

kerem55

akşam maç dönüşü 7 yaşında ki bir çocuğun maç sonuçunu sorunca yenildik oğlum dedirttinizya size helal olsun be..,..

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kerem55 - 22 Mart 2010, 10:55:41
akşam maç dönüşü 7 yaşında ki bir çocuğun maç sonuçunu sorunca yenildik oğlum dedirttinizya size helal olsun be..,..

aynısını ben de yaşadım; halbuki bizim babalarımız eve galip dönerdi :(

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: kerem55 - 22 Mart 2010, 10:55:41

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Mart 2010, 12:09:30
aynısını ben de yaşadım; halbuki bizim babalarımız eve galip dönerdi :(

Yemin ediyorum akşam aynısını bende yaşadım.
Oğlum 6 Yaşında Giresun'dan döndük bana kim yendi diye sordu yenildik oğlum dedim oğlumun bana söylediği kelime şu oldu
-Baba Samsunspor hep yeniliyor biz başka takımı tutalım. 
-Kimi tutalım diye sordum.
-galatasaray, beşiktaş, yada cimbom'u tutalım dedi    :(

Jnr.Serkan

22 Mart 2010, 14:55:15 #493 Son düzenlenme: 22 Mart 2010, 14:56:56 Tuareg55

bunu buldum internette

Ollivanders

Kabus geri dondu pankartını acmayı oneriyorum :(